On ma władzę

Okładka książki On ma władzę Kinga Litkowiec
Okładka książki On ma władzę
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Pascal Cykl: Mystic (tom 2) Seria: LoveBook literatura obyczajowa, romans
Mystic (tom 2)
LoveBook
Pascal
2023-09-06
2023-09-06

"On ma władzę" drugi tom cyklu i historia Emily i Zacka. Dwoje bohaterów z trudnym charakterem, problemami rodzinnymi, którzy na pierwszy rzut oka wydają się swoimi przeciwieństwami.

Książka niestety mnie nie porwała, wydaje mi się, że pierwszy tom był lepszy. Owszem mamy wiele wątków, ale pozostawionych bez rozwinięcia, gorące sceny i wiele odniesień do BDSM, ale czegoś zabrakło mi w tej książce.

Książkę czyta się szybko i dosyć lekko, język jest prosty i można się pośmiać, ale czegoś mi w niej brakuje. Ogólnie może być dla zabicia czasu.

Od nienawiści do miłości...., czy to możliwe?
Odpowiedź znajdziecie w książce...
Gorąco polecam.

Od nienawiści do miłości...., czy to możliwe?
Odpowiedź znajdziecie w książce...
Gorąco polecam.

6/52
Dzień dobry jak wam mija dzisiejszy dzionek? My dziś w domu, wczoraj wieczorem wleciała gorączka, podejrzewam że to jakaś trzydniówka bo oprócz gorączki nie ma więcej żadnych dolegliwości 😮‍💨.

♥️Recenzja♥️
Tytuł: On ma władzę
Seria: Mystic
Wydawnictwo: Love Book

Tym razem głównymi bohaterami są Emili oraz Zac. Od nienawisci do miłości co? A jednak. Ta dwójka pałała do siebie żądzą mordu od niepamiętnych czasów, w dodatku ich rodzice postanowili zostać parą. Po kilku niezbyt przyjemnych wydarzeniach Emili wraca do rodzinnego miasta, jednak nie jest chętna na spotkanie ze swoją rodzicielką. Zatrzymuje się w apartamencie Raven i wszystko było by okej gdyby nie to że ktoś próbuje zniszczyć jej życie. Do akcji wkracza Zac który nie jest mile wspominany i widziany przez obie kobiety, jednak Emili dostrzega w nim coś więcej.

Jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się że głównymi bohaterami w tej części jest nie kto inny jak przyjaciółka Raven czyli Emili i ich zmora Zac. Początkowo nie mogłam się pogodzić z tym faktem ale im więcej stron tym bardziej zaczęła mi się podobać. Fajnie bylo móc poznach ich historię i to jak między nimi zaczynało rodzić się uczucie. Dodatkowym plusem jest to że mamy rozdziały z perspektywy jednego jak i drugiego bohatera. Uważam że pisanie książki w ten sposób jest najlepsze ponieważ dowiadujemy się co mysli i czuję dana osoba. Dodam że czyta sie ją ekspresowo i bardzo przyjemnie.

#bt #btunutki
#kingalitkowiec #onmawładzę #lovebook #recenzja #recenjaksiążki #światrecenzentów #ksiazkoweimpresje #czytamzdziewczynami #mystic #2 #czytampolskichautorów #czytamzfurią #kochamksiążki #polecam

6/52

Przychodzę do was dziś z recenzją książki którą przeczytałam jakiś czas temu w bt u @ksiazkowa_nutka ❤️. W końcu doczekała się ona kilku słów odemnie 😁....

“- Ja także nie chcę być odbiciem swojego ojca.
- Chyba łączą was jedynie upodobania… - Przerywam, bo przecież już wiem, że BDSM to coś więcej niż seks.”

Drugi tom z serii wcale nie ustępuje pierwszemu pod względem ekscytacji. Oczywiście James i Raven pojawiają się gościnnie, ale główną rolę odgrywają Emily i Zac. W przypadku tej pary sprawdza się idealnie powiedzenie, że od nienawiści do miłości jest cienka granica.
Emily i Zac znają się od dawna i nienawidzą się nawzajem. Dlaczego ona go tak nienawidzi? Za pewność siebie, arogancję i bezczelność. Bogaty chłopak, który oprócz pieniędzy nie ma nic do zaoferowania. Czy na pewno?
Emily popada w tarapaty na własne życzenie, a nieoczekiwanie z pomocą przychodzi jej właśnie Zac. To właśnie w jego ramionach odnajduje spokój i coś więcej, czego kompletnie nie brała pod uwagę. Zac miał być jedynie chwilowym zapomnieniem i odskocznią od problemów. Co takiego odkrywa Emily w jego ramionach? Musicie przeczytać, aby to sami odkryć.
Uwielbiam historie spod pióra Kingi Litkowiec, mają w sobie ten ogień. Ta część przypadła mi równie mocno do gustu co pierwsza, chociaż mamy zupełnie inną parę. Jednak wiem, że tę parę odnajdę w trzecim tomie, więc nic jeszcze nie jest stracone. Nie ma tak dużej różnicy wieku, jak w przypadku Raven i Jamesa.
Bardzo podoba mi się podejście autorki do tematu BDSM - w tej historii seks to przede wszystkim kwestia zaufania. Kiedy do tego dojdzie uczucie, mamy historię równie gorącą, co samo piekło. Ale czy tylko o to chodzi w tej opowieści? Oczywiście, że nie. Czasem oceniamy ludzi zbyt pochopnie, a inni mają wpływ na naszą ocenę. Tak było w przypadku Emily i Zaca. Oboje się wzajemnie źle oceniali, a nieoczekiwany splot wydarzeń i skomplikowana intryga sprawiły, że postanowili lepiej się poznać zarówno w sferze cielesnej, jak i emocjonalnej. Każdy może popełnić błąd, ale ważne jest, czy chce go naprawić. Idealny przykład, że czasem warto dać komuś szansę.
Zachęcam więc serdecznie do zapoznania się z tą historią oraz całym cyklem. To gorący i skomplikowany romans, pełen intryg, dużych pieniędzy i walki o władze.

“- Ja także nie chcę być odbiciem swojego ojca.

On ma władze
Mystic
Tom 2

Jest to wspaniała kontynuacja książki " On tu rządzi".
Ta historia jest o innych bohaterach.

Czy nienawiść może się przerodzić w coś więcej ? 🤔
W życiu jest wszystko możliwe. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Emily na własnej skórze przekonała się, że w życiu niczego nie można być pewnym.
W miłości nigdy nic nie wiadomo a strzała amora strzela niespodziewanie ♐ 💘
Kobieta znała Zaca Sparksa od lat.
Mężczyzna jest bardzo pewny siebie, arogancki i na dodatek bezczelny. Zawsze działał on dziewczynie na nerwy. Dlaczego tak było? 🤔
Emi uważa, że mężczyzna nie ma nic do zaoferowania z wyjątkiem pieniędzy.
Czy coś może się wydarzyć między tą para? 🤔 Czy Emily odnajdzie upragnione ukojenie i spokój? 🤔
Czy uda im się zbudować trwały związek? 🤔 Czy jakieś tajemnice wyjdą na jaw? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️

Ta historia była dla mnie rewelacyjna. Wciągnęła mnie od pierwszej strony.
Tych bohaterów mieliśmy okazję już poznać troszkę w pierwszym tomie. Emily była przyjaciółka Raven.
Czytajac tą historie, nie można niczego się domyślić, dzieje się tu bardzo dużo.
Pióro autorki dla mnie jest doskonałe, wie jak pisać, żeby wciągnąć czytelnika.
Bardzo mi się podobała okładka i grafiki na każdym rozdziale.
W tej książce jest poruszony temat, że pieniądze szczęścia nie dają i nie wszystko da się kupić.
I taka jest prawda. W tej powieści nie brakuje scen erotycznych.
Z niecierpliwością czekam za kolejny tomem. Ciekawe o kim będzie 🤔.

Polecam Wam przeogromnie ❤️

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️
Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

On ma władze
Mystic
Tom 2

Jest to wspaniała kontynuacja książki " On tu rządzi".
Ta historia jest o innych bohaterach.

Czy nienawiść może się przerodzić w coś więcej ? 🤔
W miłości nigdy nic nie wiadomo a strzała amora strzela...

Znacie książki z motywem BDSM?
[RECENZJA]
ON MA WŁADZĘ
Wydawnictwo: Love Book PASCAL
Premiera: 06.09.2023
Tom 2, seria: MYSTIC

ON MA WŁADZĘ to już drugi tom serii MYSTIC od Kingi Litkowiec. W pierwszej części ON TU RZĄDZI poznaliśmy historię Raven Gray i James Collins. Tym razem Autorka skupiła się na losach nowej pary: Emily i Zacka. Nie zabraknie również scen z dobrze już znanymi bohaterami, w tle pojawi się Raven i James.

CZY NIENAWIŚĆ MOŻE SIĘ PRZERODZIĆ W BEZGRANICZNĄ MIŁOŚĆ?

ON – Zack Sparks: pewny siebie, arogancki, , przystojny, bogaty, narcyz, kobieciarz. Jego ojciec jest znanym przedsiębiorcą, posiada duży majątek, nie obce są mu też brudne interesy i różne machlojki.

ONA – Emily: najlepsza przyjaciółka Raven, dziewczyny są dla siebie jak siostry, znają się od lat, ufają sobie i dzielą się wydarzeniami ze swojego życia. Emily ma skomplikowaną sytuację rodzinną i często wpada w kłopoty. Po rozstaniu z ojcem, matka Emily związała się z ojcem Zacka. Dziewczyna nie znosi swojego przyszywanego ojczyma i jego syna. Jednak coraz częstsze kontakty sprawiają, że między „rodzeństwem” nawiązuje się nić porozumienia.

Jak potoczy się ich historia? Podobnie jak w pierwszym tomie Kinga Litkowiec postawiła na motyw BDSM w nowej odsłonie. Nie zabraknie gorących i namiętnych scen oraz opisów burzliwej relacji między bohaterami. Początkowo nie polubiłam Zacka, ale z biegiem czasu zmieniłam co do niego zdanie. Podobnie było z Emily – na wstępie wydawało się, że nie do końca wie czego chce, miota się, nie jest niczego pewna. W książce pojawi się również sporo mrocznych tajemnic, intryg i niespodziewanych zwrotów akcji. Kinga Litkowiec nie na darmo nazywana jest Królową Romansów, potrafi budować napięcie, kreować ciekawe postacie, wywoływać w Czytelnikach emocje i dostarczać wielu czytelniczych wrażeń. W ON TU RZĄDZI pokazuje jak cienka granica dzieli nienawiść i miłość. Granica ta może pęknąć w najmniej spodziewanym momencie i już na zawsze zmienić życie dwojga ludzi. Pokazane zostały również relacje rodzinne, bardzo negatywna postawa matki Emily.

Po raz kolejny jestem zachwycona okładką z brokatowymi zdobieniami. Myślę, że druga część przebiła pierwszą, działo się znacznie więcej, a bohaterowie byli bardziej uwikłani w różne zdarzenia z przeszłości.

Znacie książki z motywem BDSM?
[RECENZJA]
ON MA WŁADZĘ
Wydawnictwo: Love Book PASCAL
Premiera: 06.09.2023
Tom 2, seria: MYSTIC

On ma władzę, czyli drugi tom niesamowitej serii Mystic ❤️❤️‍🔥.

Czy nienawiść może zmienić się w miłość?
Czy można zakochać się w swoim największym wrogu?

Emily i Raven są jak siostry.
Znają się praktycznie od zawsze, ufają sobie bezgranicznie i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Ale czy na pewno?

Kiedy rodzice Emily się rozstają, jej matka znajduje ukojenie w ramionach ojca Zaca, mężczyzny, którego Em nienawidzi całym sercem. Uważa, że cała ich rodzina jest chora i niebezpieczna.

Jednak przez wzgląd na obecną sytuację, ta dwójka zaczyna widywać się coraz częściej.
Okazuje się, że jednak potrafią ze sobą normalnie rozmawiać i nie pałać do siebie nienawiścią.

Jak potoczą się ich dalsze losy?
Czy ich rodzice wezmą ze sobą ślub?
Czy przyjaźń kobiet przetrwa próbę?

Ta część podobała mi się równie mocno jak poprzednia.
Nie ukrywam, że bardzo się cieszyłam na myśl o tej serii, gdyż jest to powrót do dawnego stylu pisania Kingi. Są wątki BDSM, których już dawno nie było, jest nienawidzić, miłość, radość i łzy. Jest niebezpiecznie, są machlojki finansowe, wciągająca akcja, jednym zdaniem - czego chcieć więcej?

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to jedna z moich ulubionych serii autorki. Podobała mi się bardziej niż ostatnie książki Kingi.

Znacie już twórczość pisarki?
Macie w planach sięgnięcie po Mystic?
Ja czekam bardzo na trzeci tom !!!
Nie mogę się doczekać.

On ma władzę, czyli drugi tom niesamowitej serii Mystic ❤️❤️‍🔥.

Czy nienawiść może zmienić się w miłość?
Czy można zakochać się w swoim największym wrogu?

Emily i Raven są jak siostry.

Kiedy rodzice Emily się rozstają, jej matka znajduje ukojenie w...

🔥 Recenzja 🔥
Autorka @rhythm_of_my_life_
Wydawnictwo @wydawnictwo_pascal_books

Czy nienawiść może się przerodzić w bezgraniczną miłość? Zawsze wydawało mi się, że to niemożliwe. Na własnej skórze przekonałam się jednak, że w życiu niczego nie można być pewnym.
Znałam Zaca Sparksa od lat i budził we mnie jedynie negatywne uczucia. Zbyt pewny siebie, arogancki i bezczelny, działał mi na nerwy. Uważałam, że z wyjątkiem pieniędzy nie miał nic do zaoferowania.
Splot wydarzeń popchnął mnie w jego ramiona, gdzie niespodziewanie odnalazłam spokój i ukojenie. Choć Zac okazywał mi wsparcie, nie rozwiązałam moich problemów.
Czy uda się zbudować trwały związek, gdy wszyscy wokół knują i skrywają mroczne tajemnice?

Emily to młoda kobieta, która mimo młodego wieku nie ma lekko. Może się wydawać, że jak ktoś ma bogatą rodzinę i pławi się w luksusie nie ma żadnych problemów. Emily ma ich masę, a szczególnie zaczynają się nawarstwiać po odejściu ojca, porzuca on jej matkę i odchodzi do młodej kobiety. Matka z depresją, nagły brak pieniędzy. Czy dziewczyna poukłada swoje życie na nowo? Emilly ma oparcie w Raven, swojej najlepszej przyjaciółce. Niestety matka przeszła złamanie, a potem związała się z facetem, który budzi w Emily najgorsze odczucia.
Z pomocą przychodzi Zack, syn nowego faceta matki. Emily i Zack znają się od dzieciństwa i od dzieciństwa nie darzą do siebie sympatią.
Zack jest młodym chlopakiem, strasznie zadufanym w sobie. Ma ogromne ego. Jego ojciec jest bezwzględny, idzie do celu po trupach. Chłopak nauczył się radzić sobie sam nie oglądając się na nikogo.
Jakie tajemnice skrywa Zack? Dlaczego mimo że nie cierpi Emily zaczyna jej pomagać? Czy Emily mu zaufa? Co z tego wyniknie?
Kłamstwa, rollercoaster emocji, uczuć, tajemnic. Jeszcze więcej zagadek niż w pierwszej części. Super że druga część opowiada o zupełnie innych bohaterach. Dla mnie ta część jest mocniejsza 😍

Zakończenie dynamiczne i na pewno mocno zaskakujące.

Serdecznie polecam obie części. Na zimowe długie wieczory rozgrzeje nie jednego czytelnika. 💋💋💋

#hallobookstagram#booksgram#kochamromanse#kochamksiążki

🔥 Recenzja 🔥
Autorka @rhythm_of_my_life_
Wydawnictwo @wydawnictwo_pascal_books

Książka to drugi tom serii Mystik. Pierwszy przypadł mi do gustu dlatego chętnie sięgnęłam po następny. Byłam bardzo ciekawa jak potoczą się losy Emily i Zacka, bo to oni mieli być głównymi bohaterami. Poznaliśmy ich w pierwszym tomie i muszę przyznać, że intrygowali mnie. Jak była ich historia? W jakim kierunku poszła autorka?

Emily to młoda kobieta, która nie miała lekko. Wychowana w bogatej rodzinie musi zmierzyć się z nową rzeczywistością po odejściu ojca. Zostały z matką bez pieniędzy ale Emilly ma oparcie w Raven, swojej najlepszej przyjaciółce. Niestety matka przeszła złamanie, a potem związała się z facetem, który budzi w Emily najgorsze odczucia. Dlatego wyjeżdża na studia ale tam wada w kolejne kłopoty. Ucieka i z pomocą Raven ma zacząć nowe życie z dala od wszystkiego. Ale nie mówi przyjaciółce wszystkiego. Wszystko się zmienia gdy ktoś zaczyna wysyłać jej zdjęcia i ją szantażować. Z pomocą przychodzi Zack, syn nowego "chłopaka" matki. Tyle że Emily i Zack znają się od dzieciństwa i od lat nienawidzą. Jaki cel ma w tym Zack? Czy Emily mu zaufa? Co z tego wyniknie?

Zack to młody mężczyzna, który w życiu nie ma lekko. Jego ojciec to bogaty i wpływowy przedsiębiorca, jednocześnie jest bezwzględny i bezlitosny dla współpracowników i syna. Ciągle niezadowolony, robi mu wyrzuty. Ich relacja daleka jest o typowej ojciec-syn. Zack już dawno nauczył się, że musi radzić sobie sam. Potrafi zadbać o siebie, zwłaszcza że ojciec grozi mu ciągle wydziedziczeniem. Kiedy Pomaga Emily nie przypuszcza, że ich związek sprawi wiele problemów i zaogni konflikt z jego ojcem. Czy Zack się wycofa? Czy to, co połączy go z Emily to coś więcej niż porozumienie między dójka ludzi, którzy mają swoje problemu? Czy Emily będzie dla niego kimś więcej?

Historia wciągnęła od pierwszych stron. Początkowo miałam inne podejrzenia jak się to rozwinie, ale jak widać autorka znowu zaskoczyła nietuzinkową historią. Mamy kilka krzyżujących się wątków, które robią nam w historii galimatias. Pierwszy to wydarzenia na studiach Emily, po których uciekła i szukała pomocy u Raven, drugi to otoczka łącząca Emily i Zacka i tu prostsze bo od początku jasne kto za tym stoi, oraz trzeci to konflikt Zacka i jego ojca. Oczywiście są inne poboczne wątki, które są składnikiem tej histori ale te trzy główne tworzą niejako filary. Tu także autorka zaskoczyła mnie na koniec, bo kiedy wszystko wskakuj na swój tor aż przetarłam oczy. Lubie gdy historia zaskakuje, ale nie sądziłam, że aż tak się potoczy.

Jeśli chodzi o postacie to są świetnie wykreowane, choć w zasadzie autorka bardziej skupiła się na parze głównych bohaterów. Ci poboczni, jak Raven czy James to są tylko jako tło. Zabrakło mi trochę rozwinięcia wątku z Hazel ale myślę, że autorka szykuje tom kolejny i może to Hazel będzie jego główną bohaterką. Są też wątki, które są niejako małą odskocznią jak wątek z Madison, który trochę nas oderwał od wydarzeń. Ale za to autorka gdy powróciła do głównego nurtu historii to od razy z wielką pompą. Nie sądziłam, że za wszystkimi tymi wydarzeniami stoi ta, a nie inna osoba. Nawet nie brałam tej osoby pod uwagę. Nie zdradzę czy to ona, czy on, chociaż jakby zebrać wszystkie odpowiedzialne osoby za problemy Emily i Zacka to znajdzie się i kobieta i mężczyzna. Oprócz zawirowań w życiu dwójki głównych bohaterów autorka wplata także motyw przewodni serii Mystik. Może tym razem jest go mniej ale mimo wszystko dodaje pikanterii historii.

Zakończenie dynamiczne, mocno zaskakujące. Jednocześnie jest otwarte i nie do końca w pełnie może usatysfakcjonować czytelnika. Ale kto zna autorkę ten wie, że potrafi nieźle namierzać w historii a zakończenie nigdy nie są typowe. Polecam wam obie części, które w zasadzie można czytać oddzielnie ale dla pełnego obrazu idealnie jest gdy czyta się je razem.

Emily to młoda kobieta, która nie miała...

To drugi tom serii cyklu Mystic, czyli „On ma władzę.
Tutaj autorka opowiada o losach przyjaciółki Raven.

Emilii nasza bohaterka która po wielu incydentach che zmienić otoczenie jednak nie wszystko się jej układa jakby chciała i musi wrócić w rodzinne strony.
Problemy jakie sama sobie stworzyła niestety , odbiją się na niej wcześniej czy później. Jednak teraz zacznie zajmować się tym co teraźniejsze.

Zac to młody buntownik, cwaniak, narcyz a przede wszystkim kobieciarz!
Który sam nie wie czego chce i kiedy jest szczęśliwy.
Obydwoje powinni ze sobą współpracować - jednak ich dziwna relacja chyba im na to nie pozwoli. Gołym okiem widać że coś ich łączy i to nie tylko związek ich rodzin a całkiem co innego.

Jak ta dwójka poradzi sobie w zaistniałej sytuacji i warunkach jakie im los przynosi ?

Kinga tutaj nam niebanalnie namieszała.
Ciekawi jak się potoczą losy tych dwoje ? Czy chemia jaka jest będzie miała jakiś wpływ na to co się wydarzy ???

Serdecznie wam polecam ten cykl. Możecie czytać je osobno, jednak zachęcam was do przeczytania od początku wszystkiego i dajcie znać czy wam się podobało.

To drugi tom serii cyklu Mystic, czyli „On ma władzę.
Tutaj autorka opowiada o losach przyjaciółki Raven.

• Od wydawnictwa
  • Przeczytane 2024
  • Kinga Litkowiec

Dodaj cytat z książki On ma władzę