Workation - jak łączyć pracę z podróżowaniem

Okładka książki Workation - jak łączyć pracę z podróżowaniem Dominika Sepiół
Okładka książki Workation - jak łączyć pracę z podróżowaniem
Dominika Sepiół Wydawnictwo: Self Publishing poradniki
poradniki
Self Publishing
2024-01-02
2024-01-02

Książka bardzo praktyczna. Nie miałam pojęcia, że tak dużo spraw trzeba ogarnąć na workation. Polecam każdemu, kto ma taki wyjazd niebawem w planie. Uwaga: to nie jest książka, którą kupuje się na ostatnią minutę, warto pomyśleć o niej wcześniej i mieć już teraz na półce. Polecam

Czy marzycie o workation, ale nie wiecie, od czego zacząć? Mam dla Was świetne rozwiązanie - książkę "Workation - jak łączyć pracę z podróżowaniem" autorstwa Dominiki Sepiół!

Przyznam się, że nigdy wcześniej nie zastanawiałam się nad workation... nie brałam pod uwagę tej opcji. Ale kiedy Dominika podzieliła się ze mną swoją fascynującą historią, zaczęłam bardziej zgłębiać ten temat. Teraz wiem, że chcę tego doświadczyć! I niezbędna do pomocy będzie właśnie książka Dominiki. Znajdziecie w niej wszystko, czego potrzebujecie, by zorganizować swoje pierwsze workation. Mnóstwo cennych informacji, praktyczne wskazówki, planer, checklisty - dosłownie wszystko, żeby zadbać o każdy szczegół organizacji! Jest to niezbędnik, przewodnik, towarzysz każdego workation! Poza historią Dominiki oraz wszystkimi wskazówkami, czekają na Was inspirujące historie innych praktyków workation, które jeszcze bardziej zachęcą Was do działania!

To pierwsza tak kompleksowa książka o workation dostępna na polskim rynku! Dominika jest pionierką w tym temacie, to dzięki niej wiem o możliwości łączenia pracy z podróżowaniem. To dzięki Dominice wiem, w jaki sposób zaplanować, zorganizować i zadbać o każdy aspekt workation.

Gorąco polecam! Książka jest nie tylko pięknie wydana, ale także oparta na solidnych badaniach i praktycznych doświadczeniach. Czyta się lekko i przyjemnie, każda kolejna strona sprawia, że chce się pochłonąć całość w jeden wieczór!

Książkę kupiłam przez stronę https://zapytajrekrutera.pl/ksiazka-o-workation/. Nabyłam ją z czystej ciekawości, bo będąc mamą dwójki dzieci raczej na ten moment nie myślę o workation, ale uważam, że jest to równie ciekawe rozwiązanie dla rodzin z pociechami. Co więcej jak dla mnie rewelacyjnym tipem jest to, że w książce można znaleźć historię ludzi praktykujących workation z dziećmi. Jeśli marzysz o łączeniu pracy z podróżami, ale nie wiesz, od czego zacząć, to Dominika Sepiół w swojej książce "Workation. Jak łączyć pracę z podróżowaniem" otwiera drzwi do rozwoju osobistego. Krok po kroku poprowadzi Cię przez świat "workation", nie tylko odkrywając tajniki skutecznego łączenia pracy zdalnej z niesamowitymi przygodami podróżniczymi, ale także podpowie w jaki sposób efektywnie pracować i odpoczywać. Książka zawiera praktyczne porady dotyczące planowania, organizacji, zarządzania czasem i budowania elastycznej kariery w podróży. Jeśli myślisz o tym aby pracować zdalnie z innego miejsca nawet nie teraz a w przyszłości to z książki dowiesz się od czego zacząć, żeby zmienić swoją pracę z biurowej na zdalną. Zakup książki to dobra inwestycja na przyszłość.

Idealny poradnik dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z workation. Autorka wskazuje na co zwrócić uwagę podczas planowania pracowakacji, z jakich stron korzystać, jakie problemy można napotkać na swojej drodze. Publikacja zdecydowanie godna polecenia.

Mogę z pełną świadomością powiedzieć, że nie ma drugiej takiej książki na rynku o workation. Dominika jest całkowitą pionierką w tym temacie. Jej książka doskonale ukazuje, jak workation staje się integralną częścią naszego życia. To już nie tylko opcja dla osób w określonych branżach, ale możliwość dla każdego z nas. Współczesny rynek pracy jest coraz bardziej zróżnicowany, a Dominika poprzez treści zawarte w swojej książce uświadamia, że osoby zarządzające firmami powinny to zrozumieć i otwierać się na nowe sposoby pracy, dając pracownikom swobodę w kształtowaniu swojej kariery zawodowej.

Obecnie praca nie ogranicza nas wyłącznie do wykonywania obowiązków w sztywnych godzinach i fizycznej obecności w biurze. Dziś efektywność zawodowa i satysfakcja osiągane są szybciej i to w różnych zakątkach globu. Ale życie to nie tylko praca i zawodowe sukcesy. Pragniemy również czerpać radość z doświadczeń, pielęgnować relacje i tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Dominika bardzo dobrze w swojej książce pokazuje, jak można to połączyć.

Dla kogo jest ta pozycja?

Nie przesadzę, że dla KAŻDEJ osoby, która planuje workation, pracującej na różnym szczeblu organizacyjnym czy w różnej formie zatrudnienia. Jesteś szefem i ciekawi Cię ten temat, to zacznij od tego poradnika. Podobnie z Tobą - jeśli tu jesteś, pewnie myślisz o workation. Weź byka za rogi i spełnij swoje plany!

Pomogą Ci w tym gotowe narzędzia, które Dominika dołącza do książki w gratisie, czyli planer i checklista. To nieoceniona pomoc w przygotowaniu się do workation (Dominika testowała ich użyteczność kilkukrotnie na wyjazdach na swoje workation). Dzięki nim będziesz w stanie perfekcyjnie zorganizować swoją podróż i pracę zdalną. Planer pomoże Ci uporządkować harmonogram dnia, zaplanować zadania oraz zapamiętać istotne terminy. Natomiast checklista daje Ci możliwość śledzenia postępów w przygotowaniach oraz upewnienia się, że nie zapomniał*ś o żadnym istotnym szczególe.

Z ich pomocą będziesz gotow* na 100% do wyjazdu na workation i skoncentrowan* na osiągnięciu swoich celów zawodowych, jak i osobistych.

Miłego wyjazdu na Twoje pierwsze i kolejne workation! :)

Książka jest bardzo fajna, bo zachęca do praktykowania workation, pokazuje korzyści oraz instruuje, co zrobić, aby zrealizować swoje pierwsze workation.
Dodatkową wartością jest to, że w książce są wywiady z różnymi osobami, które praktykują workation, więc można się przekonać, że się da i że warto.
Polecam tę książkę, jest inspirująca i zachęcająca do łączenia pracy z podróżami.

Polecam tę książkę, jest inspirująca i zachęcająca do łączenia pracy z...

Ta książka jest idealnym poradnikiem nie tylko dla osób, które rozważają rozpoczęcie workation lub zmianę kierunku podróży, ale również powinien ją przeczytać każdy pracodawca! Otworzyłoby to oczy osobom zarządzającym ludźmi, że zaufanie powinno być podstawą relacji pracodawca-pracownik oraz, że spełniony życiowo człowiek to bardziej zmotywowany pracownik. :)

Czyta się ją lekko, a jednocześnie zawiera w sobie ogrom informacji, wskazówek oraz doświadczeń osób praktykujących workation - wszystkie te informacje są bezcenne i na wagę złota! Jakbym wybierała się na workation to z pewnością z tą książką w dłoni przechodziłabym przez wszystkie etapy planowania itd. Mnóstwo praktycznej wiedzy!

Czyta się ją...

Dodaj cytat z książki Workation - jak łączyć pracę z podróżowaniem