Piekło Arktyki

The Arctic Event
kryminał, sensacja, thriller
Rafał Lisowski
powieść wyspa Arktyka broń

Wciągająca i bardzo ciekawa fabuła :) dość lekka. Polecam :)

Robert Ludlum jest jednym z najpoczytniejszych autorów powieści sensacyjnych i szpiegowskich na świecie. Ta co prawda ukazała się pośmiertnie, ale magia nazwiska mnie skusiła i postanowiłem sprawdzić tę powieść.
Akcja powieści jak nietrudno się domyślić, dzieje się na północnym kole podbiegunowym, dokąd została wysłana amerykańsko- rosyjska ekspedycja.
Wyprawa ta ma na celu...

Jak zawsze w książkach z Johnem Smithem trudno się od niej oderwać.

Już dawno tak się nie męczyłem czytając. Kiedyś lubiłem książki Ludluma, a teraz nie wiem co się stało. Fakt, że to "farbowany" Ludlum, i do tego nie bardzo pamiętam jak pisał ten prawdziwy, więc ciężko jest mi porównać twórczość Mistrza i jego naśladowcy. Jedną z przyczyn tej męczarni jest to, że wyrosłem z czytania o "niezniszczalnych" bohaterach z USu, którzy ratują...

Powieść sensacyjna firmowana nazwiskiem Roberta Ludluma,który już nie żył ,gdy ją pisał
James Cobb.Dziś pisarz pisze nawet po śmierci ,zarabia też po śmierci, takie czasy. Jednak James Cobb bardzo dobrze poradził sobie z treścią książki. Historia jest nieskomplikowana. Na podbiegunowej wyspie zostaje znaleziony wrak sowieckiego bombowca z 1953 roku z ładunkiem broni...

Moim zdaniem - najlepsza z cyklu.

Kolejna ciekawa pozycja Ludluma

Fajny pomysł, fajna sceneria wydarzeń, natomiast same postaci stworzone są w tak naiwny i schematyczny sposób, w iście bondowskim stylu, że całość ma postać mdłej papki serwowanej dla niezbyt wymagającego czytelnika. Nie tego oczekuję po książce z nazwiskiem Ludlum na okładce.

Książka akcji? Bardzo proszę:) Jest w niej wszystko to co tygrysy lubią najbardziej .Weźcie ją do ręki a przez najbliższe godziny poczujecie na twarzy lodowaty podmuch wiatru, a Wasze zmarznięte dłonie dotkną zimnej stali :) Podrapiecie się również tu i ówdzie :) A potem ni z tego ni z owego przeczytacie zaszokowani słowo ,,koniec,, :)

Klasyczna historia w stylu Ludlumowskim, tym razem osadzona wśród lodów i śniegów Arktyki. Odwieczny konflikt między USA a Rosją jest powoli zażegnywany, pokój jest coraz bliżej. Zupełnie niespodziewanie na zapomnianej przez większość ludzkości, skutej mrozem, wysepce grupka naukowców odkrywa samolot. Wszystkie znaki wskazują, że jest to samolot radziecki, na dodatek strona...

Dyskusje

• Robert Ludlum