Mamo, opowiedz o sobie

Okładka książki Mamo, opowiedz o sobie Elma van Vliet
Okładka książki Mamo, opowiedz o sobie
Elma van Vliet Wydawnictwo: Bukowy Las Seria: Opowiedz o sobie poradniki
2023-05-10
Anna Mitrzyk

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska." Józef Ignacy Kraszewski
--------------------------------
Dziś Dzień Matki. Wyjątkowy dzień dla wszystkich mam ❤️
------------------------------------
Elma Van Vliet to autorka książek z cyklu "Opowiedz o sobie". Jej notatniki zyskały dużą popularność na całym świecie, że względu na satysfakcję jaką daje ich wypełnianie. Piękna szata graficzna oraz ciekawe pytania zachęcają do uwiecznienia myśli.

Lubicie wspomnienia? Ja zawsze chętnie wracam myślami do miłych chwil w przeszłości. A gdyby tak wrócić myślami do tych spędzonych wspólnie z najbliższą osobą na swiecie? A może mielibyście ochotę dowiedzieć się czegoś czego nigdy nie wiedzieliście, albo po prostu przeoczyliście, niezauważyliście? O miłości, dzieciństwie, czasie wolnym, marzeniach.... Jest tyle kwestii o które warto zapytać, a które porusza ten notatnik. Jestem bardzo ciekawa odpowiedzi, które umieści tam moja mama.

Podarowując ten pięknie wydany notes zyskasz uśmiech. Ja uświadczyłam go już przy wręczaniu. A czy taki uśmiech zagości również na jej twarzy gdy będzie go wypełniać? Tego dowiem się troszkę później.

Myślę, że ten notes można podarować również z okazji urodzin czy po prostu bez okazji! To coś więcej niż książka, to prezent dzięki któremu być może lepiej poznasz swoją mamę poprzez wspomnienia, myśli, anegdotki... To co zostanie tam spisane zostanie tam już na zawsze, dzięki czemu zawsze będzie można do nich wrócić. Wspomnienia są dla mnie bardzo cenne. Nie wyobrażam sobie życia bez fotografii, które również są elementem wspominek. Może w środku również znajdą się zdjęcia?

--------------------------------
Dziś Dzień Matki. Wyjątkowy dzień dla wszystkich mam ❤️
------------------------------------

W zeszłym roku znalazła się pod choinką dla mojej kochanej mamy. Mam nadzieję, że znajdzie czas, żeby ją uzupełnić. Odkąd mam dziecko doceniam historię przekazywaną z pokolenia naszych rodziców i dziadków. Bardzo żałuję, że nie zdążyłam zapytać o ważne rzeczy najbliższe osoby, albo tego nie napisałam, bo już nie pamiętam.
Są jeszcze inne wydania w wersji dla Taty, Babci i Dziadka. Oprócz pytań są jeszcze ciekawostki z PRL. Kolorystyka czcionki w środku to czerwona i czarna.
Super prezent dla naszej Mamy lub dla nas, żeby napisać swoją historię dla naszych potomków.

Są jeszcze inne wydania w wersji dla Taty, Babci i...

Kochani, niebawem Dzień Matki, a Wydawnictwo Bukowy Las wydał książkę, notatnik, dziennik, który perfekcyjnie nadaje się na tę właśnie okazje! „Mamo, opowiedz mi o sobie” to pozycja, w której nasze mamy mogą przygotować dla nas i dla całej rodziny, ogrom wspomnień, ogrom przemyśleń i opowiadań, które umilą nam czas w gronie najbliższych!

Całość przede wszystkim jest pięknie wydana, w lekko różowym kolorze w twardej oprawie ze świetną czcionką. Treść, jest podzielona na cztery kategorie począwszy od dzieciństwa, poprzez młodzieńczą miłość i macierzyństwo, kończąc na teraźniejszości. Autorka zamieściła masę anegdot o tym jak to było za czasów, gdy towary były na kartki, albo play listę z utworami, które powstały, kiedy o nas ptaszki jeszcze nie ćwierkały =) Taki dziennik, niby drobiazg, ale gwarantuję, że sprawi naszej mamie nieograniczoną radość, możliwość udziału w grach, które kiedyś były hitem, kilka przepisów na smakołyki i wiele innych ciekawych spraw!

Całość przede wszystkim jest...

• Pejper
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Książka papierowa
  • Psychologia i socjologia
  • Inne
  • Ano mam

Dodaj cytat z książki Mamo, opowiedz o sobie