Scorpius Rising

Okładka książki Scorpius Rising Rebecca Zanetti
Okładka książki Scorpius Rising
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Zebra Cykl: Scorpius Syndrome (tom 0.5) fantasy, science fiction
Scorpius Syndrome (tom 0.5)
Scorpius Rising
Zebra
2016-11-29
2016-11-29
Romance Romantic Suspense Dystopia Novella Paranormal Post Apocalyptic Adult Science Fiction Paranormal Romance suspense

[...]
– „Jeśli nie ta choroba, to następna. Albo następna.
Zamknęła oczy.
Nora wstała i podeszła do plastiku, dreszcz spływał jej po kręgosłupie.
– „Co masz na myśli?”
Lynne westchnęła.
-„W pewnym momencie ludzie są skończeni. Wiesz to. Czekam tylko na właściwą pandemię”.

„Scorpius Rising”, Rebecca Zanetti to prequel serii o Syndromie Scorpiona. Książka, która kładzie podwaliny przed pojawieniem się wirusa , który zmienia świat w postapokaliptyczną dystpię,.
Naprawdę nie mogę się doczekać przeczytania pierwszej pełnej powieści z tej serii. Pisanie jest płynne i sprawia, że ​​chce się czytać dalej. Rebecca Zanetti zdecydowanie ma talent!
𝐓𝐀 𝐍𝐎𝐖𝐄𝐋𝐀 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐒𝐙𝐘𝐁𝐊𝐀, 𝐄𝐊𝐒𝐂𝐘𝐓𝐔𝐉Ą𝐂𝐀, 𝐑𝐎𝐌𝐀𝐍𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐀 𝐈 𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑 𝐒𝐄𝐊𝐒𝐎𝐖𝐍𝐀.
𝐒𝐄𝐑𝐈𝐀: 𝐏𝐎𝐒𝐓𝐀𝐏𝐎𝐊𝐀𝐋𝐈𝐏𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐀, 𝐑𝐎𝐌𝐀𝐍𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐘 𝐒𝐔𝐒𝐏𝐄𝐍𝐒.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
𝐎𝐒𝐓𝐑𝐙𝐄Ż𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐃𝐎𝐓𝐘𝐂𝐙Ą𝐂𝐄 𝐓𝐑𝐄Ś𝐂𝐈 : 𝟏𝟖+

𝗨𝗪𝗔𝗚𝗔 :
Ten tom należy również do antologii pt. „ON THE HUNT”.

[...]
– „Jeśli nie ta choroba, to następna. Albo następna.
Zamknęła oczy.
Nora wstała i podeszła do plastiku, dreszcz spływał jej po kręgosłupie.
– „Co masz na myśli?”
Lynne westchnęła.