Jak pomóc dziecku z nadwagą

Okładka książki Jak pomóc dziecku z nadwagą Leszek Klimasz
Okładka książki Jak pomóc dziecku z nadwagą
Leszek Klimasz Wydawnictwo: Wydawnictwo Luna zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wydawnictwo Luna
2024-03-13
2024-03-13

Po książkę Leszka Klimasa sięgnęłam, ponieważ śledzę jego sukcesy (a raczej jego podopiecznych) w Efekcie Klimasa. Sama skorzystałam nawet z oferty firmy Klimasa, by zrozumieć lepiej jak dobierać produkty, żeby zdrowo jeść i zdrowo żyć.
Książka składa się z kilku części. Na początku poznajemy historię Leszka. Ciekawie jest móc wrócić kilkanaście lat wstecz, żeby zobaczyć jak Klimas rozwinął się przez ten czas i jakie sukcesy osiągnął. Następne strony to świetne poradniki – jak czytać i jak rozumieć etykiety, czego unikać. Klimas wskazuje też, jakie produkty powinniśmy wybierać żeby jeść zdrowsze zamienniki.
Kolejne rozdziały to historie klientów Klimasa – w tym także wskazówki, by nie liczyć kalorii, a nauczyć się innego stylu życia. Reszta książki to różne przepisy – szybkie i łatwe dania, które posmakują dorosłym i dzieciom.
Wiem, że Klimas to celebryta i jego diety nie u każdego się sprawdzą. Pewnie na rynku jest też dużo więcej dobrych książek z przepisami, którymi warto byłoby się przyjrzeć, szczególnie jeśli mamy jakieś zaburzenia lub choroby. Niemniej jednak jeśli traficie na tę pozycję, nie odrzucajcie jej od razu – znajdziecie tam sporo przydatnych wskazówek.
Moja ocena: 6/10

• Posiadałem

Dodaj cytat z książki Jak pomóc dziecku z nadwagą