Nieznana

Rachel Caine Wydawnictwo: Amber Cykl: Czas Wygnania (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Unknown
Amber
dżin
Unknown
Czas Wygnania (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
dżin

W "Nieznanej" przenosimy się do niebezpiecznego świata dżinnów i strażników pogody, gdzie Cassiel po raz kolejny musi zmierzyć się z Perłą, która nie jest tak martwa, jak by się mogło wydawać. Poza tym Cass i Luis muszą udać się w niezwykle trudną podróż, by uwolnić Ibby i inne dzieci...

Oj, oj, oj. Moja naiwność nie zna granic. Jeszcze gorsza od poprzedniej, ja po prostu nie wiem jak można ją przeczytać, nie zasypiając. Najgorsze jest to, że początek nawet mi się podobał, jakby był z zupełnie innej bajki, a tu nagle kolejny rozdział i sama się śmieję ze swojej głupoty :) Zamiast mnie zrelaksować, poruszyć, rozweselić, no nie wiem, cokolwiek! Zostawiła...

Chociaż mam tylko jedną książkę i część nie wiem którą czyli jednym słowem zaczęłam od środka to książkę fajnie się czytało

Po pierwszej części spodziewałam się naprawdę czegoś bardzo dobrego, może dlatego lekko się zawiodłam po jej przeczytaniu. Pozycja warta przeczytania, jednak lekko przewidywalna co jest bardzo dużym minusem jeśli porównujemy ją z pierwszą częścią trylogii.

Fantastyczna ♥

Przeczytane!

Książka trzymająca w napięciu na równi z pierwszą częścią. Pierwszy raz czytam o dżinnach i bardzo mi przypadło do gustu. Polecam.

Cassi staje przed nowym wyzwaniem. Przebywając w świecie ludzi zaczyna odczuwać takie uczucia jak oni. Ludzie, ani dżiny jednak nie zapominają. Stara się pomóc zaginionym dzieciom. Jej dawna siostra wraca by wyrównać rachunki. Będzie gorąca atmosfera i poleje się wiele krwi. Polecam...

Nawet przyjemnie się czyta. Dżiny co prawda nie należą do moich ulubionych istot, ale ta książka jakoś przypadła mi do gustu.

• Fantastyka
  • Chcę w prezencie