Jak pokonać lęk i ataki paniki

Okładka książki Jak pokonać lęk i ataki paniki Rita Santos
Okładka książki Jak pokonać lęk i ataki paniki
Rita Santos Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Seria: Żyj lepiej poradniki
poradniki
Żyj lepiej
Navigating Panic Attacks: How to Understand Your Fear and Reclaim Your Life
Wydawnictwo RM
2023-04-12
2023-04-12
Michał Zacharzewski

Jeśli masz podstawową wiedzę czym jest lęk i jak objawiają się ataki paniki to w niczym ta książka ci nie pomoże, wiedza jest mierna i typowa więc jeśli borykasz się z lękiem to wszystko to wiesz na swoich doświadczeniach a ta książka w żaden sposób nie objaśni ci jak to wyleczyć. Jeśli jednak ta książka pomogła ci pokonać lęki to znaczy że wcale ich nie było i była to jedynie twoja zachcianka.

Nie polecam nikomu z prawdziwymi problemami.

Ps: Dobra dla ludzi którzy lubią udawać problemy by potem udawać że się je pokonało

Dobra książka dla osób borykających się z atakami. Rzadko kiedy z poradników tego typu można dowiedzieć się czegoś nowego a tutaj rzeczywiście kilka kwestii było dla mnie odkryciem. Mimo tej pozytywnej opinii uważam, że sama książka nie wystarczy żeby pokonać problem, może jednak być dobrym wsparciem.

Świetna publikacja pozwalająca lepiej zrozumieć ataki paniki, a co najważniejsze znaleźć sposób, aby zmniejszyć ich siłę.

Krótko i konkretnie na temat ataków paniki. Książka może pomóc.

Krótko i konkretnie na temat ataków paniki. Książka może pomóc.

Polecam wszystkim zmagającym się z lękiem. Książka niby prosta, Ameryki nie odkryła, ale jest mega przydatna i merytoryczna

Przydatna. Pokazuje proces myślowy, którzy się wytwarza u osoby chorej na lęki. Pomaga zapanować nad emocjami. Nie zawiera tanich i oczywistych rad.

Rzadko sięgam po poradniki ale tematyka mnie dotyka jest wiele wskazówek które mam nadzieję pomogą pokażą lęki. Opisana w przystępny sposób, powołującą się na przykłady, wyjaśniająca tematyka w przystępny, zrozumiały sposób.
Polecam każdemu koho dotyczy temat/bądź jest nim zainteresowana.

Polecam każdemu koho dotyczy temat/bądź jest nim zainteresowana.

• Psychologia/Poradniki
  • Rozwój emocjonalny (psyche)
  • Człowiek - psycho i socjologicznie
  • Samodzielne
  • Przeczytane - 2024 rok
  • Rozwojowe

Dodaj cytat z książki Jak pokonać lęk i ataki paniki