Cybernetyczni ludzie

Okładka książki Cybernetyczni ludzie Lew Mogilew
Okładka książki Cybernetyczni ludzie
Lew Mogilew Wydawnictwo: Stalker Books Seria: Klasycy Radzieckiej SF fantasy, science fiction
Klasycy Radzieckiej SF
Железный человек. Профессор Джон Кэви
Stalker Books
2023-07-04
2023-07-04
Robert K. Daszkiewicz
fantastyka fantastyka naukowa radziecka fantastyka cybernetyka

Okładka książki Bardzo dziwny świat. Opowiadania fantastyczne Fredric Brown, Jack Finney, Ariadna Gromowa, Zenna Henderson, Raphael A. Lafferty, Lew Mogilew
Bardzo dziwny ... Fredric Brown, Jack...
Okładka książki Kroki w nieznane. Almanach fantastyczno-naukowy 1 Dmitrij Bilenkin, Fredric Brown, Mark Clifton, Andrzej Czechowski, Anatolij Dnieprow, Konrad Fiałkowski, Władimir Grigoriew, Ariadna Gromowa, Harry Harrison, Zenna Henderson, Romen Jarow, Gerald Kersh, Raphael A. Lafferty, Fritz Leiber, Stanisław Lem, Lew Mogilew, Ryszard Sawwa, Clifford D. Simak, Arkadij Strugacki, Borys Strugacki, Aleksander Szalimow, Władimir Szczerbakow, Ilja Warszawski
Kroki w niezna... Dmitrij Bilenkin, F...

Pierwsza mikropowieść jakaś taka początkowa mroczna, w dalszej części wyraźnie obyczajowa. Generalnie przez 3/4 narracji nic się nie dzieje. Potem też nic odkrywczego. Kompletnie mnie nie porwała.
Profesor John Cavy o wiele lepszy utwór, ale to i tak nie za specjalne dzieło. Wprost nie wiem co mam o nim napisać - takie tam czytadło, które nie zapadnie mi w pamięć za długo.
Za "Człowieka ze stali" daję 3/10 a za "Profesora.." 5/10

• 🚀 Fantastyka naukowa
  • 📣 Ach! Moja kolekcja
  • (F) Klasycy radzieckiej SF

Dodaj cytat z książki Cybernetyczni ludzie