Tylko tyle

Okładka książki Tylko tyle Aleksandra Krawczyk
Okładka książki Tylko tyle
Aleksandra Krawczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2024-04-19
2024-04-19
Romans Literatura kobieca Literatura polska

🔥 Recenzja przedpremierowa 🔥

Premiera 19.04.2024 r.

Autorka @aleksandra_krawczyk_s.autorska

Wydawnictwo @waspos #współpracareklamowa

Książka przekonała mnie opisem i okładką, ale to co zakładałam na początku czytania przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Autorka pisze rewelacyjnym językiem, książka jest wciągająca, spójna, budująca napięcie, czyta się bardzo szybko, bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani.
Nasza bohaterka Lena jest niby spokojna, opanowana, kocha przede wszystkim tylko swoje towarzystwo, ma planowe podejście do życia, wszystko musi być przemyślane, zaplanowane. Poznajemy ją na jej można powiedzieć wewnętrznym rozdrożu. Niby ma dobrą pracę, kochających rodziców, jest w związku od wielu lat, ale brakuje jej spełnienia, zadowolenia. Między nią i Mateuszem jest przepaść i fizyczną i mentalna, a każda kobieta mimo, że jest samowystarczalną biznes women. Chce być kochana, zaopiekowania, chce przede wszystkim zaspokojenia w sferze intymnej, a w ich relacji jest totalna posucha 🙈 Igora poznaje na szkoleniu, to mężczyzna przystojny, dominujący, pewny siebie. Między tą dwójką jest tak namacalna chemia, że czytajac sama miałam nieraz wypieki na twarzy.
W książce znajdziemy rollercoaster emocji, cięte riposty, wąchania emocjonalne, trudne decyzje, ale też będziemy mieli do odkrycia dużo niewiadomych. Pożądanie czy rozsądek ? Lojalność czy pragnienie ? Uczciwość czy pokusa? Czy łatwo można się zatracić, jeśli spotyka nas uniesienie o którym zawsze marzyliśmy ? 🤔
Z całej historii, którą przeczytałam w jeden wieczór nie tylko miałam uśmiech na twarzy czytając, ale również pojawiły się u mnie łzy. Zakończenie mnie zmiotło, nie spodziewałam się tak dobrze ukrytej tajemnicy w książce, nie spodziewałam się takiego finału zakończenia.😱 Ta książka w całości mnie kupiła. Książka perfekcyjnie pokazuje, co tak naprawdę liczy się w związku między dwojgiem ludzi oraz udowadnia, że w życiu wszystko dzieje się po coś, choć czasem w nieobliczalny sposób i krzywdzący sposób, ale zawsze musimy dostać lekcje od życia. Z czystym sumieniem polecam książkę, przepiękne opisy wędrówek górskich przeniosą nas w cudowny klimat wiosenno - letni. 💋

#recenzenci #waspos

🔥 Recenzja przedpremierowa 🔥