Brutalne zagranie

Okładka książki Brutalne zagranie K. A. Zysk
Okładka książki Brutalne zagranie
K. A. Zysk Wydawnictwo: Pascal Cykl: Club Sensual Desire (tom 3) Seria: LoveBook literatura obyczajowa, romans
Club Sensual Desire (tom 3)
LoveBook
Pascal
2022-08-24
2022-08-24

Okładka książki Colombian mafia. Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Colombian mafia. Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...

Ależ mi się podobała! Jeszcze bardziej niż poprzednia część, pierwsza nadal czeka na przeczytanie (ale już zamówiona). Uwielbiam takie niejednoznaczne historie, pełne intryg i napięcia i postacie takie jak Abigail, która mimo iż naiwna i ślepo zauroczona próbuje walczyć i zachowuje się jak wiele kobiet mogłoby w jej sytuacji. Dużo tu ciekawych momentów, do trudniejszej oceny etycznej czy moralnej, co czyni historię jeszcze pikantniejszą. A wątek klubu jeszcze to potęguje. Jestem zachwycona!

Całkiem inna niż poprzednie i najmniej interesującą część

Całkiem inna niż poprzednie i najmniej interesującą część

Powiem tak - strasznie mi się ciągnęła, zmęczyłam ja. Choć musze przyznać ze bardziej pikantna od poprzednicZek… jednak jakos ta historia mnie nie porwała …

"Życie ma to do siebie, że w odpowiednim momencie zawsze się z nami rozliczy za złe uczynki."

Ludzie zawsze popełniają błędy, ale trzeba umieć się do nich przyznać i wyciągnąć z tego wnioski...
Nikt nie jest ideollo
Czytając książkę przeżyłam niezły szok. Prawdziwa przejażdżka po emocjach. To nie jakieś tam mydlane romansidło.
Pełno tu brutalności, intryg, pożądania, porachunków. Nie zabrakło tu również miłości, przyjaźni. Autorka napisała kawał dobrej książki. Wszystko jest idealnie dopracowane. Dobrze rozwijająca się fabuła, niespodziewany zwrot akcji..
Pomimo iż nie wszystko czytało się przyjemnie w książce to brnęłam dalej, zaciekawił mnie wątek.

++Abigail, to młoda stabilna finansowo kobieta wychowująca samotnie syna Jaydena. Przeszłość nie była dla niej łatwa, kobieta ma za sobą trudne przeżycia. Postanawia zmienić pracę prawnika, otwiera swoją restaurację którą całkiem nieźle prosperuje. Próbuje naprawić relacje z siostrą.
Wydawałoby się że wszystko już jest ok i życie się unormowało. Ale gdy w restauracji zjawia się niezadowolony klient, do pomocy wkracza on- Axel Sallow. Nagle życie zmienia bieg, wywraca się do góry nogami . Zaślepiona uczuciami kobieta nie zauważa mrocznej strony mężczyzny. Nie słucha prawdy, nie liczy się ze zdaniem siostry Adeline i Darrena. Myśli że wkońcu będzie szczęśliwa....
Czy oby napewno? Co skrywa mroczna strona Axela? Kim jest?

++Axel, właściciel sieci hoteli Plaza Paradise. Bezwględny człowiek, dobry manipulant. Zajmuje się nielegalnymi interesami. Władczy, stanowczy. Zawsze dostaje to czego chce... Za wszelką cenę dopnie swego. Nie znosi sprzeciwu. Domin. Z początku miły, zdobywa zaufanie Abigail. Ale czy pokaże wkońcu swoje prawdziwe oblicze?

++Darren, kochający swoją pracę w Edenie. Dobry przyjaciel Abigail, zakochany w niej. Czuły, troskliwy, opiekuńczy. Nie podda się łatwo, będzie walczył o swoją Abi. Nawet jeżeli przypłaciłby za to wysoką cenę.

-Jakie plany ma Axel wobec dziewczyny i jej syna?
-Czy uda mu się ją omamić?
- Czy Abi przejrzy na oczy?
- Czy wkońcu będzie szczęśliwa?

"... Zawsze jestem o krok przed wszystkimi i w taki sposób wygrywam. Nie gram czysto. Nazwałbym to brutalnym zagraniem."

Autorka zafundowała ogrom emocji, pokazała świat gdzie brutalność, bezwzględność, seks, uległość i władza odgrywają dużą rolę.
Dużo się tu naprawdę dzieje.
Polecam

Nikt nie jest ideollo
Pełno tu brutalności, intryg, pożądania, ...

Prymitywny język, dziecinne dialogi, skróty myślowe przyspieszające "akcję" i nijacy gł. bohaterowie. Zachowaniem nie pasujący do ich wieku i ról jakie odgrywają w życiu.
Ona niby taka ostrożna i przewrażliwiona a daje sobą manipulować jak małolata. Po jednym lunchu i pocałunku ma wielkie oczekiwania wobec Alexa za to przyjaciela, z którym regularnie sypiała traktuje jak zbędny balast.
On prostacki niby właściciel sieci hoteli i szef podziemia, macho man z wielkim ego a tak naprawdę prostak bez grama klasy. Strasznie płytcy bohaterzy i słaba fabuła.

Abigail i Axel poznają się nietypowo, a mianowicie dzięki awanturze jednego klienta w restauracji kobiety. Natomiast Darren to przyjaciel Abigail. Czy któryś z mężczyzn skradnie serce kobiety?

Abigail to siostra Adeline, która odbiła jej narzeczonego i niszczyła życie wraz z rodzicami przez lata. Jednak po kilku latach pogodziła się z siostrą i wychowuje samotnie syna, gdyż były mąż siedzi w więzieniu.

Axel to psychopata, który pojawia się w życiu Abigail by odebrać dług, który zaciągnął jej były małżonek.

Darren to przyjaciel Abigail z bonusem oraz pracownik w klubie Duncana.

Dużo rozpisywać się w opinii mojej niestety nie będę, ponieważ nie wiem jak wyrazić to, co czuje po tej książce. Moja uczucia są mieszane, ponieważ po poprzednich tomach byłam wrogo nastawiona do bohaterki, gdyż zamiast ufać siostrze to ufała mężowi i rodzicom, którzy nie byli nic warci. Z drugiej strony jest mi jej żal, gdyż przez długi męża ma wielkie kłopoty, które dosiegaja jej syna.

Według mnie pomysł na książkę był ciekawy, jednak czułam jakby ta historia była stworzona na siłę. Książka ta zawiera wiele scen nieprzyzwoitych, które trochę odbierały mi chęć dalszego czytania. Na plus działają wątki z siostrą i jej przyjaciółmi, ponieważ oni nadają zabawny charakter.

Podsumowując książka jest ciekawa, jednak w porównaniu do poprzednich tomów ten nie stanie się moim faworytem.

Za możliwość przezczytania dziękuję autorce.

Moja ocena: 5/10

[…]Ludzie popełniają błędy i ważne, żeby umieli się do nich przyznać. Nikt z nas nie jest idealny. Ile razy byliśmy naiwni, błagaliśmy o coś, narzucaliśmy się komuś i walczyliśmy o własne szczęście? Niech pierwszy rzuci kamień, jeśli nigdy tego nie zrobił. Nie sądzę, że znajdzie się taka osoba. Dlatego starajmy się zrozumieć drugiego czlowieka[…]

Nie mogę się wciąż uspokoić, po tym co się tam wyprawiało. To była najmocniejsza część.

Abigail. Kiedyś w młodości mocno zraniła swoją najmłodszą siostrę, a na dodatek odbiła jej narzeczonego. Później życie nauczyło ją, że nie można się bawić uczuciami innych. Jej były mąż trafił do więzienia, a ona postanowiła się zmienić. Wiodła szczęśliwe życie wraz z synem. Jednakże pewnego dnia poznaje Axela, który ponawia się w jej restauracji. Jest nim zauroczona, natomiast jej przyjaciel już nie. Od tej pory zaczyna się walka o swe uczucia i o prawdę.

Jeszcze się nie otrząsnęłam z buzujące w mym wnętrzu adrenaliny, złości wręcz wk**wienia na bohatera, analizy tego co tam zaszło, a i ognia trawiącego me ciało, gdy czytałam te wszystkie opisy pokoi w klubie rozkoszy, bólu i grzechu. Oh momentami miałam ochotę tam wpaść i trochę sobie poużywać różnych przyrządów i gadżetów😈😈😈😈 Autorka tą częścią dała mi taki wulkan emocji, że jeszcze są we mnie, jeszcze się nie ulotniły. Wiele razy w mojej głowie leciała wiązanka przekleństw w stronę bohatera. Oh nóż mi się w kieszeni otwierał, gdy oczyma wyobraźni widziałam jego arogancję, debilizm, bycie sku……(nie napiszę tego bo mi instagram zablokuje, ale wiecie o jakie słowo mi chodzi). Wiele razy nawet chciałam rzucić książką ze złości. Bohaterka też mnie irytowała na samym początku. Normalnie aż włos mi się jeżył na głowie, jak widziałam co wyprawia i że jest zaślepiona. Miałam ochotę wejść do książki i ją mocno potrząsnąć. Dobrze, że przejrzała na oczy.

Oj to była petarda ta część. Ukazała, że niektórzy ludzie dla swego szczęścia są w stanie wszystko zrobić, kosztem bólu, rozpaczy i utraty części siebie. Co więcej pokazująca, że czasem nie powinnismy oceniać ludzi po ich postępowaniu i po tym jacy są, bo tak naprawdę nie znamy ich historii, ani motywu. Dlatego nie oceniaj tylko zrozum.

Polecam.

Nie mogę się wciąż...

Trzeci tom serii Club Sensual Desire porwał mnie już od pierwszych stron i trzymał w napięciu aż do finalnych kart, które totalnie mnie zaskoczyły, ale również dały ogromną satysfakcję. Powieść czytało się w naprawdę ekspresowym tempie i ani przez chwilę nie poczułam się znudzona.

Autorka porusza takie tematy, które do niedawna były całkowicie tabu, ale ja uważam, iż powinno się o nich mówić częściej i bardziej otwarcie. Wiele osób nie ma o tym pojęcia, więc słysząc nazwę BDSM reaguje w różny sposób. Zacznijmy jednak od początku.

Mimo, że jest to seria to każdy tom opisuje inne postaci. O głównej bohaterce Abigail czytaliśmy już w drugiej części, ale dopiero tutaj poznajemy ją dogłębnie.

Kobieta wiele przeszła i wyrządziła niemało złych rzeczy. Na szczęście zmieniła swe postępowanie i rozpoczęła nowy rozdział w swym burzliwym życiu. Otworzyła restaurację i poświęciła więcej uwagi synowi. Wspiera ją jej oddany przyjaciel Darren, który jest skłonny zrobić dla niej wszystko. Jednak w jej świat wkracza mężczyzna-diabeł, który mocno namiesza i jest dla niej wielkim zagrożeniem.

Czy Abigail ulegnie Axelowi, który ma wobec niej ukryte, niecne intencje? Czy Darren będzie w stanie ochronić ukochaną? Czy zdobędzie jej serce a może przegra z demonem w ludzkiej skórze? Jak potoczą się dalsze losy kobiety? Czy będzie zdolna przejrzeć A. Sallowa?

Powiem wam, że historia jest bardzo ciekawa, dynamiczna i nie sposób przewidzieć tego co zaserwowała nam pisarka. Całość jest mega szokująca i daje do myślenia. Wiele scen jest tak pikantna, że moje ciśnienie mocno podskoczyło, a wyobraźnia podrzuciła takie obrazy, że moje serce o mało co nie wyrwało się z piersi.

Atutem tej książki są genialnie wykreowane postaci jak i bardzo realistyczne przedstawienie historii. Manipulacja Axela, jego intrygi, różnorakie oblicza i bezmyślność Abigail spowodowały, że z zafascynowaniem pochłaniałam kolejne stronice.

Jeśli do tej pory nie czytaliście wcześniejszych części to koniecznie musicie nadrobić to zaniedbanie. Pani Kasia pisze dosadnie, szczerze, niczego nie owija w bawełnę, a jej prosty i lekki styl powoduje, że pokochacie jej pióro. W jej dziełach panuje niezapomniany, wspaniały klimat, jest tajemniczo, niebezpiecznie, erotycznie oraz intryga goni intrygę.

Nie ma tu cukierkowatego, mdłego romansu, tylko dostajemy niezapomnianą akcję, która nieraz ociera się o wydział kryminalny, zagadki i problemy zasypują bohaterów, a ich rozwikłanie nieraz graniczy z cudem.
Kolejnym plusem jest to, że sceny sexu nie przeważają nad normalną fabułą. Jest ich kilka i występują w naprawdę idealnych momentach.

Z ręką na sercu oświadczam, że jestem fanką tej serii i będę polecać ją każdemu. Z niecierpliwością czekam na kolejne powieści autorki, gdyż jestem pewna, że będą tak świetne jak poprzednie.

Cała seria jest świetna , ale sadze ze ta jest najlepsza. Wszystkie są ze sobą połączone chociaż każda ma swoją historie . Jest tu wszystko co lubię ! Czyta się szybko , dużo emocji i zaskakujące zakończenie. Bardzo polecam.

Trzecia cześć serii jest chyba najlepsza, trzymająca w napięciu.

Trzecia cześć serii jest chyba najlepsza, trzymająca w napięciu.

• Od wydawnictwa
  • Polscy autorzy
  • Romans

Dodaj cytat z książki Brutalne zagranie