Kot, który wiedział i inne opowiadania

Okładka książki Kot, który wiedział i inne opowiadania
Lilian Jackson Braun Wydawnictwo: Elipsa Cykl: Kot, który... (tom 30) Seria: Dobry kryminał kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2008-11-06
Stanisław Kroszczyński
kryminał kot dziennikarz

więcej Więcej

Genialna podobnie jak cała seria o kocie który

Ostatni tom cyklu, który tak na dobrą sprawę nic wspólnego z całą serią nie ma, chyba, że uznamy za punkt wspólny kocich bohaterów (w tym woluminie nie ma Koko i Yum-Yum, lecz inne koty). Niniejsza część wyraźnie też odstaje jakością od pozostałych i wpisuje się niestety w zauważalny trend, jakim była spadająca forma Autorki w miarę pisania kolejnych elementów serii. Moim...

Moim zdaniem najsłabsza część cyklu. Opowiadania a właściwie opowiadanka o kotach. ale jednak brakuje Koko.

Tak jak darzę dużą sympatią serię o dwóch kocich detektywach, to te opowiadania zupełnie nie przypadły mi do gustu. Proste do bólu, naiwne, no i zdecydowany nadmiar słowa "tudzież", używanego również niezgodnie z przeznaczeniem.

Część zupełnie różniąca się od pozostałych.

• Chcę w prezencie
  • Kryminały
  • Serie
  • Kot, który...
  • Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Kot, który wiedział i inne opowiadania