Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia

Okładka książki Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia Susie Moore
Susie Moore Wydawnictwo: Publicat popularnonaukowa
popularnonaukowa
Publicat
2022-03-09
2022-03-09

Dziwi mnie wysoka oceny tej pozycji. Mnie nie urzekła.

W istocie jest to typowy poradnik jak patrzeć na życie przez różowe okulary. "Nie przyjmuj odmowy", "nie przejmuj się opinią innych", "jak chcesz to Ci się uda" - i tym podobne frazesy oraz naiwne, życzeniowe spojrzenie na życie przewija się przez całą książkę. Wszystko oparte jedynie na osobistym doświadczeniu autorki.

Szybko się czyta, z pewnością równie szybko się zapomina.

Dziwi mnie wysoka oceny tej pozycji. Mnie nie urzekła.

Najlepsza w tej tematyce jaką czytałam. Połknęłam w dwa dni mając małe dzieci na pokładzie. Z biblioteki. Kupię i będę wracać

Niezwykle przydatna i pomocna lektura. W dzisiejszych czasach wiele osób jest uzależniona od aprobaty innych, a pułapka porównywania się (którego tak trudno uniknąć w świecie opanowanym przez social media) potrafi działać paraliżująco na każdego. Susie Moore za pomocą przykładów, a także praktycznych porad i technik uczy czytelnika, w jaki sposób poradzić sobie z przejmowaniem się opinią otoczenia, a przede wszystkim, zacząć żyć pełnią życia. Z pewnością przeczytam jeszcze nieraz!

Bardzo interesująca książka, która może wiele wnieść do życia. Szczerze polecam!
Czyta się szybko, jest jasno i zrozumiałe napisana

Czyta się szybko, jest jasno i zrozumiałe napisana

Chłonęłam polskie akcenty!

Chłonęłam polskie akcenty!

Prześwietna książka.

Zupełnie inna niż większość książek okołoporadnikowych, do których niekiedy mam awersję.
Ta natomiast przyciągnęła mnie swoją szczerością, prawdą, wartościami. Autorka w niebywale umiejętny sposób przedstawia historie swoje i łączy je z cennymi wskazówkami ukazującymi to, co można zmienić w swoim nastawieniu czy otoczeniu, aby było nam po prostu lepiej. W relacjach z innymi, a przede wszystkim w relacji z samym sobą.

Uważam, że jest to bardzo ważny i potrzebny temat. Tym bardziej dla młodych ludzi, którzy bardzo często są uwięzieni w kategoriach porównywania siebie i swojego życia, wobec żyć sztucznie wykreowanych i przedstawianych w social mediach.

Prześwietna książka.

Żadna książka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak właśnie ta. Czuć w niej emocje, szczerość i wsparcie. Podziwiam autorkę za jej otwartość.
Przemyślenia i spostrzeżenia autorki są interesujące. Potrafią też nakierować myśli na pozytywne myślenie. Sami również bylibyśmy wstanie to odkryć i wiele szczęśliwych osób zapewne już to zrobiło. Lektura tej książki jest pomocną dłonią dla zabieganych, przygnębionych i zamartwiających się ludzi. Dlatego też polecam ją z całego serca wszystkim którzy chcą się mniej przejmować mało istotnymi rzeczami dnia codziennego a chcą zacząć żyć pełnią serca. Książka doskonała na prezent.

Nie wszyscy muszą cię lubić Susie Moore to poradnik/książka o rozwoju osobistym od wydawnictwa @publicat_sa. Jej głównym celem jest przekonanie nas by nie szukać aprobaty innych ludzi i żyć pełnią życia.

Jak to pozycja bardzo ciekawa. Autorka opowiada o swoim trudnym życiu, przemycając różne smaczki i ciekawostki. Oprócz oficjalnym porad są też sekcje "wiadomość prywatna" gdzie dostajemy bonusowe rady. Poza tym książka jest hmm 🤔 🤔 🤔 interaktywna 🤔🤔🤔. Dostajemy zadania do wykonania i jak twierdzi narratorka 'ona poczeka'.

Myślę że jest to bardzo ciekawa forma przekazu, bo oprócz suchych faktów i porad mamy też ćwiczenia praktyczne. Książkę czytało mi się dobrze i dość szybko. Niech nie zmyli Was okładka - to nie jest książka o pogoni za lajkami, ona jest o prawdziwym życiu i samoakceptacji. Sama chętnie skorzystam z wielu przytoczonych tu porad. Człowiek jest szczęśliwszy gdy nie szuka u innych poklasku.

Świetna książka, którą dostałam z okazji urodzin. W tym momencie bardzo jej potrzebowałam. Dzięki niej złapałam dystans, a moje myśli stały się bardziej pozytywne ;)
Książka nie rozwiąże wszystkich problemów, ale bazuje na doświadczeniach autorki - na pewno motywuje do działania i podejmowania decyzji, które mogą wyjść na dobre

Swietny poradnik, szybko sie czyta.
Autorka ma bardzo fajne podejscie do zycia i w lekki sposob przekazuje bardzo istotne prawdy. Lekko podane, duzo optymizmu i chyba pierwszy raz ktos podaje w taki sposob, ze to do mnie przemawia i pozytywnie zacheca do refleksji i zmiany :)
A o czym? o zyciu.
O tym, ze nasze dziecinstwo nie definiuje tego kim mozemy sie stac
O tym, ze kazdy sie boi, ale niektorzy dzaialaja mimo niewiedzy i strachu a inni czekaja az bedzie idealnie
...

Swietny poradnik, szybko sie czyta.
A o czym? o zyciu.
O tym, ze nasze dziecinstwo nie definiuje tego kim mozemy sie stac
O tym, ze...

• Poradniki
  • Psychologia
  • Popularnonaukowe

Susie Moore Nie wszyscy muszą cię lubić. Przestań szukać aprobaty innych i żyj pełnią życia Zobacz więcej