Bale maturalne z piekła

Córka likwidatora 7/10
Madison Avery i żniwiarz ciemności 6/10
Bukiecik 5/10
Superdziewczyny nie płaczą 6/10

Miało kilka fajnych momentów, ale miało też dużo słabych. Taka króciutka, a bardzo długo ją męczyłam (z miesiąc)! Najbardziej chyba podobała mi się ostatnia historia, ale wszystkie sa raczej typowo naiwne i schematyczne.
Jak ktoś lubi typowo gmnazjalne historie, to polecam.

Nie moja bajka.....

"Do tańca proszą wampir, który zawrócił w głowie śmiertelnej dziewczynie, demon zarażony miłością, anioł, który porzucił niebo dla śmiertelniczki, duch, który nie może zapomnieć o ukochanej, wysłannik ciemności, który zwodzi nastolatkę potrafiącą czytać w ludzkich sercach… Ich wybranki przeżywają tragiczną miłość w opowieściach, których finał rozegra się na balach...

Zbiór opowiadań wybitnych autorów wampiryzmu.Polecam

Relasujaca i szybka książka .Na jeden dzień. Cóż, przyjemnie się czytało i.można wrócić do niej . Ale niczym się nie wyróżnia. Bohaterowie dość nijacy i płytcy. Czasami nawet nie ma.opisu ich wyglądu. Opowiada moim.zdaniem za krótkie i nie można przez to przywiązać się do bohaterów.

1)"Piekło na ziemi "-nawet fajne .Ale po autorce "Zmierzchu spodziewałam się więcej. ...

2019

Krótkie opowiadania z dreszczykiem i zaskakującą pointą. Ku rozrywce warto.

Bardzo infantylna książka skierowana głównie do młodzieży. Zawiera kilka opowiadań, które rozgrywają się głównie podczas balów maturalnych, napisanych przez różne autorki. Niestety do gustu przypadło mi jedynie jedno opowiadanie "Bukiecik". Reszta była bardzo przewidywalna, mdła... Książka do przeczytania, ale nie do polecenia.

Bale maturalne na kolana mnie nie powaliły. Ani jedno opowiadanie nie było jakoś bardzo wciągające. Bardzo słabo napisane, z kilkoma błędami. Mam wrażenie, że niektórzy uczniowie napisałliby lepsze opowiadania. Jest to jedna ze słabszych książek, które przeczytałam.

Dyskusje

3 412