Deadly Silence

Okładka książki Deadly Silence Rebecca Zanetti
Okładka książki Deadly Silence
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Forever Cykl: Blood Brothers/Bracia Krwi (tom 1) Seria: Laurel Snow Series literatura obyczajowa, romans
Blood Brothers/Bracia Krwi (tom 1)
Laurel Snow Series
Deadly Silence
Forever
2016-10-04
2016-10-04
współczesny romans kryminał paranormalne fikcja tajemnica romantyczny suspens adult

[...]
Życie, a nie genetyka, uczyniło ich rodziną…
[...]
I’m not letting you run, and I’m certainly not letting you hide, baby.

𝐊𝐎𝐋𝐄𝐉𝐍𝐀 𝐖𝐂𝐈Ą𝐆𝐀𝐉Ą𝐂𝐀 𝐒𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐑𝐄𝐁𝐄𝐊𝐈 𝐙𝐀𝐍𝐄𝐓𝐓𝐈 !
Bardzo podobał mi się aspekt "skrzyżowania" Braci Krwi i Braci Grzechu. Nie powiem ci, co to było, ale jeśli czytałeś inne serie, na pewno to docenisz. Dla mnie na 7.5 ⭐
𝗝𝗘Ś𝗟𝗜 𝗟𝗨𝗕𝗜𝗦𝗭 𝗦𝗨𝗣𝗘𝗥 𝗦𝗘𝗞𝗦𝗢𝗪𝗡𝗘 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗧𝗬𝗖𝗭𝗡𝗘 𝗡𝗔𝗣𝗜Ę𝗖𝗜𝗘 𝗭 𝗢𝗖𝗛𝗥𝗢𝗡𝗡𝗬𝗠𝗜 𝗔𝗟𝗙𝗔𝗠𝗜 𝗜 𝗕𝗢𝗛𝗔𝗧𝗘𝗥𝗞𝗔𝗠𝗜, 𝗞𝗧𝗢́𝗥𝗘 𝗥𝗢́𝗪𝗡𝗜𝗘 𝗗𝗢𝗕𝗥𝗭𝗘 𝗥𝗔𝗗𝗭Ą 𝗦𝗢𝗕𝗜𝗘 𝗭 𝗡𝗜𝗠𝗜 - 𝗪Ł𝗔Ś𝗡𝗜𝗘, 𝗧𝗢 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗧𝗢 𝗦𝗘𝗥𝗜𝗔, 𝗞𝗧𝗢́𝗥Ą 𝗠𝗨𝗦𝗜𝗦𝗭 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗭𝗬𝗧𝗔Ć.
OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE TREŚCI : 18 ➕

[...]
Życie, a nie genetyka, uczyniło ich rodziną…
[...]
I’m not letting you run, and I’m certainly not letting you hide, baby.

𝐊𝐎𝐋𝐄𝐉𝐍𝐀 𝐖𝐂𝐈Ą𝐆𝐀𝐉Ą𝐂𝐀 𝐒𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐑𝐄𝐁𝐄𝐊𝐈 𝐙𝐀𝐍𝐄𝐓𝐓𝐈 !
𝗝𝗘Ś𝗟𝗜 𝗟𝗨𝗕𝗜𝗦𝗭 𝗦𝗨𝗣𝗘𝗥 𝗦𝗘𝗞𝗦𝗢𝗪𝗡𝗘...

• 2023 miszmasz
  • W oryginale