Bitwa o Skandię

John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Zwiadowcy (tom 4) literatura młodzieżowa
Ranger's Apprentice: Oakleaf Bearers aka Battle for Skandia
Zwiadowcy (tom 4)
literatura młodzieżowa
Stanisław Kroszczyński
zwiadowcy flanagan

Następna wspaniała książka z cyklu ,,Zwiadowcy". Polecam wszystkim fanom książek fantasy, ale również i tym którzy sceptycznie do tego rodzaju książek podchodzą! Książka (seria) zdecydowanie godna polecenia!

Interesująca seria. Książki czyta się lekko i przyjemnie, a z każdym kolejnym tomem opowieść o młodym zwiadowcy, staje się coraz bardziej ekscytująca. Powieść jak najbardziej młodzieżowa, ale dorosłemu też może się spodobać( ja polecam).Zamówiłam kolejne tomy i czekam z niecierpliwością na to co się może wydarzyć kiedy główny bohater wkroczy w dorosłe życie. :)

Super książka naprawdę zachęca do czytania kolejnych części.
Polecam

Kolejny tom i kolejny naprawdę bardzo wciągający.
Nie da się ukryć że pozycja bardzo młodzieżowa ale w sam raz na oderwanie od rzeczywistości.

Najlepsza seria jaką kiedykolwiek czytałem.
Polecam !!!

Książka słaba. Spodziewałem się lepszej historii kontynuującej serię zwiadowcy. Uważam, że fabuła trochę taka naciągana. Nie wywarła na mnie wrażenia ta książka.

Wola Walki,Przyjaźń i radosne zakończenie:)w tych książkach jest wszystko co ma być w każdej książce:)

Kolejna część i znów miło spędzony czas. Ciekawe zwroty akcji, przymierza i skutki. Warto przeczytać.

Kolejna książka z serii ZWIADOWCY nie zawiodła mnie. Perfekcyjne opisy bitew, starć, że aż z podziwu miało się wrażenie że tak się jest. Will i Halt to duet któremu naprawdę ciężko dorównać. Uwielbiam ich! Bardzo polecam <3

Fajnie się czyta

Dyskusje