Nadciąga burza

Damian Dibben Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Strażnicy historii (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
The Storm Begins
9788323752028
Bartłomiej Ulatowski
Egmont Polska
literatura młodzieżowa powieść przygodowa podróże w czasie literatura angielska literatura brytyjska
The Storm Begins
Strażnicy historii (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
9788323752028
Bartłomiej Ulatowski

Wciąga...porywa w wir historii i niezapomnianych przeżyć już od pierwszego zdania..

10-15 września 2019r.

Na półkach: , , , , ,

Super pomyślana książka. Myślałam, że znowu jakaś książka uważana za nie wiadomo co a tu taka fajna powieść. Można się przy okazi pouczyć histori ;)

„Nadciąga burza”, pierwszy tom cyklu „Strażników Historii” autorstwa Damiana Dibbena to naprawdę przyzwoita fantastyka dla młodszej młodzieży.

Jack Djones w drodze ze szkoły zostaje uprowadzony przez tajemniczych mężczyzn – mocny początek niesamowitych przygód nastoletniego bohatera, który zostaje wyrwany z nudnej codzienności i odkrywa nieznaną stronę swojej rodziny i...

Cykl: Strażnicy historii

Nadciąga burza (tom 1)
Circus Maximus (tom 2)
Chiński ekspres(tom 3)

Teraz jest teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ; było minęło nie ma do czego wracać ; kiedyś to było ; Po co będziesz rozmyślać i gdybał a gdyby coś gdyby ktoś ...

A może właśnie jednak JESTEŚMY CAŁY CZAS W BŁĘDZIE !?!?!

+Niby to normalne:
- Świat toczy się...

Książka wypada całkiem nieźle na tle podobnych książek fantasy. Nie jest to może jakieś arcydzieło redefiniujące ten gatunek, ale powieść ma do zaoferowania humor, ciekawe postacie.

Koncept książki to typowy scenariusz fantasy. Główny bohater okazuje się wybrańcem; dołącza do tajnej organizacji i wyrusza na misję by ocalić swoich bliskich. Nie jest to może specjalnie...

Czytałam już jedną trylogię podróżach w czasie. Stwierdziłam, że istnieje wiele różnych pomysłów na temat sposobów tych podróży. W jednych książkach da się to kontrolować, w innych nie. Tutaj występuje pierwszy sposób. Książka dobra dla nastolatków, zwłaszcza osób lubiących historię.

Książkę przeczytałam w ramach...

Młodzieżówka fantasy. Jest sporo tego, co może przyciągnąć małoletnich: tragedia, tajemnica, niebezpieczeństwo, misja i bohater. Da się czytać.

fajna ksika

może być