Robótki na drutach. 350 porad, technik i sekretów

Okładka książki Robótki na drutach. 350 porad, technik i sekretów Betty Barnden
Okładka książki Robótki na drutach. 350 porad, technik i sekretów
Betty Barnden Wydawnictwo: Publicat poradniki
poradniki
300 knittings tips, techniques & trade secrets
Publicat
2022-05-18
2022-05-18
Monika Wyrwas-Wiśniewska
robótki na drutach diy dziewiarstwo rękodzielnictwo rękodzieło druty włóczka

Zaopatrzyłam się w ten poradnik celem podszkolenia się w nauce dziergania na drutach. Jakiś czas temu odkryłam u siebie zupełnie nową pasję dziergania na szydełku ale, że apetyt rośnie w miarę jedzenia więc oprócz szydełka zachciało mi się jeszcze drutów. Po odbyciu "szkolenia" z tą książką, która - żeby nie było - jest naprawdę świetnym poradnikiem i mimo, że w bardzo prosty i czytelny sposób objaśnia zasady posługiwania się drutami, to jednak stwierdzam, że o ile szydełkować potrafię już z zamkniętymi oczami, to drutami mogę sobie co najwyżej oko wybić 🤪..... To chyba jeszcze nie ten czas albo tak się zżyłam z moimi szydełkami, że z drutami mi chyba już nie po drodze co nie znaczy, że temat umarł. Jeszcze będę próbować. Ponoć praktyka czyni mistrza.😎

Książka jest fantastyczna do nauki robienia na drutach. Zdjęcia sąidealnie zrobione pokazują co po kroku zrobić. Polecam ją jestem zachwycona

Jako dziewiarka uważam, że taką książkę naprawdę warto mieć! To jedna z tych pozycji, do których się wraca i zawsze znajdzie się coś nowego. W środku poza podstawowymi informacjami jest dokładnie rozpisane, jak daną rzecz wykonać samodzielnie (bez wzoru),bazując na swoich wyliczeniach, wymiarach i indywidualnie dobranej włóczce. Taka wiedza kształtuje umiejętności, a to jest bezcenne. Pamiętam, że jako dziewczynka sięgałam po takie książki z półek mojej mamy - cieszę się, że moje dzieci też będą mogły podglądać moje książki i szukać swoich własnych pasji :)

Jestem początkująca jeśli chodzi o druty książka jest bardzo dobrze i czytelnie napisana. Jest dużo informacji w niej zawartych plus wzory dokładnie opisane. . Serdecznie polecam wszystkim tym początkującym jak i tym bardziej zaawansowanym. Ja na pewno będę do niej często wracać, bo jest sporo ciekawych wzorów.

Super książka. Od dawna chciałam się nauczyć robić na drutach. Jest pięknie zilustrowana i dobrze wytłumaczone podstawowe czynności takie jak nabieranie oczek. Polecam 👌🏻

Książka, która ma wszystkie wzory i schematy zrozumiałe dla odbiorcy i wytłumaczone w prosty sposób przez co nasze pierwsze kroki w robótkach ręcznych nie stanowią problemu. Bardzo pomocna jest część z idealnym dopasowaniem swetry do sylwetki.
Polecam bardzo osobom, które rozpoczynaja swoją przygodę z drutami :)

Polecam bardzo osobom, które rozpoczynaja swoją przygodę z drutami :)

„Robótki na drutach 350+ porad, technik i sekretów” autorstwa Betty Barden – jeśli jakaś książka jest w stanie zaskoczyć doświadczonych miłośników robótek na drutach, a zarazem przeprowadzić początkujących przez tajniki tego niezwykłego hobby – to jest ta książka.
Jeśli szukacie kompendium wszystkiego, co musicie wiedzieć o robieniu na drutach, znajdziecie to w tej właśnie publikacji. To swoista encyklopedia i podręcznik w jednym.
Oprócz standardowych części, które znajdziemy w każdej książce o robótkach: przybory i materiały, przygotowanie i podstawowe wzory, słowniczek czy skróty w „Robótki na drutach 350+ porad, technik i sekretów” znajdziemy też techniki dla zaawansowanych, a w nich bardzo modne ostatnio patchworkowe kwadraty, falbanki lub niezwykle interesujący, łatwy i efektowny wzór entrelac. Poza tym, nie pominięto też techniki przerabiania na okrągło za pomocą drutów z żyłką lub drutów pończoszniczych.
Mnóstwo wzorów, porad, sposobów na rozwiązanie problemów podczas przerabiania, mini ćwiczenia, zasady dbania o wyroby oraz ogrom informacji na temat technik kreatywnych: samodzielne farbowanie włóczki, filcowanie, haft , pompony i aplikacje.
Dzięki tej książce świat robótek na drutach nie będzie już czymś nieznanym czy niepojętym. Dzięki tej książce poznacie jak tworzyć na drutach piękne rzeczy i to już nie będzie skomplikowane!

Książka z piękna przejrzystą oprawą graficzną, wszystkie wzory są zrozumiałe dla odbiorcy i wytłumaczone w prosty sposób przez co nasze pierwsze kroki w robótkach ręcznych nie stanowią problemu :) Polecam bardzo osobom zaczynającym swoją drogę z włóczką i drutami

Wydaje się, że robótki na drutach odeszły w zapomnienie, jednak dzięki tej pozycji mogą powrócić do łask. Świetnie opisana dziedzina. Od podstaw, poprzez bazowe techniki, aż po zaawansowane i kreatywne dzierganie. Pięknie wydana, kolorowa i rzeczowa. Sprytny pomysł rozkładanej ostatniej strony ze ściągą skrótów.
Warto zaopatrzyć się w tą pozycję jeśli chcemy dopiero zacząć, przypomnieć sobie, a nawet pójść o krok dalej w świat dziergania na drutach.
Książkę możecie obejrzeć po krótce w mojej recenzji filmowe https://youtu.be/TVdL86IlthU

Warto zaopatrzyć się w tą pozycję jeśli chcemy dopiero...

więcej Pokaż mimo tovideo - opinia

Poradnik "Robótki na drutach 350 porad, technik i sekretów" Betty Barnden to ciekawa propozycja dla każdego rękodzielnika. To ponad 150 stron ciekawych zdjęć, ilustracji, ciekawych opisów - od podstawowych zagadnień typu: prawe oczka, naprawianie błędów po techniki dla bardziej zaawansowanych, które muszę przyznać są bardzo kreatywne. Jeśli szukasz ciekawej pozycji dla siebie, bądź na prezent dla osoby, która kocha rękodzieło a druty są jej obce to nie masz się co zastanawiać. Ten poradnik zdecydowanie jest dla takiej osoby. POLECAM !

• ✅Nauki społeczne, poradniki.
  • Małgosia biblioteka papierowa
  • Lista zakupów
  • Do znalezienia
  • Robótki

Dodaj cytat z książki Robótki na drutach. 350 porad, technik i sekretów