Nadciąga burza

Damian Dibben Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Strażnicy historii (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
The Storm Begins
9788323752028
Bartłomiej Ulatowski
Egmont Polska
literatura młodzieżowa powieść przygodowa podróże w czasie literatura angielska literatura brytyjska
The Storm Begins
Strażnicy historii (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
9788323752028
Bartłomiej Ulatowski

#lubimyczytać_marzec #podróże_w_czasie Gdyby nie opis na okładce dałabym 7 ,ale opis jest mylący ta książka z Harrym Potterm ma bardzo mało wspólnego generalnie najniżej jej do trylogii czasu (Gier) ,jeśli lubiłeś to polecam. Z Potterową historią łączy ja tylko to że jest fantastyką młodzieżową i to że główny bohater to chłopiec w sumie tyle. O samej książce to czyta się...

Zapowiadało się lepiej... Słabo wykreowane postacie, mało poruszający wątek miłosny, nieciekawa fabuła, dość banalny pomysł, mało emocjonalne sceny akcji. Ciężko mi powiedzieć, co tak naprawdę podobało mi się w tej książce. Być może książka spodoba się nastolatkom, lecz nie młodzieży, która oczekuje czegoś poważniejszego, bardziej wciągającego i oryginalnego. Liczyłam na...

Pomysł na fabułę wydaje się niezbyt orginalny, samo wykonanie też nie zachwyca, postaci są raczej płaskie i nieciekawe, ale nastolatek do lat może 13/14, będzie miał szansę bawić się na tym dobrze. Ogromny minus, że seria nie doczekała się z tego co pamiętam wydania końcówki a to na czym się urywa jest dość trzymające w napięciu, jeśli ktoś się wciągnie to potem się głęboko...

Ciekawa historia. *czytana za dzieciaka*

Przyjemne czytadło. Fajni bohaterowie i ciekawa zabawa z podróżami w czasie

Czyta się dosyć przyjemnie, jednak jest to jedna z nudniejszych pozycji wykorzystujących motyw podróży w czasie. Nie budzi we mnie przyjemnych wspomnień, raczej jest mi obojętna, chociaż fabuła mnie trochę irytowała. Takie przeczytać i zapomnieć.

Wciąga...porywa w wir historii i niezapomnianych przeżyć już od pierwszego zdania..

10-15 września 2019r.

Na półkach: , , , , ,

Super pomyślana książka. Myślałam, że znowu jakaś książka uważana za nie wiadomo co a tu taka fajna powieść. Można się przy okazi pouczyć histori ;)

„Nadciąga burza”, pierwszy tom cyklu „Strażników Historii” autorstwa Damiana Dibbena to naprawdę przyzwoita fantastyka dla młodszej młodzieży.

Jack Djones w drodze ze szkoły zostaje uprowadzony przez tajemniczych mężczyzn – mocny początek niesamowitych przygód nastoletniego bohatera, który zostaje wyrwany z nudnej codzienności i odkrywa nieznaną stronę swojej rodziny i...

Dyskusje

1 010