Dawka geniuszu

978-83-241-3402-1
Tomasz Wilusz
lek geniusz narkotyk MDT giełda

1900

Dopiero po wypożyczeniu tej książki zorientowałam się, że oglądałam film na jej podstawie :) I choć jego linia fabularna dosyć mocno zdążyła się zatrzeć w mojej pamięci, to ogółem film podobał mi się bardziej.

Odnalazłam książkę sporo po tym, jak obejrzałam film. Początkowo obawiałam się, że będzie w zbyt mądrym języku, wiadomo - geniusz, magiczna tabletka etc. Pozytywnie mnie zaskoczyła całość, historia z perspektywy głównego bohatera jest przystępna, delikatnie można wczuć się w jego rolę, przejść się jego śladami wzdłuż tego, co go spotkało. Polecam, czytało mi się lekko,...

Książka słaba, nieciekawa. Najczęściej mówi się że książka jest lepsza od filmu, w tym przypadku film jest zdecydowanie lepszy od książki.

Najpierw obejrzałam film, a potem przypadkowo natknęłam się na książkę. Film był świetny, a i książkę czytało się szybko - wciągała. Polecam jedno i drugie.

Naprawdę dobrze i ciekawie opowiedziana historia. Ciężko było odłożyć książkę, żeby móc pójść do pracy :)

Książka wciągająca, aczkolwiek po pewnym czasie można się domyślić, co się stanie. Ale i tak polecam przeczytać ;)

Właśnie skończyłam czytać książkę "Dawka geniuszu". Nie jest łatwo napisać kilka zdań na jej temat. Momentami ciężka, czasami nudnawa, ale przede wszystkim daje do myślenia. Możemy potępiać Eddiego za jego czyny, ale co Ty byś zrobił/a na jego miejscu? Geniusz ze skutkami ubocznymi czy wiecznie przeciętny człowiek ze średniej klasy pracą? Jednym słowem- książką godna...

Witam

Książka jest rewelacyjna natknąłem się na nią przypadkiem w "hipermarkecie" zapłaciłem całe 10 zł i nie zawiodłem się wciągnęła tak że oderwać się nie dało. Żal było kończyć. Polecam!

Na półkach: , , , ,

"Dawka geniuszu" to wciągający i ciekawy thriller. Pomysł na całość jest świetny. To, co mi się najbardziej podoba - zmusiła mnie do refleksji. Polecam, warto przeczytać.

niby niezla, ale z zaskoczeniem stwierdzam, ze film byl lepszy. Im glebiej w las tym bardziej ksiazka traci

• 2013
  • 2012