Anioł z rogami

Novae Res
2022-09-19
2022-09-19

Zdecydowanie polecam!
Fabuła wciąga od pierwszych stron, książka przeczytana w 2 dni. Z niecierpliwością czekam na drugą część.

Zdecydowanie polecam!

Nie miałam wygórowanych oczekiwań względem tej książki - ani co do fabuły, ani bohaterów. I może to i lepiej, przynajmniej nie czułam rozczarowania. Historia jakich wiele - nie do końca legalne biznesy, zagmatwany związek, romans i pojawiające się przez to kłopoty. Nic nowego, nic zaskakującego. Ot, taka krótka książka żeby przeczytać i zapomnieć. Jedyne na co mogę zwrócić szczególną uwagę to fakt, że główna bohaterka nie patrzyła ślepo w majątek swojego partnera i sama starała się coś osiągnąć, dbała o swoją karierę i względnie miała głowę na karku. Względnie ponieważ jej emocje przeistaczały się niemalże z każdą sytuacją, była niezdecydowana co do swoich uczuć i szybko zmieniała zdania. Pojawiająca się relacją między Zuzą a Miłoszem była dla mnie najwyraźniej sztuczna, tak jak sam mężczyzna i jego niezwykle żenujące, poetyckie wyznania. Żadnej sympatii nie zdobył u mnie również narzeczony Zuzy - cham, prostak, nieszanujący własnej kobiety gbur. Brak autentyczności emocji bohaterów był dla mnie w tej powieści nie do przeskoczenia. Autorka zapowiedziała kontynuację książki - mam nadzieję, że bohaterzy okażą się nieco bardziej stabilni emocjonalnie i wiarygodni.

Anioł z rogami" Klaudia Jaruszewska
Wydawnictwo: Nowae Res
Premiera: o8.o9.2o22

Zuza to dwudziestojednioletnia śliczna i seksowna dziewczyna.

Fabian to przystojny mężczyzna. Prowadzi nielegalne interesy z katowickim półświadkiem. Wybrał sobie Zuzannę za partnerkę i nie zamierzał nikomu jej oddać.

Miłosz Bazyli to trzydziestoczteroletni przystojny, pewny siebie mężczyzna. Ma żonę i dzieci jednak nie jest szczęśliwy.

Zuza po związaniu się z Fabianem wiedzie szczęśliwe i dostatnie życie. Pragnie zostać jego żoną, nie przeszkadzają jej interesy które prowadził. Do jej poukładanego życiu wkrada się chaos gdy w klubie przypadkowo poznaje przystojnego, nieznajomego Miłosza. Nachodzą ją wątpliwości co do związku z Fabianem. A jej myśli nawiedza przystojny mężczyzna. Nie wie jednak, że jest on wrogiem jej narzeczonego.

Jak potoczą się losy Zuzy? Którego mężczyznę wybierze kobieta? Czy spotkanie w klubie było przypadkowe?

Hmm nie zabardzo wiem co napisać o tej książce. Autorka już w prologu zaciekawiła mnie sceną, którą przestawiła. Zapowiadała ona fantastyczną pełną akcji książkę. Jednak rozdziały były nijakie.
Fabuła która początkowo wydawała mi się ciekawa i dość orginalna była przewidywalna. Liczyłam na większą liczbę zwrotów akcji.

Bohaterowie byli dobrze wykreowani chociaż
postać Zuzki mnie rozczarowała. Liczyłam, że będzie to silna, pyskata i niezależna kobieta. Ona natomiast dała sobą manipulować swojemu narzeczonemu. I przez to straciła w moich oczach. Miotała się pomiędzy uczuciem do narzeczonego a zainteresowaniem Miłosza.

"Anioł z rogami" to cienka, napisana lekkim językiem książka. Czyta się ją szybko, jednak jej treść mnie nie porwała. Książka ma potencjał, jednak w moim odczuciu nie został on wykorzystany. A szkoda, bo to mógł być interesujący debiut. Dziękuję wydawnictwu za książke do recenzji.

Anioł z rogami" Klaudia Jaruszewska
Wydawnictwo: Nowae Res
Premiera: o8.o9.2o22

Zuza to dwudziestojednioletnia śliczna i seksowna dziewczyna.

Miłosz Bazyli to trzydziestoczteroletni przystojny, pewny siebie...

RECENZJA
Wydawnictwo: Wydawnictwo Novae Res
Premiera: 08.09.2022 r.
Empik: https://www.empik.com/aniol-z-rogami-klaudia-jaruszewska...
„Anioł z rogami” to debiut literacki Klaudii, więc podeszłam do książki, bez żadnych oczekiwań nie wiedząc, czego mogę się spodziewać. Wizualnie książka ma bardzo ładną okładkę, intrygujący tytuł, a cała książka liczy sobie ciut ponad 200 stron, więc nie jest grubaskiem, a książką na jeden wieczór. 🙂
Jesteście ciekawi, co zastałam w środku? Postaram się Wam opisać książkę tak, aby nie było za dużo spojlerów. 🙂
Zuza — to pozornie szczęśliwa kobieta, z ciężką przeszłością. Kobieta ma wszystko, czego może pragnąć kobieta, po ciężkim życiowym starcie. Jest zaręczona, mają własny dom i spełnia się zawodowo.
Fabian — mężczyzna, który jest pracoholikiem i wszystko zdobył ciężką pracą. Porywczy i nie zawsze kontrolujący, to co pada z jego ust, jednak zakochany do szaleństwa w Zuzie.
Zuza coraz bardziej czuje się niekochana w związku, ale póki dużo starszy Miłosz nie staje jej na drodze, ma klapki na oczach i tego nie widzi. Nowo poznany otwiera oczy kobiecie, która zaczyna analizować swój związek. Miłosz uparcie inicjuje spotkania i nie powstrzymuje go nawet niechęć Zuzi. Kobieta, choć uparcie próbuje postępować według własnego sumienia, to mężczyzna wkrada się coraz częściej do jej myśli i nie potrafi o nim zapomnieć, szczególnie że daje jej to, czego nie uzyskuje od narzeczonego, pomimo wiecznych prób rozmów.
Pióro Autorki jest lekkie w odbiorze i książkę bardzo szybko się czyta. Spędziłam z książką miło czas, a zakończenie sprawiło, że mam ochotę na więcej i chętnie sięgnę po kontynuację. Serdecznie polecam. 🙂
Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwo Novae res oraz Autorce.
#współpraca #aniołzrogami #klaudiajaruszewska #novaeres #plomienneerotyki #czytamlegalnie #book #ksiazka

RECENZJA
Wydawnictwo: Wydawnictwo Novae Res
Premiera: 08.09.2022 r.
Empik: https://www.empik.com/aniol-z-rogami-klaudia-jaruszewska...

Autor: Klaudia Jaruszewska

Czasami ciężko jest napisać recenzję do książki, o której nie ma się jednoznacznego zdania. Ostatnio coś nie mam szczęścia co do debiutów i niestety ta passa trwa nadal.

Zuzka ma wszystko o czym może marzyć kobieta. Niestety te rzeczy nie potrafią jednak sprawić, że emocjonalnie jest w stanie wykrzyczeć całemu światu swojego szczęścia. Gdy poznaje Miłosza nie wie, że jest on największym wrogiem jej obecnego partnera. Chaos gości w jej życiu, a ona nie wie co ma zrobić. Wie w sumie tylko tyle, że chce wyjść z tego cało.

Książkę może by i czytało się przyjemnie, gdyby nie luki fabularne. Dużo wątków nie było pogłębionych, dużo zostało tylko powierzchownie poruszonych. Miałam odczucie, że autorka chciała za dużo nam przedstawić. Niestety było to troszkę ryzykowne zagranie, ponieważ książka nie ma wielu stron co sprawiło, że była przesycona treścią.

Relacje głównych bohaterów są toksyczne. Jednym taka sytuacja może się spodobać, innym niekoniecznie. Ja osobiście nie mam problemów z toksycznymi relacjami, chyba że zaczynają mocno odbiegać od normy.

Akcje dzieją się bardzo szybko i niekiedy trudno mi nadążyć za tym co się dzieje. Raz jest mowa o tym, żeby potem działo się coś innego. Nie było chwili wytchnienia, ponieważ co chwilę się coś działo. Jestem ciekawa jak potoczy się cała sytuacja w kolejnej części i czy autorka dalej będzie galopowała przez całą książkę.

Autor: Klaudia Jaruszewska

🔥Klaudia Jaruszewska "Anioł z rogami"
@wydnova🔥
-------------------------------------------
Zuza od kilku lat trwa w szczęśliwym związku z Fabianem, który prowadzi legalne i nielegalne interesy. Kobietę stać dosłownie na wszystko jednak ona chce mieć także zabezpieczenie na przyszłość i prowadzi wlasne wydawnictwo. Jej miłość nie zawsze jest taka piękna jak by się mogło wydawać. Z dnia na dzień czuje większą pustkę a jej facet nie okazuje jej już tyle miłości co wcześniej. Keidy pewnego dnia idzie do klubu poznaje tam przystojnego Miłosza. Jest w nim coś co ją do niego przyciąga . On także jest nią zauroczony mimo, że ma żonę i dzieci. Jest on także wrogiem jej męża ale ona tego nie wie. Miłosz coraz bardziej pragnie ją mieć na własność i miesza jej w życiu. A kobieta coraz bardziej kłóci się ze swoim mężem i nie wie czy to nie będzie już koniec.
Kochani jest to pierwsza część serii i powiem, że autorka mnie nią zafascynowała. Mimo, że trochę wkurzało mnie to jaka Zuzia była mega zaślepiona w uczuciach do męża. Nie podobało mi się jak on ją traktował a ona i tak wracała do niego. Z tego wniosek, że autorka widocznie chciała pokazać jak miłość może wpływać na nasze myślenie. Bardzo mnie ciekawi co takiego widzi w niej Miłosz, że nie chce z niej zrezygnować. Już z niecierpliwością czekam na dalszą część historii bo chce się dowiedzieć jak to się skończyło i z kim w końcu ona będzie. ❤️

🔥Klaudia Jaruszewska "Anioł z rogami"
@wydnova🔥
-------------------------------------------

„ Gdy zatracisz się w pożądaniu możesz zapomnieć o tym, kim naprawdę jesteś”

Zuzię udało się skraść serce mężczyzny związanego z katowickim półświatkiem, dzięki czemu może mieć stabilność, uczucia I pieniądze. Czemu więc czuje w środku puste i sama nie wie, czy jest szczęśliwa?
Wtedy w klubie poznaje starszego, czarującego Miłosza. Czy nowy mężczyzna będzie odpowiedzią na jej potrzeby?

Okazuje się że przypadki nie zawsze są tylko przypadkami. A pragnąć więcej można dostać więcej... problemów. Miłosz okazuje się być wrogiem jej obecnego partnera, podczas gdy wrogiem kobiety są jej własne emocje i pożądanie które może wywołać niemały chaos. Czy da się uciszyć głos pożądania i posłuchać rozumu?

Książka dla fanów erotyków. Trochę banalna kobieta znudzona partnerem poznaje innego co prowadzi do komplikacji. Da się trochę przewidzieć akcje, ale mimo to napisana lekkim stylem wówczas miło się czyta i można polubić bohaterów.

„ Gdy zatracisz się w pożądaniu możesz zapomnieć o tym, kim naprawdę jesteś”

Zuzanna, to kobieta z wyrazistym charakterem, która zawsze wie, czego chce. Swoje szczęście znalazła u boku Fabiana. Przy nim czuje, że żyje, że nic więcej do życia już nie potrzeba, wystarcza on i jego miłość.
A może to było tylko złudzenie...
Coraz częściej w swoim życiu odczuwa pustkę, przytłoczenie monotonii, brak zainteresowania, że strony partnera...
Ich związek zostaje poddany próbie… Na drodze Zuzanny staję nieznajomy mężczyzna, który zbuduję chaos w jej sercu, a czy, nim zawładnie?

,,Anioł z rogami,, jest debiutem autorki, a jak wiadomo z debiutami jest różnie, raz wypadają lepiej, a raz gorzej… Z tym tytułem mam naprawdę duży problem.
Mamy tutaj trójkąt miłosny i… No właśnie i chyba nic poza tym, ponieważ głównie akcja toczy się wokół tej trójki, a mogłoby zadziać się o wiele więcej, gdyż mamy wątek nielegalnych interesów. Można było spokojnie coś tutaj pomyśleć i już byłoby ciekawiej.

Książkę czytamy z perspektywy Zuzanny, a szkoda, bo jestem ogromnie ciekawa myśli i wypowiedzi Fabiana. A są momenty godne uwagi, które zobaczyłabym jego oczami. Dialogi pomiędzy kobietą, a mężczyznami w pewnych chwilach były zbyt ordynarne, niejakie i takie proste.. Chyba że przy erotyku ma to tak wyglądać.

Jak wspomniałam jest to erotyk, więc siłą rzeczy musimy wspomnieć o zbliżeniach cielesnych. I tu mnie autorka zaskoczyła. Z początkiem myślałam , że naprawdę będzie go dość dużo i nas zbyt mocno przytłoczy, ale nic z tych rzeczy, ale za to jest on wyraźny, mocny i konkretny. Czy mi to przeszkadzało? Nie, chociaż przyznaję powiedziałam do siebie na początku nigdy więcej erotyków, ale tylko dlatego, że myślałam , że zbliżenia będą co drugą kartkę.

Jeśli chodzi o zaskoczenie to w jakichś sposób uratowało lekturę i dzięki temu z chęcią przeczytam kontynuację, ale przy okazji sprawdzę, czy autorka wzięła sobie rady recenzentów.

Żeby nie było, w żaden sposób nie skreślam @klaudiajaruszewska! Wręcz odwrotnie będę trzymać kciuki za dalsze książki i mam nadzieję, że zobaczymy postępy.

A może to było tylko złudzenie...
Ich związek...

Cześć! 😈

“Anioł z rogami” to debiutancka książka Klaudii Jaruszewskiej. Autorka w swojej historii opisuje losy Zuzki, młodej kobiety która oddała serce mężczyźnie należącego do katowickiego półświatka. Można powiedzieć, że ma wszystko o czym marzyła. Dobrą pracę, stabilność i narzeczonego, którego kocha. Jednak wewnętrznie nie czuje się szczęśliwa. Czuje, że Fabian się od niej oddala, dodatkowo poznanie w klubie przystojnego, starszego od niej Miłosza o zabójczym uśmiechu wcale jej nie pomaga. To właśnie wtedy rozpoczyna się niebezpieczna gra o jej serce, ponieważ naprzeciwko siebie staje dwóch wrogów - Fabian i Miłosz.

I tak jak ogromnie staram się podchodzić do debiutów łagodnie i z dużym przymrużeniem oka, tak tutaj mam z tym ogromny problem. Choć sam pomysł na fabułę całkowicie skradł moje serce, tak samo wykonanie strasznie mnie zawiodło. W środku jest straszny bałagan. Nie dość, że pojawiają się luki fabularne, bohaterowie, którzy nie wzbudzają pozytywnych odczuć, podejmują pochopne decyzje, to mam wrażenie, że autorka chciała wcisnąć jak najwięcej zwrotów akcji w te dwieście stron. I o tyle, o ile podobał mi się podstęp z alkoholem, tak naprawdę został on dość ubogo przedstawiony. W sumie jak cała ta historia. Nie wiem, dla mnie to się nie klei. Autorka galopuje już od pierwszych stron. Mało wyjaśnia. Ja nawet nie wiem, czemu tych dwóch panów się nie lubi. To chyba przez ten cały pośpiech i te niedopowiedzenia ciężko patrzeć z przymrużeniem oka.

Jedyną rzeczą, która przykuła moją uwagę jest toksyczny związek Zuzki i Fabiana. Był on ciekawy i wzbudzał wiele emocji. Cieszę się, że Zuzka po kilku próbach zdecydowała się opuścić mężczyznę, który sprawiał, że byłą nieszczęśliwa. Podobało mi się również podejście Miłosza do tej kwestii. Wielokrotnie wypowiadał słowa, które brzmiały sensownie. Jako jedyny miał głowę na karku, pomimo swojego niewłaściwego zachowania względem rodziny.

Powiedzieć, że mam mieszane odczucia co do tej książki to jak nie powiedzieć nic. Czy przeczytam kontynuację? Nie wiem, chyba będę ciekawa czy nastąpił progres jeśli chodzi o styl autorki i dopracowanie wątków. Na chwilę obecną chcę zapomnieć o tej historii. A Was zachęcam do sprawdzenia, czy ta historia się Wam spodoba. Nie można zaprzeczyć, że czyta się ją bardzo szybko, jednak nie to jest najważniejsze. Liczę, że druga część będzie bardziej dopracowana i sprawi mi przyjemność podczas czytania, a nie tylko momenty zażenowania jak to było często w przypadku czytania tej historii. Może tym razem to nie była książka dla mnie. 🤷

Cześć! 😈

🍁R E C E N Z J A🍁

TYTUŁ:"Anioł z rogami"
Zuza żyje w pozornie szczęśliwie związku Fabianem. Mimo jego obecności w swoim życiu odczuwa pustkę i brak zainteresowania z jego strony. Mężczyzna prowadzi nielegalne interesy i niejednokrotnie wykorzystuje pomoc swojej narzeczonej. Gdy w życiu Zuzanny pojawia się Miłosz wszystko ulega zmianie. Jej miłość do Fabiana zostaje wystawiona na próbę.
Jak kobieta odnajdzie się w chaosie emocjonalnym, który wkradł się do jej życia?

"Anioł z rogami"to debiutancka powieść autorki. Historia opowiada losy Zuzanny,która uwikłana w miłosny, toksyczny trójkąt musi zawalczyc o samą siebie. Bohaterka to niezwykle silna,pewna siebie kobieta. Jej życie z Fabianem nie jest idealne,ale mimo wszystko się kochają. Mężczyzna jednak nie dojrzal do dorosłego życia,co zaczyna przeszkadzać Zuzannie. Pojawienie się obcego mężczyzny w jej życiu staje się impulsem do zmian. Ale Miłosz również okazuje się nie być całkiem pozytywnym bohaterem.
Autorka stworzyła ciekawą fabułę z niezwykle silnymi bohaterami. Każde z nim ma rysy w swojej osobowości. Łączące ich pożądanie opisane ze smakiem dodaje pikanterii tej historii. Niebezpieczne relacje i ciekawa akcja nie pozwala się nudzić a motyw wyścigów samochodowych dodaje adrenaliny.
Jest tylko jeden minus tej historii.... Zdecydowanie za szybko się kończy. Ja z ciekawością czekam na kontynuację i ze swojej strony polecam przeczytać.
Książka idealna na jesienny wieczór ❤️

Za możliwość przeczytania książki dziękuję @wydawnictwo_novaeres

#recenzja#aniołzrogami
#klaudiajaroszewska #wydawnictwonovaeres #ksiazkinainstagramie #recenzjeksiążek #jesienneczytanie #kobietaiksiazki #czytaniejestsexy #czytamksiążki #czytajzemną #czytamlegalnie #ksiazkara #ksiazkowelove #jesiennynastrój #postbooks #womenbooks #polskiboolstagram

🍁R E C E N Z J A🍁

• Zdrada
  • Idą do mnie (kupione)
  • Patronaty
  • Różnica wieku

Dodaj cytat z książki Anioł z rogami