Świat bez bohaterów

Patronat LC
Brandon Mull Wydawnictwo: Mag Cykl: Pozaświatowcy (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Beyonders
dzieci świat alternatywny przygoda magia

Oficjalne recenzje i

Trzynastoletni bohaterowie

[ 21 ] Link do recenzji

Baśnionur mi się nie podobał i to też nie szczegulnie

Słabiutkie. Nawet bardzo. Płytko zarysowane postacie, fabuła niemrawo się rozwija. Gdyby to była historia wymyślona w dzieciństwie i napisana w zbliżonym do niego okresie, to ok. Taka niewprawna wprawka, początkującego małolata.

Kolejna świetna seria od Brandona Mulla!

Po "Świat bez bohaterów" sięgnęłam dość pewnie, ponieważ wiedziałam czego się spodziewać po autorze. Brandon Mull ma bardzo lekki i przystępny styl, dzięki czemu czytanie jego książek to prawdziwa przyjemność. Tak samo było i w tym przypadku. Mimo że lektura zajęła mi trochę więcej czasu niż zazwyczaj, ponieważ posiadałam tylko wersję elektroniczną, nadal dobrze się...

Nowa dla mnie seria Brandona Mulla. Akcja dynamiczna, mnóstwo przygód głównego bohatera, Jasona i Rachel. Czyta się szybko. Ci co czytali Baśniobór zobaczą, że książka jest napisana tym samym językiem.

Książka, którą naprawdę dobrze się czyta. Jedynym zarzutem jakim do niej mam jest, to że trochę w niej brakuje emocji wszystko główni bohaterowie przepływają przez książkę jak przez masło. Na każdym kroku znajdują kogoś życzliwego, chętnego do pomocy. Nie ma tu żadnej walki z przeciwnościami losu.

Jak uwielbiam Baśniobór tak Pozaświatowcy to dla mnie totalna porażka. Przebrnęłam przez pierwsze dwie części. Trzeciej nie dałam rady przeczytać...To tak, jakby nie książki autora Baśnioboru. Trudno polubić bohaterów, trudno zagłębić się w akcję, wieje nudą, nie wciąga, męczy...

Dla osób lubiących fantastykę. Fajna trylogia, fabuła wciąga.

Kolejna już seria tego autora, z którą miałam styczność. Tym razem mnie nie porwało. Nowy świat, który nieco przypominał mi Krainę Czarów i Oz. Była to spoko lektura, ale nie była dla mnie tak mega wciągająca i angażująca jak Baśniobór. Czegoś mi tu brakuje, ale nie umiem określić czego.

najlepsza ksiąrzka Brandoma Mulla!

Dyskusje

• Chcę w prezencie