Kup teraz - 5 ofert w cenie od 31.64 zł do 36.99 zł

Mam, vertel eens
poradniki
Anna Mitrzyk
Opowiedz o sobie

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska." Józef Ignacy Kraszewski
--------------------------------
Dziś Dzień Matki. Wyjątkowy dzień dla wszystkich mam ❤️
------------------------------------
Elma Van Vliet to autorka książek z cyklu "Opowiedz o sobie". Jej notatniki zyskały dużą...

W zeszłym roku znalazła się pod choinką dla mojej kochanej mamy. Mam nadzieję, że znajdzie czas, żeby ją uzupełnić. Odkąd mam dziecko doceniam historię przekazywaną z pokolenia naszych rodziców i dziadków. Bardzo żałuję, że nie zdążyłam zapytać o ważne rzeczy najbliższe osoby, albo tego nie napisałam, bo już nie pamiętam.
Są jeszcze inne wydania w wersji dla Taty, Babci i...

Kochani, niebawem Dzień Matki, a Wydawnictwo Bukowy Las wydał książkę, notatnik, dziennik, który perfekcyjnie nadaje się na tę właśnie okazje! „Mamo, opowiedz mi o sobie” to pozycja, w której nasze mamy mogą przygotować dla nas i dla całej rodziny, ogrom wspomnień, ogrom przemyśleń i opowiadań, które umilą nam czas w gronie najbliższych!

Całość przede wszystkim jest...

• Posiadam w bibioteczce :)
  • Inne
  • Ano mam

Dodaj cytat z książki Mamo, opowiedz o sobie