Okładka książki Katherine Kinga Litkowiec
Okładka książki Katherine
Kinga Litkowiec Wydawnictwo: Black Rose Cykl: Blakemore Family (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Blakemore Family (tom 3)
Black Rose
2023-06-23
2023-06-23

Katherine nie jest jak inne kobiety. Jako córka Jordan'a Blakemore'a od najmłodszych lat musi radzić sobie sama, by udowodnić ojcu, że nie odstaje od swoich braci. Przez to staje się zbuntowana, odważna i zadziorna. Nie wierzy w miłość oraz traktuje mężczyzn z góry. Zaszczyt poznania jej charakteru ma Carter Acosta, którego niestety dziewczyna nie trawi. On natomiast od dobrych kilku lat jest w niej zakochany. Chociaż chłopak zdaje sobie sprawę, iż pewnie jest na przegranej pozycji, to nie daje jednak za wygraną i wciąż walczy o jej względy. Dzięki temu pewnego dnia los się do niego uśmiecha i daje mu szansę, by mógł pokazać dziewczynie co tak naprawdę do niej czuje.

"Katherine" jest książką, do której podeszłam z lekką obawą. Mimo, że główną bohaterkę polubiłam już wcześniej, to obawiałam się, jak zostanie opisany tutaj Carter. Ci, co czytali poprzednie tomy wiedzą, że wśród rodzeństwa Blakemore nie ma najlepszej opinii. Ostatecznie został tu ukazany bardzo fajnie i nawet go polubiłam. 🤭

Cała książka jest bardzo fajna. Czytając płynęłam przez tę historię. Chociaż opowieść nie należy do lekkich, to ja pochłonęłam ją dość szybko. Myślę, iż całkiem niedługo zabiorę się za czwarty tom, by powrócić do tej wspaniałej serii. 😍 Tę książkę jak i pozostałe tomy zdecydowanie wszystkim polecam. ❤️

Ocena: 9/10.

Moja ulubiona książka z cyklu Blakemore. Katherine chcąc wykiwać wszystkich i oczywiście pokazać, że potrafi sobie poradzić ze wszystkim nieświadomie sama doprowadza się do Cartera, który od lat próbuje się z nią związać.

Książka pełna intryg i sekretów, zakłamania rzeczywistości, nie udających się planów i zaskakującego zakończenia. Przy tej książce można się sporo pośmiać przy relacji głównych bohaterów. Uwielbiam.

Trzeci tom serii o rodzinie Blakemore to historia Katherine. Kobieta jest pewną siebie, zadziorną i dumną osobą. Stosunki dziewczyny z ojcem są napięte, ale wsparcie braci okazuje się bardzo istotne. Świat mafii i ich porachunków znów odgrywają ważną rolę. Kobieta jest w niebezpieczeństwie, ale są osoby, które zawsze się za nią wstawią. Jej upór co do uczuć i miłości również zaczyna maleć. Autorka kolejny raz nie zawodzi czytelnika. Książka trzyma w napięciu, wciqga i zachęca do poznania historii kolejnego z braci. Polecam

W świecie mafii zdominowanym przez mężczyzn, kobiety nie wiele mają do powiedzenia. Wydawane za mąż dla korzyści- powiększenie terenów, układy, interesy itd. Taki też los ma spotkać Katherine- ojciec chce wydać ją za mąż za Kiliana, mężczyznę którego ona szczerze nienawidzi.

Jednak ona jest inna, nie jest owieczką która da się poprowadzić na rzeź. Nie pozwoli sobą rządzić, nie podda się bez walki.

Jest też Carter Acosta- uparty, wciąż ma nadzieję, że zdobędzie Katherine. Jednak on działa na nią jak płachta na byka.
Kobieta wpada na szatański pomysł, ale czy wszystko pójdzie po jej myśli? Czy raczej wpadnie z deszczu pod rynnę? Jedno jest pewne- emocji przy tej parze nie zabraknie! Carter lubi drażnić lwa, ich wzajemne dogadywanie sobie niejednokrotnie mnie rozbawiło. Czy wreszcie spojrzy na niego łaskawszym wzrokiem?

Katherine to bardzo ciekawa postać, od początku dała się poznać jako ta zadziorna, wredna, zbuntowana, nie wierzy w miłość. Nie lubi być pomijana, ulgowo traktowana. Chce pokazać, że w niczym nie różni się od braci. Uwielbiam takie charakterne, silne bohaterki.

Czy nienawiść może przekształcić się w miłość?
"I czy taka kobieta jak Katherine może liczyć na szczęśliwe zakończenie?"

"Niezależnie od tego, co o mnie myślisz, zawsze będę za ciebie walczył, choćbym miał każdego dnia obijać mordy złamasom".

Intrygi, tajemnice, zemsta.
Rodzeństwo Blakemore chce rozwikłać zagadkę- co też ich ojcu chodzi po głowie. Wraz z każdym kolejnym tomem coraz bardziej zagłębiamy się w zawiły świat familii. Moja ciekawość stale rośnie, dzieje się tak dużo!

Na uznanie zasługuje konstrukcja tej serii, autorka cały czas rozbudowuje tę historię zachowując chronologię. Każdy tom skupia się na innym bohaterze, a mimo to utrzymana jest płynność czasu i pamięta o innych postaciach, nie zostali pominięci. Bardzo lubię kiedy w kolejnych tomach, dowiaduję się, co dzieje się u tych bohaterów, których już poznałam wcześniej.

Każdy tom kończy się w takim momencie, że chcę wiedzieć co dalej, najlepiej od razu sięgnęłabym po kolejny!

Blakemore Family
Tom 3

Katherine jest kobietą bardzo zadziorną, upartą i zbuntowaną. Od lat też nie wierzy w miłość i wszystkich mężczyzn traktuje z góry. Dlaczego tak jest? 🤔
Jako jest córką Jordana Blakemore’a to od najmłodszych lat, jest zdana sama na siebie. Zawsze radzi sobie sama i stara się udowodnić braciom, że jest taka jak oni. Czy faktycznie tak jest? 🤔
Kobieta poznaje pewnego mężczyznę a jest nim Carter Acosta. On bardzo chce walczyć o jej serce. Czy mu się uda? 🤔
Ma on jednak troszkę szczęście, los się do niego uśmiecha. Czy to wykorzysta? 🤔

Katherine pewnego dnia nie ma już wyjścia i zaczyna kłamać. Komu i dlaczego? 🤔
I właśnie to on postanawia wykorzystać przeciwko niej, przecież i tak nie ma nic do stracenia. Czy mu się to uda? 🤔
Pewnego dnia okazuje się, że żadne z tej dwójki nie jest gotowe na konsekwencje swoich kłamstw. Dlatego? 🤔
Na te wszystkie pytania, znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

"Czy to możliwe, by nienawiść przekształciła się w miłość? 🤔
I czy taka kobieta jak Katherine może liczyć na szczęśliwe zakończenie? 🤔 "

Ta książka to rewelacja, z niecierpliwością czekam za następnymi tomami z tej serii. Dla mnie książka jest napisana bardzo dobrze. Pióro autorki jest lekkie przez co powieść czyta się szybko. Czas, który spędziłam z tą historią był świetny. Czekam na więcej takich powieści.
Podczas czytania targały mną różne emocje tj. smutek, złość, śmiech.

Polecam Wam przeogromnie tę historię.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Blakemore Family
Tom 3

Jako jest córką Jordana Blakemore’a to od najmłodszych lat, jest zdana sama na siebie. Zawsze radzi sobie sama i stara się udowodnić braciom, że jest taka jak oni. Czy faktycznie tak jest?...

"Katherine" to trzeci tom serii Blakemore family. Ta seria z każdą książką nabiera głębi. Autorka pod przykrywką historii tym razem starszej z sióstr Blakemore, dawkuje nam rodzinną tajemnicę. Czy historia jest tak samo dobra jak dwie poprzednie?

Katherine od dziecka nie miała lekko. Ojciec chciał ja podporządkować sobie i przeszła wie. Jednak ona nie zamierzała się poddać i zbuntowała przeciwko niemu. Ma także pretensje do braci, że nie traktują ja jak małą dziewczynkę. Nie zawsze wtajemniczają we wszystko ale tym razem to Katherine ma ponieść konsekwencje niezrozumiałych decyzji ojca. Kiedy przez przypadek dowiaduje się, że ojciec zamierza wydać ją za Kiliana, Katherine podejmuje zaskakującą decyzję,. Powiadamia wszystkich, ze ona i Carter są zaręczeni. Tylko czy ojciec w to uwierzy, skora wszyscy wiedzą, że go nienawidzi?

Carter to najlepszy przyjaciel i prawa ręka Jacoba. Od zawsze kocha Katherine ale ta zawsze go odrzuca. Jednak ten nigdy się nie poddaje i marzy, by zdobyć jej serce. Kiedy nieoczekiwanie zostaje "narzeczonym" Katherine widzi w tym szanse? Czy uda mu się przekonać do siebie kobietę? Czy wspólna sprawa ich połączy?

Historia tej dwójki jest mocno emocjonalna. Autorka świetnie wyprowadziła nam fabułę, poznajemy kolejne informacje odnośnie ojca rodzeństwa. Wszystko jednak jest zagmatwane i tajemnicze. Wszystkie działania mają drugie dno. Rodzeństwo Blakemore próbuje rozwikłać sprawę. Co planuje ich ojciec? Jaką role ma odgrać Kilian i jego rodzina? Czemu ojcu tak zależy na połączeniu ich rodzin? Coraz więcej wiemy ale mamy także coraz więcej niejasności i coraz więcej pytań.

Postacie są coraz ciekawsze, poznajemy kolejnych z braci w szerszym stopniu. I muszę przyznać, ze gdybym nie wiedziała, który z braci będzie następny to myślałabym, że to będzie Alex. Ale autorka jednak zwykle musiała na koniec namieszać. Postać Cartera weszła w zupełnie inny wymiar. Polubiłam go już w pierwszym tomie. Dowcipny, mimo że nie pokazany w najlepszym świetle od początku uparcie okazywała uczucia względem Katherine. Historia jest pełna emocji, wzruszeń, deklaracji i erotyzmu. Bywały momenty, że emocje, jakie pokazała nam Carter sprawiały, że aż człowiekowi łamało to serce. Czy uda mu się przejść się przez mur, jakim otoczyła się Katherine? Czy ona z kolei otworzy się na zupełnie innego Cartera? Jak zakończy się ich "narzeczeństwo"?

Zakończenie jak zawsze idealnie kończące historie tej dwójki, jedne rzeczy wyjaśnia a drugie zagmatwa. Oprócz tego wprowadzi kolejne, które sprawią, że wszystko, o czym do tej pory sadziliśmy nabierze zupełnie innych torów? Czy ojciec rodzeństwa ma plan, który realizuje? A może wplątał się w coś, co teraz zagraża rodzinie Blakemore? Kim jest tajemnicza kobieta, która muszą odnaleźć? Jeśli chcecie poznać zupełnie inną odsłonę Katherine to musicie koniecznie przeczytać. Kusi was, by zobaczyć Cartera, który prawie się poddaje? Uwielbiacie intrygi i zaskakujące zakończenia. To zapraszam do lektury "Katherine" oraz jeśli nie czytaliście po dwa poprzednie tomy. Polecam

„Katherine” jest to trzecia część serii o rodzinie Blakemore.

Po częściach poświęconych Jacobowi i Vincentowi przyszedł czas na ich siostrę – Katherine. Jest to kobieta silna, niezależna oraz niecierpiąca związków, jak również samego Cartera. Mężczyzna zakochany w kobiecie od lat, nie poddaje się łatwo, a jego szansa na obudzenie uczuć w Katherine pojawia się niespodziewanie. Mimo że chce być odważny, męski i nieustępliwy, to przy Katherine zachowuje się jak podwładny. Można powiedzieć, że przez ojca i jego natarczywą chęć połączenia rodzin z Kilianem, kobieta oznajmia mu że planuje ślub z kimś innym – z Carterem. Od tego momentu, muszą grać oraz udawać parę do czasu, aż ich uczucia nie wyjdą na światło dzienne.

Muszę przyznać, że podobała mi się ta część. Fajnie, że autorka pokazuje kolejną postać w rodzinie Blakemore, ale tym razem żeńską. Zemsta, tajemnice oraz miłość to nie jedyne wątki towarzyszące tej historii. Zabawna, czasem poważniejsza ale jednocześnie wciąga czytelnika. Pojawiły się sceny brutalne, oparte na zabijaniu ale wiadomo, musiały być ze względu na sam świat mafijny. Końcówka bardzo mnie zdziwiła i czekam na kolejną część.

Fabuła idzie w swoim tempie. Przez pierwszą część płyniemy przez wątek miłosny aby później zagłębić się w problemy tej pokręconej i odmiennej rodziny. Cieszę się, że miałam szansę recenzować książkę.

„Katherine” jest to trzecia część serii o rodzinie Blakemore.

#współpracareklamowa

"Katherine. "Blakemore Family". Tom 3" Kinga Litkowiec
Wydawnictwo: Black Rose
Premiera: 23.o6.2o23

Katherine to jedna z sióstr braci Blakemore.
Dziewczyna mając dość kontrolowania ją przez braci postanawia wziąć sprawyich rodziny w swoje ręce. Nie poinformowała o tym nikogo ze swojej rodziny. Okazało się, że
nie doceniła swojego wroga, co mogło ją wiele kosztować. Aby ratować swój tyłek dopuściła się kłamstwa, przez które wpakowała się układ. Angażując w niego również Cartera. Mężczyznę który działa jej na nerwy, natomiast ona nie jest mu obojętna.

Czy Carter wykorzysta sytuację w której się znalazła? Czy Katherine dostanie nauczę za działania za plecami swoich braci? W jaki układ przez swoje kłamstwo wpakowała się dziewczyba?

"Katherine" to już trzecia część serii "Blakemore Family". Bardzo czekałam na poznanie losów Katherine. Jej postać intrygowała mnie również w poprzednich częściach. Wiedziałam, że czytając tę książkę nie będę się nudzić. No i miałam rację. Akcja jest szybka i dynamiczna. W życiu dziewczyny nie ma czasu na nudę. A jej relacja z Carterem. No coż, jest fantastyczna.
Rozmowa między nimi to była wieczna przepychanka słowna. A ja czytałam ją z wielką przyjemnością. Gdy ta dwójka pojawiała się razem, wiedziałam, że będzie ciekawie i zabawnie.

Kinga Litkowiec ma talent do tworzenia postaci. Każda z nich posiada osobowość i każda jest inna. Katherine to przebojowa, pyskata, odważna i waleczna kobieta. Natomiast Carter to brutalny, pewny siebie i arogancki mężczyzna. Jednak jeśli chodzi o jego relacje z Katherine trzeba przyznać, że był zdeterminowany i mimo jej jawnej niechęci do jego osoby dalej próbował ją zdobyć. I to właśnie mi się bardzo w nim podobało.
A chemia pomiędzy tą dwójka była wyczuwalna na każdym kroku.

"Katherine" to intrygująca fabuła, akcja która nawet na chwilę nie zwalnia i bohaterowie obok których nie można przejść obojętnie. Jestem wielką fanką serii "Blakemore Family" i z niecierpliwością czekam na kolejną część. Was zachęcam do poznania historii rodzeństwa Blakemor. A za egzemplarz książki do recenzji dziękuję autorce i wydawnictwu.

#współpracareklamowa

"Katherine. "Blakemore Family". Tom 3" Kinga Litkowiec
Wydawnictwo: Black Rose
Premiera: 23.o6.2o23

Katherine to jedna z sióstr braci Blakemore.
nie doceniła swojego wroga, co...

Katherine to kobieta z rodu Blakemore,
A to oznacza pewne zobowiązania. Kobieta wciąż udowadnia że jest taka jak Bracia A czasem może nawet lepsza. Nie dopuszcza do siebie uczuć, i jest bezwzgledna.
Gdy Carter poniekąd zostaje wplatany w jej intrygę wszystko się zmienia. Znienawidzony dotąd mężczyzna staje się dla niej jedyną deską ratunku, ale czy na pewno to tylko układ?

Tę dość nietypową rodzinę jaką jest familia Blakemore pokochałam od pierwszego tomu, ale to właśnie Katherine zaintrygowała mnie najbardziej. Zastanawiałam się jaką ona będzie, jak autorka stworzyła tę kobietę w takim świecie i muszę wam powiedzieć że świetnie sobie poradziła.

Katherine to silna niezezna bohaterka, która stara się żyć według własnych zasad w dość mrocznym świecie jaki ją otacza. Jednak poprzez swoje pochodzenie, wciąż napotyka trudności i jej decyzje często bywają pochopne.
Jeśli chodzi o Cartera to nie wiem czemu ale ja go uwielbiam. Ok może w pierwszym tomie był przedstawiony nieco specyficzne, ale w tym no cóż to bohater który skradnie nie jedno serce, a jego charakter przyciągnie was jak magnes.

Kinga po raz kolejny pokazała nam że w klimacie romansów mafijnych nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
Ta historia jest zaskakująca, i o tyle o ile możemy się spodziewać do czego dąży relacja głównych bohaterów tak to co wydarzyło się na końcu to istna bomba.
W życiu bym się nie spodziewała takiego obrotu spraw, i powiem wam szczerze że tego motywu w takim wykonaniu jeszcze nigdzie nie czytałam.

Oczywiście nie braknie emocji i dość silnej chemi między Carterem i Katherine tak samo jak spicy scen 😈
Książkę czyta się błyskawicznie ale ten kto choć trochę zna twórczość Kingi wie że inaczej być nie może. Jej styl po prostu wciąga w sam środek wydarzeń I odczuc bohaterów!
Gorąco wam polecam

Katherine to kobieta z rodu Blakemore,

Historia Katherine jest trzecim tomem jednej z moich ulubionych serii. Jak tylko książka trafiła w moje ręce to następnego dnia od razu zabrałam się za jej czytanie. Bardzo lubię styl pisania Kingi Litkowiec, ponieważ jest przyjemny, lekki oraz wyjątkowy. Fabuła jest bardzo wciągająca, do końca nie mogłam się od niej oderwać. Akcja utrzymana jest w idealnym tempie, nic nie dzieje się za szybko, ani za wolno. Historia zdecydowanie należy do tych emocjonalnych. Nie raz śmiałam się, denerwowałam, uśmiechałam, wkurzałam, smuciłam i przechodziłam mini zawały. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani.
Katherine, od małego była wychowywana twardą ręką. Ojciec nigdy nie traktował jej z przymróżeniem oka czy nawet trochę łaskawiej od braci. Musiała nauczyć się jak należeć do mafijnego świata. Takie traktowanie sprawiło iż kobieta wyrosła na odważną, silną, zadziorną, niezależną oraz waleczną, przed nią uciekali czy bali się nawet ci najsilniejsi mężczyźni. Carter, był zakochany w Katherine od lat i nie ukrywał tego przed nią. Cierpliwie czekał aż nadejdzie moment kiedy i kobieta coś do niego poczuje. W pewnym momencie nadchodzi taki moment, kiedy to Katherine zostaje przyparta do muru i musi wybrać. Co skutkuje, że musi wyjść za Cartera. Jeżeli lubicie nietuzinkowe, pełne emocji, pożądania, intryg, kłamstw, tajemnic oraz licznych zwrotów akcji historie, to jak najbardziej polecam Wam "Katherine" jak i całą serię Blakemore Family.

• Od wydawnictwa
  • Współpraca
  • Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa