Kolce róży

Okładka książki Kolce róży Rosalie Wilson
Okładka książki Kolce róży
Rosalie Wilson Wydawnictwo: Wydawnictwo ReWizja Cykl: Szkarłatne Ogrody (tom 2) Seria: Szkarłatne Ogrody literatura obyczajowa, romans
Szkarłatne Ogrody (tom 2)
Szkarłatne Ogrody
Wydawnictwo ReWizja
2024-02-07
2024-02-07
9788367520430

Wiecie za co kocham książki? Przede wszystkim za emocje,lecz jest jeszcze jeden szczegół. Mam tu na myśli autorów. Uwielbiam widzieć ich progres.

🌹 Drugi tom #szkarłatneogrody @rosaliewilson.autor w moim odczuciu jest zdecydowanie lepszy. Jeśli zerkniecie na jego recenzję zobaczycie co o nim sądziłam.

🌹" Kolce róży" to oczywiście kontynuacja losów Marii i Wiktora, którzy swoje małżeństwo rozpoczęli niezbyt udanie. Zamek, którego mury skrywają chyba jeszcze więcej sekretów aniżeli właściciel słyszą i widzą wszystko. Maria czując się samotna nawiązuje nić porozumienia z kimś,kto ściągnie na nią same kłopoty.

🌹Punktem niezwykle istotnym było umieszczenie dziewczyny w miejscu, które staje się symbolem okrucieństwa i można nawet powiedzieć, że pewnego bestialstwa.

🌹 Obserwując tą jakże osobliwą relację zastanawiałam się w którym momencie dane im będzie zaznać normalności. W tej części dostałam odpowiedzi na kilka pytań, które kłębiły się po poprzednim tomie.
Jak wspomniałam na wstępie widzę ogromną pracę autorki nad fabułą. Styl pozostaje bez zmian,co mnie bardzo cieszy.

🌹Ta historia w stylu Pięknej i Bestii ma w sobie ogromną siłę przebicia. Trzymam kciuki za zdobycie kolejnych oddanych fanów tej powieści.

🌹" Kolce róży" to oczywiście kontynuacja losów Marii i Wiktora, którzy...

Książka Rosalie Wilson pt: "Kolce róży" jest drugim tomem cyklu: Szkarłatne ogrody".
Po przeczytaniu pierwszego miałam okazję od razu poznania kontynuacji, co mnie ogromnie cieszyło. Okropnie byłam ciekawa jak potoczy się małżeństwo państwa Husarzewskich.

Maria zdecydowanie miała mnie po swojej stronie. Pokochałam ją całym sercem a zarazem współczułam losu jaki jej zgotowano. Młodziutka kobieta zmuszona do małżeństwa, zaczyna odnajdywać się w świecie do którego wkroczyła. Hrabia Wiktor Husarzewski zadowolony z osiągniętego celu w dalszym ciągu traktuje ją jak pionka w swej okrutnej grze.
Hrabia nie dopuszczał do siebie żony i jest bardzo oschły. Kobieta potrzebuje wsparcia i rozmowy przez co nawiązuje bliską przyjaźń ze stajennym Mateuszem.

Niespodziewane porwanie Marii zaczyna uzmysłowić Hrabiemu, że wcale nie jest ona mu taka obojętna jak przypuszczał. Zatroskany Wiktor aranżuje w poszukiwania wszystkich, sam również nie próżnuje. Dodatkowo zauważa, iż kobieta z każdym kolejnym dniem zabiera mu cząstkę siebie i jest mu z tym dobrze.

Czy to małżeństwo ma szansę na przetrwanie ?

Autorka w drugiej części wyjaśniła wiele zagadek jednak nie myślcie że będzie tak kolorowo. Pojawiły się nowe niejasności, które wprowadzą pewien mętlik w głowach, a dodatkowo dowiadujemy się że w Ogrodach nikt nie zasługuje na zaufanie.
Seria zdecydowanie jest warta poznania. Bohaterowie Ogrodów zrobią wszystko, żeby nie dać się zapomnieć. Maria stanowczo za dużo wycierpiała. Los nie był dla niej łaskawy jednak ona się nie poddaje i z uniesiona głową próbuje walczyć o siebie a co najdziwniejsze również o męża. Swoją postawą zaczyna burzyć mur jakim otoczył się Hrabia i mam nadzieje że dotrze do jego serca i zagości tam na długo. Zdecydowanie jest mu pisana i mam nadzieje że mężczyzna w końcu to zrozumie.

Rosalie Wilson ma świetne pióro. Potrafi zahipnotyzować czytelnika i sprawić, że książkę czyta się w błyskawicznym tempie. Jeżeli lubicie historię z duża dawką tajemnic, niebezpieczeństwa, i niejasności w których bohaterowie nie są krystaliczni za jakich uchodzą to koniecznie musicie poznać tą serie.

Czekam na kontynuacje

„Kolce róży” to druga część cyklu „Szkarłatne ogrody”.
Rosalie Wilson ponownie zabrała czytelnika do mrocznego zamku, w którym mieszka hrabia Wiktor Husarzewski jego młoda żona Maria.
Jeżeli pierwsza część przypadnie mi do serca to wiadomo, że przeczytanie drugiej będzie obowiązkowe.
Zaczynając czytać „Kolce róży” chociaż w małym stopniu liczyłam na to, że tajemnice z pierwszej części ujrzą światło dzienne. I co?
Owszem autorka uchyliła rąbka tajemnic, a żeby nie zrobiło się zbyt nudno dodała jeszcze kilka kolejnych. To jak jeden krok do przodu i dwa do tyłu. Czytelnik nie jest w stanie nawet w małym stopniu przewidzieć, co się wydarzy na następnej stronie.

W tej części pojawiło się kilku bohaterów drugoplanowych, którzy albo będą mącić, albo będą mało istotnym dodatkiem do historii Pięknej i Bestii. Jedno jest pewne ich pojawienie nieźle namieszalo.
Miałam małą nadzieję, że historia państwa Husarzewskich nie stanie się romansem, w którym zaczną skakać po tęczy zakochane jednorożce.
Autorka i tym razem mnie nie zawiodła. Było ciekawie, tajemniczo, chwilami nawet mrocznie. Nawet przez małą chwilę w oku zakręciła się łza. Krótko mówiąc emocji nie brakowało, dzięki temu książkę czytało się szybko. Ale, żeby nie było, że jestem usatysfakcjonowana jako czytelnik. O nie.
Książka jak dla mnie za szybko się skończyła. Tak wiem, wszystko co dobre szybko się kończy. Ale dlaczego aż tak. Jako czytelnik apeluję do autorki o kolejną część i to najszybciej jak to możliwe.

Jeżeli lubicie książki, w których tajemnica goni tajemnicę to „Kolce róży” są dla Was.

„Kolce róży” to druga część cyklu „Szkarłatne ogrody”.

Jak już zaczęłam to muszę skończyć ;) Po przeczytaniu pierwszej części z serii Szkarłatne Ogrody no musiałam sięgnąć po kolejną część. Chociaż książek tego typu nie cierpię. Podobne schematy i zakończenia. Ogólnie ciężko by coś tutaj zaskoczyło. Jak było w przypadku książki "Kolce róży" Rosalie Wilson?
Maria musi odnaleźć się w roli hrabiny Husarzewskiej. Ciężko jej to przychodzi tym bardziej, że rodzice muszą wrócić do siebie i swojego życia. Maria liczyła, że z czasem przyzwyczai się i co najważniejsze przy mężu będzie bezpieczna. Jednak kiedy budzi się w głębokim dole jest przerażona i kompletnie nie wie dlaczego znalazła się w takim położeniu. Czy to nauczka od męża za jej przewinienia?
Wiktor zauważa, że jego stosunek do Marii zaczyna się zmieniać, a nie taki był plan. Zdrada Marii boli go bardziej niż myślał.
Co się stanie z małżeństwem Husarzewskich?
Życia małżeństwa Husarzewskich nie należy do tych sielankowych, pełnych miłości. Tu miał być prosty układ. Wiktor spłaca długi rodziny Marii w zamian za małżeństwo z dziewczyną. Maria zrobiłaby wszystko dla rodziny. Liczyła na to, że mąż w końcu do niej przywyknie i być może nauczą się normalnie ze sobą rozmawiać. Tymczasem hrabia wydaje polecenia, które Maria ma wypełniać bez żadnego sprzeciwu inaczej czeka ją nauczka. Kiedy Maria zostaje porwana widać jak Wiktor boi się o nią. Widać, że jednak mężczyzna ma serce i uczucia.
Kiedy wszystko zaczyna się układać, spada kolejna katastrofa, która ich od siebie oddala.
Dalsze losy Marii i Wiktora w książce "Kolce róży" są nieco pokomplikowane. W zamku pojawiają się kolejne osoby z życia hrabiego i nie wiemy czy to do końca przyjaciel czy wróg. W tej części podobały mi się bardzo, że autorka wplotła wiele tajemnic dzięki czemu mamy tu trochę dreszczyku i napięcia. Dalej jest spokojnie jeśli chodzi o pikantne sceny. Wszystko opisane jest ze smakiem i to bardzo duży plus.
Przy poprzedniej części pisaliście o skojarzeniach z Piękną i Bestią i tak, to są bardzo dobre skojarzenia bo to jest współczesna wersja tej historii.
Kolejna okładka, która jak poprzednia jest subtelna i nienachalna i za to duży plus. Dodatkowo w środku przy każdym rozdziale mamy takie same tło jak na okładce. Niby takie niewielkie szczegóły, a jednak sprawiają, że książkę czyta się o wiele lepiej (przynajmniej ja tak mam)
Czy było coś co mnie drażniło, irytowało? Sama się dziwię ale nie. Jak się dorwałam to w zasadzie przeczytałam książkę w jeden dzień. Niestety na kolejną część trzeba poczekać. Ile? Nie wiem, a nie powiem zakończenie książki było takie, że po prostu trzeba przeczytać kolejny tom by poznać historię hrabiego oraz by się przekonać co dalej z małżeństwem Husarzewskich.

Maria musi odnaleźć się w roli hrabiny Husarzewskiej. Ciężko jej to...

Maria poświęciła swoje szczęście dla dobra rodziny. Sytuacja w zamku każdego dnia dobijała ją coraz bardziej, a Wiktor unikał jej jak ognia. Mimo wszystko wiedziała, że zrobiłaby to ponownie - rodzina jest dla niej najważniejsza. Dziewczyna z każdą chwilą coraz bardziej przywiązywała się do stajennego, a przecież powinna być u boku męża. Wiedziała, że popełnia ogromny błąd, ponieważ zamek Wiktora nigdy nie śpi, a on tak bardzo ją od siebie izolował. Kiedy postanowiła zawalczyć o swoje małżeństwo i prosić o przebaczenie, spotkała ją sytuacja, która wyrządziła w jej psychice ogromną wyrwę - w końcu niecodziennie młoda, dwudziestoletnia dziewczyna zostaje porwana i uwięziona w głębokim dole z trupem. Pierwszą jej myślą jest pytanie "czy Wiktor byłby zdolny do tak brutalnego czynu?", a może ktoś inny maczał w tym palce? Od tamtej pory w jej życiu zaczynają się dziać same złe rzeczy. Czy Maria poradzi sobie na tym brutalnym świecie u boku swojego męża, zwanego Bestią?
——————
Autorka już od pierwszej części totalnie przekonała mnie do siebie, jak i do tej historii 😍 Ponownie miałam przyjemność powrócić do świata Marii i Wiktora i przyniosło mi to wiele emocji. Co tam się działo, mówię wam… Tam zło nie śpi, zaś każda postać wywołuje sprzeczność, przez co wszędzie wyczuwam przekręt i złe zamiary. Lecz totalnie ta emocja nakręca do czytania, do poznawania kolejnych rozdziałów, by poznać choćby szczyptę zamiarów bohatera. Nie ma mowy, że akcja was znudzi, ponieważ co chwilę poznajemy smaki, które burzą krew w żyłach. Bohaterka w tej części ma bez wątpienia jeszcze bardziej pod górkę - gdy tylko widziałam moment na szczęśliwe zakończenie, to przekonywałam się, że nic z tego! Historia zakończyła się w sposób, który absolutnie powinien być zakazany, ale właśnie dzięki temu niecierpliwie odliczam czas do kolejnej części. Ja polecam, a Ty? Masz już ją za sobą?

„KOLCE RÓŻY”
CYKL: SZKARŁATNE OGRODY (TOM 2)
AUTOR: ROSALIE WILSON
WYDAWNICTWO: REWIZJA

„- Mówią, że jestem Bestią – rzekł, po czym złożył na moich ustach pocałunek.
– Kłamią – jęknęłam.
– Mówią, że jestem diabłem. – Usta męża musnęły moją szyję...
– Bzdura – wydyszałam.
– Mówią, że moja dusza jest mroczniejsza niż sama śmierć. – Ponownie złożył pocałunek na mojej skórze. Przymknęłam oczy i upajałam się tą cudowną chwilą przyjemności....
– Jestem mordercą – rzekł po chwili ciszy, a ja z powrotem otworzyłam powieki.”

Maria dla swojej rodziny zrobiła wszystko, co mogła, poślubiła tajemniczego i niebezpiecznego hrabiego Wiktora. Odważyła się na ten odważny krok, zmieniając całe swoje życie. Myślała, że małżeństwo będzie spokojne, a przede wszystkim zazna bezpieczeństwa. Samotna i zagubiona nie spodziewa się, że z każdym dniem coraz bardziej niebezpieczeństwo zagraża jej życiu. Nie miała możliwości ucieczki, kiedy przerażona obudziła się w głębokim dole.

Mury mrocznego zamku skrywają nie jedną tajemnicę nie tylko hrabiego. W ich zakątkach czai się niebezpieczeństwo oraz śmierć. Nikt już nie może nikomu ufać, niepewność ogarnia mieszkańców zamku.

Wiktor nie sądził, że posiada jakiekolwiek uczucia. Najbardziej zabolała go zdrada zwłaszcza kiedy dokonała to osoba, po której się tego nie spodziewał. Gniew coraz bardziej go ogarnia.

Czy powstrzyma się przed zniszczeniem niewinnej osoby?
Czy pojawi się zło w Ogrodach o wiele gorsze niż Bestia?

„W mrocznej posiadłości, wśród ogromu tajemnic, dwoje ludzi próbowało odnaleźć siebie”.

Czy im się to uda? Czy Maria będzie ratunkiem dla Wiktora?

„Jestem więźniem, cholerną lalką zamkniętą w tej pieprzonej klatce. Może nie powinnam była, aż tak się poświęcać„

Rosalie Wilson pokazuje nam, że kontynuacja może być jeszcze bardziej mroczna, tajemnicza oraz intrygująca. Przyznam, że bardzo czekałam na nią, w szczególności, że zakończenie poprzedniego tomu zostawiło nas w niepewności. Pióro autorki jest lekkie, a swoją historią wciągnęła mnie na kilka godzin. Mrok i tajemniczość coraz bardziej mnie wciągnął, a intrygi tylko wzmogły potrzebę dowiedzenia co lub kto stoi za wszystkim. I wiecie co? Autorka tak nami żongluje oraz bohaterami, że nie mamy możliwości odkrycia wszystkiego. Z kartki na kartkę jesteśmy coraz bardziej zaintrygowani. Bardzo wyraziści bohaterowie, idealnie wykreowani, a postępowanie niektórych z nich zaskoczy niejednego czytelnika. Kto się okaże przyjacielem, a kto wrogiem? Ani przez chwilę się nie nudziłam, do końca nie można przewidzieć co się wydarzy. Zakończenie!!! Jeszcze więcej mam pytań, przerwać w takim momencie???

Mroczna posiadłość, w której znajdują się bohaterowie, jest pełna tajemni oraz niebezpieczeństwa. Przeszłość powraca nieoczekiwanie, sieje zamęt w niektórych mieszkańcach. Bohaterowie muszą się zmierzyć nie tylko z zagrożeniem z zewnątrz, ale także ze swoimi demonami. Intrygująca powieść, w której bohaterowie zmierzą się z wieloma zagrożeniami i nieoczekiwanymi zaskakującymi sytuacjami. Świetnie spędziłam czas z książką, już nie mogę się doczekać kontynuacji. Rosalie Wilson ciekawi mnie co będzie dalej:) Uwielbiam współczesną wersję Pięknej i Bestii w wykonaniu autorki :)
Czytaliście już, a może jeszcze przed wami?

Odkryjcie tajemnie jakie skrywa mroczny zamek rodziny Husarzewskich.

Polecam :)

„KOLCE RÓŻY”
CYKL: SZKARŁATNE OGRODY (TOM 2)
AUTOR: ROSALIE WILSON
WYDAWNICTWO: REWIZJA

„- Mówią, że jestem Bestią – rzekł, po czym złożył na moich ustach pocałunek.
– Kłamią – jęknęłam.
– Mówią, że jestem diabłem. – Usta męża musnęły moją szyję...
– Bzdura – wydyszałam.

Piękna poślubiła bestię i żyli długo I szczęśliwie..
Ale nie w tej bajce. Maria wciąż nie potrafi zrozumieć męża. Wiktor jest oschły I zimny, wciąż ma przed nią tajemnice. Pocieszenie dziewczyna znajduje u stajennego Mateusza, jednak czy w mrocznych Ogrodach można komuś zaufać? Czy Wiktor dopuści Marię do swojego serca? A może Bestia wcale go nie posiada? Przekonajcie się sami...
Książka to drugi tom serii "Szkarłatne Ogrody". Wracamy do mrocznej posiadłości hrabiego. Młodziutka Maria, tkwiąca w związku z mężczyzną, którego nie rozumie i który wciąż ją odpycha, szuka jakiejkolwiek nadziei na lepsze jutro. Wiktor ją fascynuje, ale też przeraża. Bardzo współczułam głównej bohaterce - pułapka, w której tkwi, piętrzące się wokół sekrety, ludzie, którym nie może zaufać, na dodatek tragedia, która dotyka jej rodzinę... Nie sprzyja to podejmowaniu dobrych decyzji, a ich konsekwencje są bardzo bolesne. Autorka wciąga nas w mroczny świat, razem z młodą bohaterką pragniemy poznać tajemnicę Wiktora. A rozdziały z jego perspektywy wcale sytuacji nie rozjaśniają... Historia intryguje, chciałoby się wiedzieć, dlaczego? co będzie dalej? A tymczasem zamiast rozwiązania dostajemy kolejną zagadkę... Jestem ciekawa, jak to wszystko się potoczy...
Świetna, intrygująca lektura, którą czyta się bardzo szybko I przyjemnie.

Piękna poślubiła bestię i żyli długo I szczęśliwie..

[RECENZJA]
KOLCE RÓŻY
Autor: Rosalie Wilson
Wydawnictwo: ReWizja
Premiera: 07.02.2024
Tom 2, seria: Szkarłatne Ogrody

Rosalie Wilsion wraz z Wydawnictwem ReWizja po raz drugi zabiera Czytelników do Szkarłatnych Ogrodów. Poznaliśmy już ZAPACH RÓŻY, tym razem przyszła pora na KOLCE RÓŻY. Druga część jest zdecydowanie bardziej mroczna i niebezpieczna, ale gdzieś w głębi odnaleźć można też miejsce na uczucia. Co nowego u Marii? Jak układa się jej relacja z Wiktorem?

HRABINA HUSARZEWSKA ZAMKNIĘTA W ZIMNYCH KOMNATACH ZAMKU BESTII, ZAZNAJE BÓLU, STAJE SIĘ CZYJĄŚ SŁABOŚCIĄ, A PRZEZ TO ROŚNIE W SIŁĘ

Maria poślubiła Wiktora by pomóc swojej rodzinie spłacić dług. Kobieta liczyła, że jej sytuacja w końcu jakoś się unormuje. Jednak zamiast bezpieczeństwa i spokoju, ktoś funduje jej ból, strach i przerażenie. Dziewczyna zostaje porwana, trafia do głębokiego dołu, w którym biegają szczury i leżą ludzkie kości. Kto uratuje Marię? Hrabia Husarzewski dalej pozostaje mocno enigmatycznym bohaterem, skrywa mnóstwo tajemni i sekretów, czasem prawie sam się w nich gubi. Ma zdecydowanie trudny charaktery, a jego zmienne nastroje powodują, że jeszcze ciężej do niego dotrzeć. Czy ktoś będzie w stanie w końcu go rozgryźć i roztopić jego lodowate serce? Cała posiadłość wciąż otulona jest mrokiem i mgłą, przez co jeszcze bardziej wzmocniony jest aura tajemniczości i niebezpieczeństwa.

W drugim tomie akcja pędziła do przodu, cały czas coś się działo. Rozdziały pisane są głównie z perspektywy Marii, kilka przez Wiktora. Do głosu dochodzą też inne osoby, dzięki temu otrzymujemy szeroki obraz całej historii. Autorce udaje się jednak ciągle wprowadzać chaos w głowie Czytelników. Kiedy coś idzie już ku dobremu i do przodu, zaraz potem okazuje się, że cofamy się o dwa lub trzy kroki. Oprócz głównego wątku związanego z losami Marii i Wiktora, do całości wplecione zostały również losy Alberta i Lusi oraz Michaliny. KOLCE RÓŻY to historia pełna tajemnic, intryg, kłamstwa, cierpienia. Zakończenie po raz kolejny pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi, dlatego z pewnością możemy spodziewać się kolejnej części. Rosalie Wilson ma ciekawe pomysły na rozwiązania fabularne, a seria Szkarłatne Ogrody zdecydowanie wyróżnia się na tle innych książek.

[RECENZJA]
KOLCE RÓŻY
Autor: Rosalie Wilson
Wydawnictwo: ReWizja
Premiera: 07.02.2024
Tom 2, seria: Szkarłatne Ogrody

" Przyjdz i przypomnij mi ,ze jeszcze zyje "

🥀 🥀 🥀 🥀 🥀

Uklad ktory Maria musiala podjac dla dobra rodziny nie byl prosty. Pomoc hrabiego w zamian za slub Marii z nim.

Myslala ,ze po slubie z Wiktorem poczuje sie w koncu bezpieczna i nie bedzie samotna.

Lecz Wiktor nie zmiennil tak sie przynajmniej wydawalo.

" Pięk­na dziew­czy­na Be­stię po­ślu­bi­ła,

Nie wie jed­nak, że błąd po­peł­ni­ła.

Oca­lić bo­wiem ni­ko­go nie zdoła,

Bo Po­twór wciąż czyha, czeka i woła. "

🥀 🥀 🥀 🥀 🥀

Grozby ktore slyszala Maria sie zoscily. Obudzil ja silny bol glowy. Byla zorientowana i wielkim grobie ?! Moze dole ,wielkom dole ? Tyle mogla ocenic po przebudzeniu .

Wiktor po zaginieciu Marii nie musial ,ze bedzie mu na niej az tak zalezec. Hrabia ktory wydawal sie miec serce z lodu . Ale w jego zyciu pojawila sie ona ,piekna Maria ktora zaczela rozpuszczac jego serce.

🥀 🥀 🥀 🥀 🥀

"Wszystkim tym ktorzy usta milcza, natomiast dusza krzyczy z rozpaczy "

@rosaliewilson.autor
@wydawnictworewizja #szkarłatneogrody #rosaliewilson #kolceróży #wydawnictworewizja

" Przyjdz i przypomnij mi ,ze jeszcze zyje "

🥀 🥀 🥀 🥀 🥀

Lecz Wiktor nie zmiennil tak sie przynajmniej wydawalo.

" Pięk­na dziew­czy­na Be­stię po­ślu­bi­ła,

Nie...

Kolce roży to drugi tom serii Szkarłatne ogrody. Współczesna bajkao Piękniej i Bestii. Ale czy zakończenie okaże się szczęśliwe?
Maria godząc się na ślub z hrabią nie wiedziała na co się pisze, chciała tylko ratować swoją rodzinę. Sądziła, że uda jej się dotrzeć do męża. Wiktor w dalszym ciągu jest oschły i zimny wobec Marii. A kolejne tajemnice nic nie ułatwiają. Młoda kobieta znajduje pocieszenie u stajennego, ale czy w mrocznej posiadłości powinna ufać komukolwiek. Szybko okazuje się, że nawet samej sobie nie powinna do końca ufać. Emocje nie są dobrym doradcą w podejmowaniu decyzji. Niestety największe niebezpieczeństwo czycha na nią w posiadłości hrabiego. Gdy zostaje skrzywdzona w najgorszy możliwy sposób Wiktor sądzi, że zdradziła go dobrowolnie, a kara za nieposłuszeństwo będzie dotkliwa. Tylko żadne z nich nie podejrzewa, że to perfidnie uknuta intryga. A na dokładkę dochodzi do tragedii w rodzinie Marii.
Jestem pod wielki wrażeniem twórczości autorki. Stworzyła niesamowicie intrygująca serię. Mam wielką ochotę potrząsnąć Wiktorem, żeby w końcu się obudzi i zobaczył co się dzieje pod jego nosem. Zatracił się w swoich sekretach i mam wrażenie, że codzienność go przerasta. Współczuję Marii bo nawet biedna nie jest świadoma w jakie intrygi jest wciągnięta, a każde nieszczęście jakie się jej przytrafia to skrupulatnie kłucie. Kobieta jest zafascynowana hrabią, ale jednocześnie ją przeraża. W tej części mamy też kilka rozdziałów z perspektywy Wiktora, które w żaden sposób nie wyjaśniają jego postępowania, a wręcz przeciwnie po raz kolejny robią nam mętlik w glowie.
Książkę czyta się szybko, a tajemnice i intrygi pochłaniają nas bez reszty. Zakończenie zaskakuje i rodzi kolejne pytania bez odpowiedzi. Czuję się niezaspokojona i potrzebuje kolejnej części na już. Droga autorko mam nadzieję, że nie będziesz nas długo trzymać w niepewności i już niebawem poznamy dalszy ciąg tej historii. A wam drodzy czytelnicy polecam gorąco, emocje gwarantowane.

• #WyzwanieLC2024
  • Romanse
  • Nowe serie kontynuacja

Dodaj cytat z książki Kolce róży