Złe miejsce

horror
Novae Res
2022-10-19
2022-10-19

Bardzo dobry debiut. Przykuwający thriller erotyczny z elementami horroru. Początkowo dość przewidywalna fabuła, jednak z czasem coraz bardziej intrygująca i wciągająca. Wiele wątków tworzyło pajęczynę z jawy i snu. Każda kolejna postać dramatu wprowadzała i rozjaśniała kolejne odsłony intrygi. Dobre zakończenie. Narastał niepokój i klimat grozy.
Z pewnością sięgnę po kolejne utwory Autora. Ma potencjał.

Z pewnością sięgnę po...

Przesłuchane jako audiobook. Filip Kosior na plus. Ogólnie fabuła dobra i wciągająca, raczej jest to horror niż kryminał, może trochę za dużo wulgarnego porno, ale ogólnie nie było źle. Wielbicielom horrorów mogę polecić.

Początek obiecujący ale niestety im dalej tym gorzej. Płytka, wulgarna, wręcz odpychająca narracja.

Gniot jakich mało. Trochę porno, trochę horror z dużą dawką wulgaryzmów. Przy audiobooku ratuje sytuację ulubiony lektor Filip Kosior. Nie polecam.

Zupełnie nie wiem, jak ocenić tę książkę.
Intryga w dużej mierze wydaje się wciągająca.
Jednak masa błędów stylistycznych, językowych jest przytłaczająca. Czy korekta zaspala?
Auyor według mnie powinien poprzestać na wymyśleniu intrygi i fabuły. Pisanie ewidentnie powinien powierzyć innej osobie

Zupełnie nie wiem, jak ocenić tę książkę.
Intryga w dużej mierze wydaje się wciągająca.

oj niezły kawał horroru . Rodzina ( choć nie do końca) w dobie pandemii rusza sobie na wypoczynek do Chorwacji , na tak zwane zadupie. Daleko od cywilizacji, daleko od ludzi. Tylko góry, morze, jeden sklep . Luksusowa willa jednak kryje wiele tajemnicy. Akcja mocna od początku, wciągająca , emocjonalna. Jeśli lubisz się bać - no to polecam. Zdecydowanie sięgnę po kolejną książkę. Tylko ochłonę , bo ta fabuła zostaje na długo w duszy .

Nie jest to bardzo ambitna pozycja, ale przyznaję, że bardzo mnie wciągnęła. Słuchałam audiobooka. Niestety końcówka mocno rozczarowała. Jeśli szukasz czegoś luźnego - thrillera z elementem erotyki i zjawisk paranormalnych to książka jest dla Ciebie.

Zaskakująco dobra książka. Choć dla mnie to bardziej thriller erotyczny z elementami horroru. Fajna odmiana od tego, co ostatnio słuchałam. No i jak zawsze Filip Kosior na plus.

Nie wiem czemu, kojarzy mi się ta książka z jedną książką Wojtka Chmielarza. Ogólnie polecam.

Trudno ocenić. Jako kryminał oceniam na 7. Jako nowy gatunek porno-kryminał oceniam na 2. Jak tu już ktoś wspomniał przypomina do złudzenia książkę Chmielarza.

• Horror
  • Audiobooki