The Great Pyramid Stone Calendar Decoded: Sphinx Mystery Revealed

Okładka książki The Great Pyramid Stone Calendar Decoded: Sphinx Mystery Revealed Aikao Virtaa
Aikao Virtaa Wydawnictwo: AuthorHouse popularnonaukowa
popularnonaukowa
AuthorHouse
2011-09-01
2011-09-01
wielka piramida duchowość prawa stworzenia proroctwo

Ta niesamowita książka ujawnia w niezwykły sposób tajemnice zapisane w Wielkiej Piramidzie, a więc znanej dzisiaj piramidzie Cheopsa.

Zapewne zastanawiasz się jakie tajemnice ujawnia ta książka. No cóż, nie chcę się wdawać w szczegóły, ale wg badań autora wymiary poszczególnych komór i pomieszczeń piramidy można tak zestawić, że wyjdą nam daty poszczególnych ważnych wydarzeń w dziejach świata. Na przykład datę narodzin Jezusa czy daty dwóch wielkich światowych wojen. Najważniejszym jednak zdarzeniem, które prorokuje kalendarz wielkiej piramidy jest trwający obecnie czas, w którym wszyscy żyjemy, a więc czas sądu ostatecznego.

Polecam tę książkę głównie tym ludziom, którzy poważnie poszukują prawdy i czytając, potrafią wszystkie uprzedzenia zostawić za sobą, by w ten sposób otworzyć się na nowe.

6500 lat temu, gdy została wybudowana Wielka Piramida ludzie z całego ówczesnego świata pielgrzymowali aby ją zobaczyć i dowiedzieć się po co została zbudowana. Mędrcy którzy uczestniczyli w jej powstaniu przez wiele lat nauczali ludzkość o tym jak wielką wagę ma Wielka Piramida i jak ogromnym ostrzeżeniem jest dla każdego człowieka. Wśród tych ludzi byliśmy także my - ziemscy ludzie dzisiejszych czasów, którzy po raz któryś są wcieleni na tej Ziemi niczego nie podejrzewając na temat czasów, które nadeszły...

Książka ta jest niezmiernie ważna i wiedzę w niej zawartą powinien znać każdy człowiek. Jaką tajemnicę skrywają wymiary korytarzy i komór Wielkiej Piramidy? Co symbolizuje pusty sarkofag? Co symbolizuje sfinks? Jakie daty przedstawia kalendarz w niej zakodowany? Ta książka odpowiada na te pytania w sposób tak dobitny, że tylko człowiek który jest bardzo powierzchowny i lekkomyślny je może odrzucić! Prawda nigdy nie była tajemnicą! Bóg chce aby człowiek Go w końcu zrozumiał! Niestety to ludzie się oddalili od Boga i od Prawdy i tylko nieliczni mają do Niego jeszcze częściowo otwartą drogę! Przeważająca większość szydzi i kpi z Prawdy zakrywając swoją jałową pustkę! Dowodem na duchową indolencję ludzkości jest choćby to że ta książka, książka z wiedzą o niezwykłej wadze jest zupełnie nieznana i została przeczytana przez nielicznych - mniej niż garstkę! Smutny obraz dzisiejszych czasów...

Dodaj cytat z książki The Great Pyramid Stone Calendar Decoded: Sphinx Mystery Revealed