Zemsta Castillo

Okładka książki Zemsta Castillo Agnieszka Brückner
Okładka książki Zemsta Castillo
Agnieszka Brückner Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Zemsta Castillo (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Zemsta Castillo (tom 2)
NieZwykłe
2022-08-24
2022-08-24
Romans mafijny

Druga część o wiele lepsza od pierwszej, kontynuujemy historię. Dużo się dzieje, poznajemy szczegóły z życia Evy.

Książkę czyta się bardzo dobrze i szybko, sporo mafijnych porachunków, ale wydaje mi się, nasza mafijna rodzinka ma za dużo szczęścia, takie to bardzo nie prawdziwe.

Druga rzecz która mi się nie podoba to brak emocji, niby się kochają niby cierpią, ale ja tego nie czuję.

Ogólnie książka bardzo ciekawa i napewno nie można się nudzić 😉

Jak zawsze nie zawodna. Książka opisująca dalsze losy Evy i Iva . Jak najabrdziej na plusie. Bardzo fajnie pokierowana , fajnie że zaczęła się od momentu ukończenia 1 część. Trudne wyboru , trudne chwile. Pojawienie się brata w lepszej wersji , zabicie wrogów . 👏🏻 Bardzo ale to bardzo książka na ogromnym plusie . Muszę przyznać , że wkręca na maksa.
Daje 10/10 , chociaż, nie umiem takich pięknych recenzji pisać ale książki od Agnieszki czyta się fenomenalnie !!

Daje 10/10 , chociaż,...

🔥🔥🔥OPINIA BOOKTOUR 🔥🔥🔥

Eva po ostatnich wydarzeniach w jej życiu, w końcu może uwolnić się od swojego oprawcy - ojca. Niestety zarówno ona jak i Ivo zdają sobie sprawę, iż nie zaznają całkowitego spokoju oraz szczęścia dopóki ten człowiek żyje. Wspierają się nawzajem a ich uczucia z dnia na dzień stają się coraz bardziej silniejsze i pełne namiętności. Eva postanawia zwierzyć się ukochanemu i opowiada jak wyglądało jej życie pod opieką ojca i jakich okropności doświadczyła. Złość i gniew w Ivo aż buzuje, gdyż nie może pojąć jak można wyrządzić taką krzywdę drugiej osobie zwłaszcza swojej córce. Zaczynają wspólnie planować zemstę na Francesco Valentim.

Jednak czy uda im się uwolnić całkowicie od Francesco? Czy w świecie mafii maja szansę na spokojne I szczęśliwe życie?

Pierwsza część mnie zachwyciła i z przyjemnością sięgnęłam po drugą część. Jednak to co się wydarzyło się tutaj spowodowało że całkiem przepadłam. Uroczyście oświadczam że te książki są PRZEZAJEB......😍 Eva to silna kobieta, która wie czego chce a wrogów niszczy bez mrugnięcia okiem. W tej książce ciągle coś się dzieje co powoduję że czyta się ją z zapartym tchem. A kartki uciekają tak szybko że zanim się obejrzałam byłam na ostatniej stronie. Jestem zakochana w tej serii. @caro__books__ nie ładnie z twojej strony że w tym bt nie znalazły się wszystkie części 🤣🤣🤣😉 😘😘😘
Ogromnie dziękuję @caro__books__ oraz autorce @agniechabr za możliwość udziału w tym Booktourze 🥰😘

#booktour #mojaopinia #książka #zemstacastillo #bookstagram #czytaniejestsexy #czytanietopasja #milospedzonyczas #książkoholik #ksiazkowelove #silnakobieta #zakochalamsie #mustread #uwielbiamczytać #przyjemnośćzczytania

🔥🔥🔥OPINIA BOOKTOUR 🔥🔥🔥

Cykl : Zemsta Castillo #12

Wydawnictwo : NieZwykłe
@wydawnictwoniezwykle

♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️

" Pamiętaj, że im gorszy potwór, tym piękniejszą maskę musi przywdziać, by ukryć swoje oblicze.."

" Zemsta Castillo " to kontynuacja dalszych losów Evy i Ivo..

"Zemsta Castillo " to niezwykle wciągająca historia, która skupia się na bohaterach Evie i Ivo.. Autor umiejętnie tworzy realistyczny świat i opisuje go w sposób, który pozwala czytelnikowi wczuć się w historię.. Ciekawie jest śledzić rozwijającą się więź między Evą i Ivem, a ich plany zemsty dodają dodatkowego napięcia.. Akcja jest dynamiczna i pełna zwrotów, co utrzymuje czytelnika w napięciu..
Autorka świetnie oddaje emocje bohaterów, co sprawia, że czytelnik również przeżywa te chwile razem z nimi..

" Diablica ma rację – już od dawna jest wyjątkiem od każdej z wyznawanych przeze mnie reguł i oboje świetnie zdajemy sobie z tego sprawę... "

Eva i Ivo coraz bardziej się zbliżają, a ich więź staje się silniejsza.. Eva opowiada Ivo o swojej przeszłości jako Kruk, a razem opracowują plan zemsty na jej byłym oprawcy..
Eva i Ivo postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zemścić się na byłym oprawcy Evy, Francesco Valenti.. Ivo szuka wsparcia u Mędrca Komisji Cosa Nostry, aby pomóc w likwidacji wroga.. Wraz z Mędrcem opracowują plan, aby przejąć kontrolę nad sycylijskimi szefami i zapewnić sobie spokojną przyszłość..
Eva i Ivo stają w obliczu wielu trudności i niebezpieczeństw. Ich małżeństwo zostaje wystawione na próbę, a Eva popada w depresję.. Jednakże, pojawia się też nowa postać, przybrana siostra Ivo.. Eva zaangażowana jest w odnalezienie morderców matki Ivo, nieświadoma ryzyka, jakie to niesie dla jej rodziny..
Jednakże, nie wszystko idzie zgodnie z planem, a nieprzewidziane wydarzenia stawiają ich w wielkim niebezpieczeństwie..

♟️♟️♟️♟️ Recenzja Booktour ♟️♟️♟️♟️

Agnieszka Brückner " Zemsta Castillo " #2
@gniechabr

Cykl : Zemsta Castillo #12

Wydawnictwo : NieZwykłe
@wydawnictwoniezwykle

♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️♟️

" Zemsta Castillo " to kontynuacja dalszych losów Evy i Ivo..

"Zemsta Castillo "...

Eva po wielu trudnych chwilach postanawia zaufać Ivo. Teraz gdy umowa z Valentim została zerwana dziewczyna w końcu jest wolna. Nikt do niczego jej nie zmusza i wreszcie może zaplanować zemstę na swoim „Ojcu”, a zarazem oprawcy. Wie doskonale, że Valenti tak łatwo się nie podda jednak mając sojusznika w Ivo i jego żołnierzach czuje się pewniej. Jednak nie tylko ona planuje zemstę. Bieg wydarzeń sprawia, że na światło dzienne wychodzi coraz to więcej niewiadomych, a życie ma dla nich jeszcze wiele niespodzianek i tych dobrych I tych złych. Jak poradzi sobie z tym rodzina Castillo? Jak wiele jeszcze będzie musiało się wydarzyć, by zapanował spokój w Cosa Nostara, a miłość i kobieta miały prawo głosu?

Kochani drugi tom książki jest bardziej dynamiczny. Więcej wrażeń, emocji. Zawiera wiele momentów, gdy w oku zakręciła się łezka, ale i krew zamarza. Książkę przeczytałam na jednym wydechu. Od pierwszych stron wciągnęła mnie w czeluście świata mafijnego, a jak się skończyła poczułam niedosyt. Jednak z niecierpliwością czekam na część 3. W tej książce nie zabraknie wam również pikanterii, a także niezwykłych i niespodziewanych zwrotów akcji. Piękny przekaz, w którym po raz kolejny miłość i rodzina są w stanie przezwyciężyć wszystko ❤️‍🔥.
Polecam wam tę lekturę z całego serducha.

" Zemsta Castillo" #2
Agnieszka Brückner

Romans mafijny w wykonaniu Autorki to naprawdę niesamowita rzecz ♥️. Po części pierwszej mój apetyt na kontynuację historii Iwo i Evy jeszcze bardziej się wyostrzył. Byłam
niezwykle ciekawa czy Autorka nadal utrzyma mnie w stanie podekscytowania jakie odczuwałam w trakcie czytania pierwszego tomu i czy zaskoczeń będzie równie wiele.

Kochani moje obawy okazały się zupełnie bezpodstawne. Nawet przez krótką chwilę nie zwątpiłam w tą historię ani nie miałam ku temu żadnych podstaw. Zwyczajnie po raz kolejny jestem w pełni usatysfakcjonowana fabułą i postaciami. Nadal Ivo to mój ideał oddanego i opiekuńczego towarzysza życia zaś Eva to najodpowiedniejsza dla niego partnerka. Razem tworzą bardzo niebezpieczy duet, ale również taki gdzie czułość jest tak samo ważna co walka z wrogami i nade wszystko ochrona swoich bliskich za wszelką cenę.

W tej części Autorka postanowiła zagrać mi na emocjach tak mocno,że ledwo zdołałam wrócić do żywych 🥹. Wydarzenia, które mają miejsce niejednokrotnie przeczołgały mnie emocjonalnie bo tak zwyczajnie utożsamiłam się z bohaterką i z tym czym przyszło jej się zmierzyć. A taka strata dla kobiet to największy cios po którym chyba każdej z nas ciężko byłyby się podnieść. U boku wytrwale stał Iwo, który po raz kolejny udowodnił, że można na nim polegać w każdej sytuacji i tym sposobem zawładnął moimi serce ❤️.

Nieodłącznym elementem tej serii są "EMOCJE" a także duża dawka napięcia, adrenaliny i niebezpieczeństwa. Wszystko to bez czego nie wyobrażam sobie dobrej lektury. Ta spełnia je wszystkie i jeszcze więcej ❤️❤️

" Zemsta Castillo" #2
Agnieszka Brückner

Tą recenzję powinnam zacząć od pytania.

Jak to o mnie świadczy, że mi nie tylko jako o czytelniczce ale jako kobiecie cała seria Zemsta Castillo od @agniechabr się najzwyczajniej w świecie podobała. Rzadkością jest w moim przypadku, żeby postać kobieca w książce budziła moją większą sympatię i podziw aniżeli bohater męski. Tutaj w przypadku Evy ( sorry Ivo ale ta laska bije cię na łeb na szyję) Sposób w jaki autorka wykreowała Evę z każdą kolejną częścią tworzył w mojej głowie obraz silnej babeczki, która nie czeka w wysokiej wieży na swojego rycerza. Wręcz przeciwnie Eva to kobieta z większymi "klejnotami" niż niejeden gangster czy inny mafioso. Czytając sceny tortur jakim poddawała swoje ofiary wstyd się przyznać ale miałam niezły ubaw. W końcu każda bestia, każdy mężczyzna przed nią uklęknął. I ta władza jaką miała nad nimi Eva,właśnie mi się w niej podobała. Ale wojna z najgorszym wrogiem Francesco Valentim, wymagać będzie zarówno od Evy jak i Iva czegoś więcej niż dotychczas. Pewnych rzeczy nie przewidzą nawet najtęższe umysły.I nawet najlepszym może powinąć się noga.

Czy to prawda, że Zemsta jest słodka? Nawet jeśli okupiona jest słonymi łzami, bólem,potem,wyrzeczeniami i cierpkim zapachem krwi. Odpowiedzi na te pytania udzielą wam Eva i Ivo. Jesteście na to gotowi?

Za egzemplarz recenzencki w ramach współpracy reklamowej/ recenzenckiej chciałabym z tego miejsca podziękować @wydawnictwoniezwykle

Tą recenzję powinnam zacząć od pytania.

,,Zawsze jesteś na pierwszym miejscu, Eva. Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Razem, bo tylko tak jesteśmy niepokonani.”

Eva i Ivo coraz bardziej zbliżają się do siebie. Mężczyzna poznaje przeszłość swojej ukochanej i razem obmyślają plan pozbycia się Francesco Valentiego. Młody Castillo szuka wsparcia u Mędrca Komisji Cosa Nostry, a wtedy cała machina rusza, a z tym ujawnienie Kruka. Snują plany, ale plany, to jednak tylko plany. Są sprawy, których nie przewidzieli, a które narażą ich na wielkie niebezpieczeństwo.

Jak w przypadku ,,Zemsty Kruka”, tak i teraz w ,,Zemście Castillo” nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji i nawet plot twistów. Eva i Ivo umacniali swoją więź, ale nic tak nie łączy ludzi, jak tragedie. Właśnie dzięki nim można zobaczyć inne oblicze Evy. Złamane i zranione, co tylko pokazuje, jak mocno jej postać jest złożona, ale i fascynująca. Rodzeństwo Castillo również miało okazje zmierzyć się z rodzinnymi demonami. Książa jest pełna tajemnic, złudny spokój nie jednego potrafi zmyślić.

Zakończenie książki idealnie otworzyło drzwi do kolejnej części, co przyznam szczerze, bardzo mnie zaskoczyło, bo aż zwrotu akcji się nie spodziewałam.

Autorka bez przerwy czymś zaskakuje. Zwinne manewruje słowami i akcją, aby skłonić czytelnika do zastanowienia się nad tym, kto jest wrogiem, a kto przyjacielem. Emocje aż się wylewają z kartek i sami będziecie zaskoczeni tym, co dzieje się w książce. Nie zabraknie pikantnych scen, brutalności i rozlewu krwi, ale też bólu, ciszy i poważnych kłotni. Dlatego mam nadzieje, że po ,,Zemście Kruka” sięgniecie po ,,Zemstę Castillo” bo Eva i Ivo mają jeszcze wiele powiedzenia.

Dużo czasu minęło odkąd przeczytałam pierwsza część. Ale tej książki nie da się zapomnieć. Ivo i Eva stają ramię w ramię aby dokonać zemsty. Świetna mafijna historia z silnym kobiecym charakterem. Zresztą każda z kobiet Castillo ma charakterek. Przy tej książce nie da się nudzić gdyż cały czas coś się dzieje. Czas na kolejną część tym razem o Laurze.

• Mafia

Dodaj cytat z książki Zemsta Castillo