Głosy na wietrze

Wydawnictwo Kości
2023-10-01
2023-10-01
Tomasz Czarny Horror ekstremalny Wydawnictwo Kości Głosy na wietrze Horror Gore

Okładka książki Bracia w hardcorze Patryk Bogusz, Tomasz Czarny, Edward Lee, Marcin Piotrowski
Bracia w hardc... Patryk Bogusz, Toma...
Okładka książki Scary100challenge2 Dagmara Adwentowska, Radosław Marcin Bartz, Aleksandra Bednarska, Sylwia Błach, Patryk Bogusz, Tomasz Czarny, Maks Dieter, Alicja Gajda, Artur Grzelak, Paweł Jakubowski, Dawid Kądziela, Maciej Klimek, Jarosław Klonowski, Aleksandra Knap, Emilia Kolosa, Alicja M. Kubiak, Agnieszka Kwiatkowska, Kazimierz Kyrcz jr, Małgorzata Lewandowska, Jakub Luberda, Marcin Bartosz Łukasiewicz, Dominika Maniecka, Paweł Mateja, Wiktor Matyszkiewicz, Anna Musiałowicz, Jacek Pelczar, Rafał Pietrzyk, Joanna Pypłacz, Adam Raglan, D.A. Recki, Magdalena Anna Sakowska, Małgorzata Sanchez, Krzysztof Szabla, Maciej Szymczak, Dominika Vicente, Mariusz Wojteczek, Flora Woźnica, Klaudia Zacharska
Scary100challe... Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Sekrety Tomasz Czarny, John Everson
Sekrety Tomasz Czarny, John...

W tej recenzji postanowiłam wykorzystać zarówno oryginalną okładkę, jak i opis okładkowy - bo po co podejmować nieudolne próby ulepszenia czegoś tak fantastycznego?

"Przez Polskę przelewa się dziwna fala samobójstw i wyjątkowo brutalnych morderstw. Na pierwszy rzut oka nic nie łączy ofiar i miejsc zbrodni, ale czy na pewno?

Sonia Podgórska i Igor Zarzecki, aspiranci wrocławskiej policji będą musieli zmierzyć się z najtrudniejszym i najbardziej niebezpiecznym śledztwem w ich karierze, w którym to śmierć rozdaje karty..."

Na wstępie zaznaczę, że nie jest to książka dla każdego! Sięgając po nią trzeba mieć świadomość tego, że dzieje się w niej dużo chorych rzeczy, więc jeśli ktoś ma słaby żołądek lub nie przepada za nadmiarem mięska i krwi, niech lepiej ją ominie. Natomiast hardcorolubnych zapraszam na ciąg dalszy 😈

"Głosy na wietrze" to jedna z bardziej popieprzonych książek jakie czytałam. Mocna, dosadna, brutalna. Zero powtarzalności, każdy pomysł na śmierć był inny - totalna jazda bez trzymanki! Autor pisze odważnie i śmiało, nie ulega stereotypom, porusza się w grozie swobodnie, ma ciekawe pomysły i nie boi sie ich przedstawić. Nie ukrywam, że niektóre z tych wizji mnie zniesmaczyły, choć ciężko jest zagiąć mój wypaczony umysł 😅 Ta opowieść to kawał nieograniczonego niczym bestialstwa, hardcoru, grozy, krwi i flaków - to naprawdę dobra, mocna książka!
Cieszę się, że po nią sięgnęłam. Umiliła mi kilka wrześniowych wieczorów.

Jej dodatkowym atutem jest to, że wydana została w dość świeżym wydawnictwie, które - patrząc na dotychczas wydane pozycje - zapewne nie raz jeszcze namiesza w środowisku grozy - warto więc śledzić poczynania @koscipublishing .

@t.czarny_autor ogromne dzięki za ebooka do recenzji!

Sonia Podgórska i Igor Zarzecki, aspiranci...

Książka przeczytana kilka dni temu jednakże pozostaje w pamięci. Z opisu na okładce spodziewałam się kryminału -znając twórczość autora spodziewałam się mocnego kryminału. A tu niespodzianka otrzymałam ekstremę, otrzymałam fajną historię i dość charakterystycznych bohaterów. Dla miłośników ekstremy pozycja godna polecenia, ludziom o wrażliwych żołądkach nie polecam.

• Horror
  • Kryminał
  • Samodzielne
  • Przeczytane, posiadam
  • POLECAM :)
  • Horrory DZ
  • ♡2023

Dodaj cytat z książki Głosy na wietrze