Szczęśliwego Nowego Vegas

Okładka książki Szczęśliwego Nowego Vegas Magdalena Szponar
Okładka książki Szczęśliwego Nowego Vegas
Magdalena Szponar Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Rodzeństwo Mach (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Rodzeństwo Mach (tom 2)
NieZwykłe
2022-12-07
2022-12-07
9788383201795
Romans i erotyka Policjant Hate to love Rodzina

,,Życie nauczyło mnie, że za każdym rogiem czekała jakaś przeszkoda"

Adaś! Oh, ten Adaś. Nieokrzesany, gburowaty, z niewyparzoną gębą, ale piekielnie przystojny policjant. I Natalia, barmanka, która nie pozwoli sobie w kasze dmuchać. Co z tego wyniknie? Z pewnością świetna historia. Ale to musicie sami sprawdzić.

Jest to książka z tych przeczytanych na raz. Lektura, którą czyta się ekpresowo. Lekka i przyjemna historia z wartą akcją.
Wystarczył jeden wieczór, żebym pokochała najstarszego Macha.

Historia pełna namiętności, pożądania i przyciągania. Wypełniona humorem po samiutkie brzegi. Miałam ubaw po pachy, gdy czytałam potyczki słowne bohaterów i wszelkie cięte riposty. Między tą dwójką iskrzyło przy każdym spotkaniu. Zapewnili mi tym niebywałą rozrywkę.

Jeśli potrzebujecie książki, która poprawi wam kiepski dzień, to koniecznie sięgnijcie po historie Vegasa i Natki.

,,Życie nauczyło mnie, że za każdym rogiem czekała jakaś przeszkoda"

Jest to książka z tych przeczytanych na raz. Lektura, którą...

👍

👍

Uwielbiam rodzinę Mach! Chętnie był poznała i Dalię jak i każdego z niej braci, pełniących tak ważne zawody. Co prawda - znowu romansidło i nie możliwe historie miłosne ale zdarzały się momenty, że chichrałam się w głos.

Adam nie pyta on stwierdza oczywistosci i komunikuje co się teraz wydarzy. Każda książka o Machach to frajda i emocje.

"Szczęśliwego Nowego Vegas" to moje drugie spotkanie z Magdaleną Szponar, jak również z serią Rodzeństwo Mach.

W tym tomie akcja skupia się na najstarszym z rodzeństwa - Adamie (pseudonim Vegas),który jest policjantem z zawodu i w mojej ocenie typowym... neandertalczykiem🤭 Nie można się mu sprzeciwić, a jego słownictwo pozostawia wiele do życzenia (+18!).
Natalia (Ivy) mieszka po sąsiedzku z Adamem i jest barmanką w pobliskim barze.
Oboje znają się już od wielu lat, ale to zasługa wspólnych znajomych.
Czy wzajemna niechęć do siebie może zmienić się w głębokie uczucie?

Historia lekka i niewymagająca z dużą dawką humoru. Sporo erotyki i wulgaryzmów oraz bardzo szybka akcja.
Odczuwałam zbyt małą różnicę zachowań i charakterów pomiędzy postaciami (nie tylko tych głównych),gdzie na dłuższą metę zlewali mi się oni, zabrakło jakiś wyróżników.

Książka spełniła swoje zadanie jako "coś spoko na Nowy Rok".
Oczywiście gdy będę miała możliwość sięgnę po kolejną część Rodzeństwa Mach 🙂

Natalia (Ivy)...

Rok 2023 czytelniczo zakończyłam z rodzeństwem Mach.

Książka przeczytana na raz.

Zabawna historia Natalii i Adama z trudnym tematem w tle. Obydwoje mają trudne charakterki i nie dają sobie w kaszę dmuchać. Adam to typowy książkowy samiec Alfa lubię takie postacie, chociaż Natalia też pokazuje pazurki jak potrzeba. Dobrali się jak w korcu maku.

Idealnie do tej książki pasuje powiedzenie "kto się czubi, ten się lubi"

Lubię książki Magdaleny Szponar na mnie czeka jeszcze historia Bartka i Dominiki i tu też coś czuję że będzie się działo. Historia Czarka ma się pojawić na Walentynki w przyszłym roku. Wtedy rodzeństwo Mach będzie w komplecie.

Rok 2023 czytelniczo zakończyłam z rodzeństwem Mach.

Książka przeczytana na raz.

Idealnie do tej książki...

Jest to bardzo przyjemny romansik. Nie jest może jakiś górnolotny, ale dobrze się śledziło tę historię. Trochę momentami nie czaiłam zachowań głównych bohaterów, ale mimo wszystko było spoko.

Same wulgaryzmy od których więdną oczy i wkurzający bohaterowie. Nie polecam, szkoda czasu.

Świetna książka,kapitalnie się bawiłam. Autorka ma niesamowite poczucie humoru,więc śmiechem się byli końca. ❤️👏🏼👏🏼.

Lepsza jest ta część, niż pierwsza. Jest to lekki romans, fajny na raz, żałuję że nic głębszego, bo autorka naprawdę dobra, ma lekkie pióro, ale tu aż się prosiło by coś trochę głębiej pociągnąć.

• Przeczytane 2022

Magdalena Szponar Szczęśliwego Nowego Vegas Zobacz więcej