Przekroczyć granicę. Tom II

Zbyt ociekająca sexem

Zbyt ociekająca sexem

Kochani weekend się kończy a ja przychodzę dziś z recenzją świetnej powieści Anety Sołopy. Jest to moje pierwsze spotkanie z autorką, które bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło. Powieść 220 stronicowa zrobiła na mnie ogromne wrażenie, dzieje się w niej wiele. Jest to książka przede wszystkim o miłości przez duże M. Niestety autorka wplata bardzo smutne wydarzenia w fabułę, postacie mierzą się ze śmiercią.

Poznajemy Aleksandrę i Kamila, są szczęśliwym i kochającym się małżeństwem. Postacie dojrzałe i dobrze wykreowane przez autorkę, z którymi polubiłam się od samego początku. Ola
zachodzi w upragnioną ciążę, jest ona dla nich ukochanym prezentem od losu. Taka ciąża wyczekana i upragniona przez zakochanych. Niestety prolog łamie czytelnikom serce. Autorka porusza bardzo trudny wątek, łamiący serce rodziców. Książka jest bardzo emocjonująca, nie chce za wiele
pisać na temat wątków ale warto po nią sięgnąć by poznać losy Oli i Kamila.
Autorka udowadnia, że romans to jej gatunek! Ja nie mogłam się oderwać. Książkę pochłonęłam w jeden wieczór i bardzo ją polecam. Czyta się ją bardzo szybko a fabuła wciąga od samego początku. Jest to drugi tom, nie znam pierwszego ale nie przeszkadzało mi to w odbiorze lektury, od pierwszych stron wciągnęłam się w historie Aleksandy i Kamila.

📚OPINIA📚
Tytuł : "Przekroczyć granice" - tom 2
Autor :@anetasolopa_autorka
Wydawnictw : @waspos

Hej Kochani ❣️
Miłej i zaczytanej niedzieli ❣️

Ola zachodzi w ciążę. Dla niej i Kamila to wspaniała wiadomość. To jakby ukoronowanie ich miłości. Z radością wyczekują dziecka i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś złego wydarzyć. Ola czuje się kochana i otoczona opieką oraz najważniejsza w oczach męża. Ich szczęście nie trwa długo... Jednak to co się wydarzy wystawi ich małżeństwo na ciężką próbę.

Autorka w tej części dostarczy nam wielu emocji. Bolesne przeżycia, wiele bólu oraz cierpienia. Już sam prolog naprowadza nas na tragedię, która spotka bohaterów. Mi osobiście poleciały łzy, ponieważ nie wyobrażam się być na miejscu Oli i Kamila. Miałam ciary już od samego czytania, a będą w symytuacji jaka spotkała bohaterkę nie wiem jak bym sobie z tym poradziła. Kamil okaże Oli wiele wsparcia, miłości oraz będzie przy niej trwał w najgorszych momentach jej załamania. Ich małżeństwo będzie wystawione na próbę. Bohaterowie zdecydują się na pomoc psychologa, aby móc pozbierać się i przetrwać najgorszy czas w ich życiu. Na pewno w takich chwilach ważne jest wzajemne wsparcie, zrozumienie i trwanie przy tej osobie.
Przeczuwałam, że autorka nie zostawi nas z takim zakończeniem i pojawi się słońce nad bohaterami. Gorące sceny i w tej części miały swoje miejsce. Jednak były one napisane ze smakiem-czytalam z rumieńcami na twarzy. Bardzo lubię pióro autorki, czyta się lekko i przyjemnie.

💔Czy Ola z Kamilem zaznają w końcu szczęścia ?
💔 Czy ich małżeństwo przetrwa ?

Ja ze swojej strony bardzo polecam ❣️

📚OPINIA📚
Tytuł : "Przekroczyć granice" - tom 2
Autor :@anetasolopa_autorka
Wydawnictw : @waspos

Hej Kochani ❣️
Miłej i zaczytanej niedzieli ❣️

Strata najbliższej osoby bardzo boli. Ciężko się pozbierać, wszystko staje się szare nic nie ma znaczenia. Ale jak to mówią czas leczy rany...
Potrzeba czasu żeby dojść do siebie po bolesnej stracie.
Tak było w przypadku naszych bohaterów Oli i Kamila...
Ola i Kamil tworzą szczęśliwe małżeństwo. Bardzo pragną mieć potomstwo. Wkońcu dostają prezent od losu, dziewczyna zachodzi w upragnioną ciążę.
Jednak ich szczęście nie potrwa zbyt długo. Ola rodzi przedwcześnie synka, który jak się okazuje jest poważnie chory. Jedynym ratunkiem dla dziecka jest rehabilitacja za granicą. Pokładają w tym duża nadzieję. Wkońcu zdrowie dziecka jest dla nich najważniejsze, dlatego są w stanie poświęcić wszystko.
Cenny dar jakim jest życie dziecka, jest dla nich priorytetem.
Ola bardzo przeżywa chorobę synka. Bardzo dużym wsparciem okaże się mąż, Kamil. Który będzie przy żonie i dziecku cały czas. Tak bardzo kocha żonę, że jest w stanie zrobić dla niej wszystko.
Czy leczenie za granicą okaże się być skuteczne i przyniesie jakie kolwiek rezultaty?
Czy w trudnych chwilach będą dla siebie wsparciem?
Czy poradzą sobie z przeciwieństwami losu?
Czy miłość I namiętność, które ich łączą, pomogą przetrwać małżeństwu?

Książka pełna emocji i wzruszeń. Nie zabraknie tu pikantnych scen. Autorka sprawiła że przyjemnie spędziłam czas. To jest niesamowite jak Aneta opisuje uczucia, przeżycia bohaterów a to sprawia że z łatwością stawiamy się na ich miejscu i wspólnie z nimi przeżywamy ten horror.
Historia warta by odkryc ją osobiście. Dlatego śmiało sięgnijcie po tę książkę.

Z całego serca gratuluję Tobie Aneto, napisania tak piękniej historii. Kontynuuj swoją pasję, pisz dla nas jak najwięcej. A ja będę czekać aż kolejne Twoje dzieło ujrzy światło dzienne :)

Potrzeba czasu żeby dojść do siebie po bolesnej stracie.
Tak było w przypadku naszych bohaterów Oli i Kamila...

Kontynuacja pierwszej części historii Oli i Kamila.
Wydawałoby się, że po tylu przeżyciach, ich wspólna droga będzie spokojna. W końcu zostali małżeństwem i oczekują swojego wymarzonego potomka.
Niestety jak to bywa w życiu nie wszystko idzie w dobrym kierunku i niestety ich dziecko rodzi się przedwcześnie i do tego chore... Jak to rodzice Ola i Kamil chcą ratować swojego synka. Pomimo dobrych myśli i chęci to nie pomogło i tracą swojego małego Jasia...
Ola z rozpaczy zamyka się w sobie, i nie potrafi sobie poradzić ze stratą, natomiast Kamil mimo swojego cierpienia stara się wspierać żonę i zajmować się domem i pracą.
Cała rozpacz doprowadza Ole do podjęcia szokującej decyzji o zostawieniu męża...
Dopiero ujrzenie męża nad grobem ich synka, ukazuje jej że on też jest załamany po stracie, i dochodzi do niej, że nie tylko ona tak cierpi.
Postanawia wrócić do męża i odbudować ich związek.

Czy uda im się odbudować związek?
Czy po takich przejściach uda im się na nowo otworzyć i zaufać?
Kto i jakie przeszkody staną im jeszcze na drodze do szczęścia?

Po świetnej pierwszej części, nie mogłam się doczekać kontynuacji. I powiem wam ta część jest pełna emocji. To co wydarzyło się w ich życiu z synkiem, to nie życzę nikomu. Jest to tak przekazane, że czyta się ze łzami w oczach, dlatego miejcie chusteczki przy sobie czytając. Mimo ciężkich chwil opisanych nie zabraknie pokazania ich miłości, że po mimo wszystkiego czego doświadczyli potrafią poprosić o pomoc i wsparcie innych, aby odbudować związek, który później zostanie nagrodzony.
Historia cudowna, czyta się ją bardzo szybko i każdy powinien przeczytać bo pomimo burz i nieszczęść pokazana jest piękna miłość.
Polecam

Kontynuacja pierwszej części historii Oli i Kamila.

Po tym wszystkim co przeszła Ola i Kamil szczęście powinno ich otaczać zawsze i wszędzie ... Kochające się małżeństwo oczekuje na dziecko. Ola jest w ciąży, a miłość potęguje

Wydawało się że wszystko co najgorsze mają już za sobą i mogą cieszyć się życiem jednak los ich nie oszczędza i po raz kolejny serwuje wiele.

Czy się podniosą ❓ Czy to co ich spotka to sporo za dużo❓

Musicie przeczytać i przekonać się co wyniknie i czy para będzie w końcu szczęśliwa. Ja kibicowałam im bardzo jednak sama nie wiem czy bym poradziła sobie z tak wielką traumą.

Autorka w książce porusza ważny temat jakim jest miłości małżeńska. Pokazuje nam jak bardzo możemy liczyć na wsparcie kochającej nas osoby i jak wiele razem możemy przejść. Bliskość i ciepło domowego ogniska jest najważniejsze na świecie. Dzięki wsparciu - razem możemy zrobić sporo więcej. Podoba mi się postawa bohaterów. Mimo przeciwności losu nie poddają się i walczą. Są przy sobie i wspierają w każdym momencie. Miłość jest tak silna, że potrafi przetrwać wiele.

Uwielbiam styl autorki. Już po pierwszej części pokazała nam jak wysoko postawiła poprzeczkę. W części drugiej nie zwalnia tempa i udowadnia jak potrafi władać piórem. Historia jest pełna emocji i wzruszeń, a bohaterowie przyciągają sympatią. Przy jej czytaniu przeżyłam wiele emocji i wzruszeń. za co bardzo dziękuję autorce @anetasolopa_autorka i wydawnictwu @waspos

Do lektury obowiązkowo przyda się wielka paczka chusteczek. Polecam czytać serię w całości. Znajomość pierwszego tomu jest tu obowiązkowa.

Czy się podniosą ❓ Czy to co ich spotka to sporo za...

W tej części powracamy do dalszych losów bohaterów poprzedniego tomu. Aleksandra i Kamil są razem. Mogą cieszyć się sobą i zbliżającym rodzicielstwem. Wszystko układa się bardzo dobrze. Kochają się tak bardzo, że wydawać by się mogło że absolutnie nic nie może zburzyć tego szczęścia. Niestety jak to w życiu bywa niektórych sytuacji nie da się przewidzieć a już tym bardziej mieć na nie jakikolwiek wpływ. Tak się stało i tym razem. Ola ląduje w szpitalu. Ona jak i jej synek są poważnie zagrożeni. Czas pokazuje, że na maleńkiego człowieka, który ledwo przyszedł na ten świat czeka  jeszcze wiele zagrożeń. Jego rodzice z całych się walczą o chłopca. Nie ważne są koszty. Nie ma niczego czego by nie zrobili dla swojego dziecka.
To jest ich próba. Los sprawia, że muszą zdecydować czy ich uczucie jest tak silne, by sobie poradzić. Czy podejmą walkę? Pogodzą się z tym co ich spotkało? Czy jest im pisane szczęśliwe zakończenie?
Bardzo ciężko było mi zabrać się za recenzję tej powieści. Wywołała ona we mnie tak wiele różnych uczuć, że długo nie mogłam się po niej pozbierać emocjonalnie. Zwłaszcza, że sama jestem matką i nigdy nie chciałabym musieć zmierzyć się z takim przeżyciami jak tych dwoje. Autorka pokazuje nam czym jest miłość nie tylko ta typowo fizyczna, którą opisuje tu bardzo zmysłowo, ale ta która spaja rodziny. Wiąże serca i dusze dwojga ludzi. Razem z jej bohaterami przechodzimy przez szereg przeciwności, które mogą załamać jak i wzmocnić człowieka. Każda ich łza i troska staje się naszą własną. Polecam każdemu, i tym będącym w związku jak i singlom. Każdemu, kto boi się lub waha otworzyć przed uczuciem do drugiej osoby. Prawdziwe głębokie uczucie może przynieść góry. Wystarczy zaufać.

Jest to kontynuacja losów Oli i Kamila. Para zostaje małżeństwem i spodziewają się potomka. Jednak ich szczęście nie trwa długo a na ich barki spada ogromne nieszczęście.
Czy ich związek przetrwa najgorszą próbę? Czy Ola pogodzi się ze stratą połowy serca?

Książka ta ma tylko ,lub aż 200 stron ,na których przelałam ogrom łez. Jest ona tak emocjonująca, wzruszająca, poruszająca, wrażliwa, że całą noc o niej myślałam. Autorka rewelacyjne skupiła się na emocjach i relacjach bohaterów a w trakcie czytania czułam ból ,żal, i ich niemoc . Jako ,że wiem jak to jest stać po drugiej stronie łóżka dziecięcego w szpitalu ogromnie mnie poruszyła. Jestem pełna podziwu dla Kamila ,który okazał się facetem jakiego w realnym świecie tak bardzo brakuje. Niestety dziś mężczyźni są słabi psychicznie i kiedy przychodzą prawdziwe problemy I nie daj Boże śmierć nie zawsze stają na wysokości zadania. Od początku kibicowałam Oli ,nie dziwiło mnie jej zachowanie i postępowanie bo sama pewnie zrobiłabym coś podobnego lub gorszego .
W powieści nie zabraknie też pikantnych scen ,które pokażą wam jak wielka potrafi być milosc i jak ważne są relacje i bliskość w sypialni.

Nie lubię recenzji ,w których za dużo się zdradza I sama teraz bardzo się przed tym powstrzymuje. Chcąc opisać wszystkie moje emocje musiałabym wam zdradzić całą fabułę I zakończenie a bardzo tego nie chce. Książka ta zasługuje na to aby każdy ją przeżył po swojemu i odkrywał co niosą kolejne strony, dlatego gorąco wam ja polecam. Wiem, że nie zawiedziecie się na niej i odnajdziecie tu wszystko co kochamy w poruszających książkach. Jeżeli jesteś osobą wysoce wrażliwa przygotuj sobie paczkę chusteczek i coś słodkiego na pocieszenie .😉

Ola i Kamil biorą ślub i cieszą się z ciąży kobiety. Czuję się kochana i z radością czeka na pojawienie się dziecka na świecie. Nic nie wskazuje że w ich życiu może wydarzyć się coś złego. Jednak los ich nie oszczędza. Ich związek zostaje wystawiony na próbę .

Kończąc czytać pierwszy tom tej serii, nie spodziewałem się takiej kontynuacji. Autorka funduję rollercoaster emocji, wiele wzruszeń i bolesnych przeżyć. Od początku,w prologu, zwiastuje,że wydarzy się coś tragicznego w życiu bohaterów . Szczęście Oli i Kamila nie trwa długo,los bardzo ich doświadcza. Miłość pary do tej pory przetrwala wiele,ale tragedia jakiej doświadczają wystawia ich związek na ogromną prośbę. Podobało mi się to jak autorka opisała sesje z psychologiem. Ola i Kamil próbują się podnieść i pomóc sobie nawzajem. Do końca miałam nadzieję że po trudnych chwilach w końcu los się odmieni. Tak jak w poprzedniej części,tak tu nie brakuje gorących scen, opisanych "że smakiem".
Bardzo lubię styl aktorki. Przyjemne,lekkie pióro sprawia że przez książkę czyta się szybko i z zaciekawieniem.
Ja ze swojej strony gorąco polecam 🔥❤️

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki z ogromną radością dziękuję autorce @anetasolopa_autorka❤️

"Przekroczyć granicę.Tom2" - kontynuacja losów Oli i Kamila, choć dla mnie, było to pierwsze spotkanie z nimi i mogę stwierdzić, że można przeczytać oddzielnie. Jednak już wiem, że warto nadrobić początek.

Autorka zafundowała pełną emocji historię zarówno tych dobrych, jak i złych. Jej lekkie i przyjemne pióro sprawiło, że świat bohaterów mnie wciągnął i razem z nimi przeżywałam wszystkie emocje.

Dwoje zakochanych, ślub, wyczekiwane dziecko, wydaje się idealnie, jednak...
życie pisze własny scenariusz...
Olę i Kamila spotyka wielka tragedia.
Z czym przyszło im się zmierzyć?

Ogromna tragedia, która na nich spada może wszystko zniszczyć. Budowane wcześniej szczęście już tylko się tli.
Czy uda się rozpalić je na nowo?
Kto stanie na drodze ich szczęścia?

Muszę wspomnieć o gorących scenach między bohaterami a jest ich sporo.

Gorąco polecam ❤️

#przekroczyćgranicętom2 #anetasołopa #wydawnictwowaspos #book #yoloczytam #czytampolskichautorów

• Kindla
  • ! Mam na LEGIMI