Tych dwoje

Okładka książki Tych dwoje Agnieszka Lingas-Łoniewska
Okładka książki Tych dwoje
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: JakBook Cykl: Zbuntowani (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Zbuntowani (tom 3)
JakBook
2022-06-01
2020-04-15

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Brać i czytać!

Brać i czytać!

Cykl mógłby się obejść bez tej części, ale na szczęście szybko się czytało więc nie odczuwam straty czasu. Szybka akcja i dynamiczne wydarzenia usprawniły czytanie.

Rewelacyjna!

Rewelacyjna!

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo mi się ta książka spodobała, bohaterowie wzbudzili we mnie jakąś szczególną sympatię... Polecam :)

Czy "18" to cyfra? wedlug pani Agnieszki TAK. Poza tym: szału bez. A koniec taki, że ręce opadają. Szkoda, że nie roozwiązała się sprawa Jeremiego i Sary, ale to pewnie będzie w 4. tomie cyklu, który powinien nosić tytuł: pokaleczeni przez niewybaczalne błędy, ooo.

Czytałam już dwie książki pani Sangusz. Pierwsza podobała mi się bardzo, druga już mniej. Tą umieściłabym gdzieś po środku.
Adrian jest właścicielem klubu. W okresie dorastania był zmieszany w narkotyki. Aktualnie stara się żyć normalnie, prowadząc legalny biznes. Niestety przeszłość daje o sobie ciągle znać. Ksenia jest kelnerką w klubie Adriana w którym od dawna się podkochuje. Na co dzień jej życie wygląda niemalże idealnie. Bogaci rodzice, zero zmartwień. Jej świat lega w gruzach, gdy dowiaduje się, że jest w rękach ojca jako karta przetargowa, a jej matka udaje, że tego nie widzi.
Czy Adrian i Ksenia mimo przeciwności losu dadzą sobie szansę na miłość?

Niepokorni tych dwoje to nie jest zła książka, ale kompletnie nie dla mnie. Ja się już nie nadaję do czytania takich nastoletnich książek. Za dużo w tym dla mnie infantylności, naiwności i prostoty w fabule i języku. Ode mnie 5/10.

Adrian Małkowski od samego początku tej trylogii stanowił dla mnie tajemniczą zagadkę. Był irytujący, ale mocno intrygujący. To taki typowy Bad Boy, którego pragnie się poznać mimo wszystko. On przyciąga, fascynuje i nie daje o sobie zapomnieć. Przynajmniej takie właśnie miałam oczekiwań po książce "Tych dwoje" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.

Niestety, poczułam rozczarowanie, bo wbrew pozorom zabrakło mi tutaj pazura, cała historia stała się jakby naciągana. Romans pomiędzy Ksenią a Adrianem potoczył się zbyt szybko w porównaniu z poprzednimi bohateri serii. Ze względu na jego dojrzałość, różnice wieku oraz to, w jakim bagnie tkwił, całość powinna trwać znacznie dłużej, a na drodze naszych bohaterów - o wiele więcej przeszkód.

Autorka mogłaby również bardziej szczegółowo opisać przeszłość Kseni oraz jej rodziców. A tak gdzieś tam mimochodem Adrian wspomina ich dawne dzieje w kilku zdaniach.
No i kurczę, ponownie te błędy językowe, pomyłki imion i niedokończone rozdziały w formie ebook. Nie wiem czy to tylko w Empikgo, ale zaczyna mnie to już irytować.

Jak widać, ta część w porównaniu z poprzednimi wypada słabo, choć czysta się ją błyskawicznie i nawet lekko. Owa historia miała potencjał, ale chyba gdzieś uleciał. Szkoda. Niemniej jednak nadal pozostaję wierną fanką twórczości Pani Agnieszki i bez zastanowienia będę sięgać po Jej książki.

Niestety, poczułam...

Rozumiem, że to nie taka osoba jak ja (chodzi głównie o wiek) ma być docelowym odbiorcą tej pozycji, bo to chyba literatura dla nastolatek... ale porównując inne powieści pisarki to ta jest słaba.
Przeczytałam 3 część z ciekawości.
Tak jak w poprzednich tomach tego ponownego wydania, uważam, że wydawnictwo poległo. Tak jak poprzednio jest masa błędów :(

Przeczytałam 3 część z ciekawości.

Ta 3 część to juz chyba nie potrzebna...mam wrazenie ze napisana dla ilosci a nie jakosci. Mozna bylo wpleść ten watek w dwóch poprzednich częsciach. Lubie pioro tej autorki, czytało się fajnie ale oczekiwalam czegoś wiecej po tak znanymm nazwisku.

Tych dwoje to rolercoster emocjonalny... miłość, tajemnice, mafia. Fantastyczna książka, dosłownie na jeden wieczór.

• Polscy autorzy
  • Przeczytane 2022

Dodaj cytat z książki Tych dwoje