Podejrzany bez dwóch zdań

Okładka książki Podejrzany bez dwóch zdań Jacek Getner
Okładka książki Podejrzany bez dwóch zdań
Jacek Getner Wydawnictwo: Lira Cykl: Na wieki wieków (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Na wieki wieków (tom 3)
Lira
2022-02-02
2022-02-02
śledztwo korporacja praca podkomisarz policjant samotność

Przesłuchałam dwa tomy z serii o detektywie Przypadku, a teraz sięgnęłam do serii „Na wieki wieków”. Przypadek z pewnością przewyższa podkomisarza Martusia nie tylko talentem detektywistycznym. Wielką krzywdę uczyniła autorowi lektorka Donata Cieślik, która nawet z dobrej powieści zrobi gniota. Jest drażniąca w swojej intonacji, modulacji głosu i akcentowaniu wyrazów. Oczywiście nie zna akcentu proparoksytonicznego, więc takie wyrazy jak „panika” i „technicy” akcentowane są na drugą sylabę od końca. Nie rozumiem, jak można być lektorem, robiąc takie błędy!

106/52/22 „Podejrzany bez dwóch zdań” (3-ci tom serii: Na wieki wieków),Jacek Getner- komedia kryminalna. Czy coś może się wydarzyć, gdy dyrektor działu personalnego przychodzi do pracy w krawacie, w różowe słonie? A gdy dodam, że przychodzi w nim tylko, gdy zwalnia pracowników? 😏 Niesamowity podkomisarz Martuś będzie miał nie lada zagadkę do odgadnięcia. Przezabawna komedia kryminalna, która bez dwóch zdań powinna wpaść każdemu w ręce, który potrzebuje oderwania od szarej codzienności. Tajemnice, intrygi, zaskakujące zbiegi okoliczności, co chwilę nowi podejrzani, głosy w wc- dzieje się, oj dzieje. Do tego morderstwo i „wianuszek” interesujących kobiet- czego chcieć więcej? Czy uda Wam się rozwiązać zagadkę kryminalną? Może być ciężko. Bardzo polecam.

Bardzo lubię humor i styl pisania pana Jacka Getnera. Ukochałam Jacka Przypadka i polubiłam Matrusia z nieco szaloną i bardzo kobiecą Basią Kotulą.
Doskonała lekka i przyjemna komedia kryminalna, pełna zabawnych sytuacji i subtelnej miłości.
Byłaby doskonała, gdyby nie lektorka, Donata Cieślik, cedząca słowa jak przez sitko. Dziękuję Storytel za możliwość przyspieszenia. Tylko dzięki x1,5 obrotom wysłuchałam z przyjemnością.

Bardzo dobra rozrywka na dwa wieczory - bez dwóch zdań!

Bardzo dobra rozrywka na dwa wieczory - bez dwóch zdań!

W tych trudnych czasach, ta lektura pozwoliła mi się oderwać od rzeczywistości która staje się farsą naszego życia. Dziękuje za dobry humor , ubawiłam się „po pachy” Dziękuje

W mojej ocenie najlepsza ze wszystkich części. Basia i Martuś szukają mordercy, który posłużył się krawatem w różowe słonie. Zabawne dialogi, smaczki pracy w korporacji i szczęśliwy finał dopełniają całości.

Trzecia część podobna do poprzednich, ale z jeszcze większą ilością zamętu i romansu niż poprzednio.

dwie poprzednie super, ale tę część ledwo wymęczyłam, naprawdę słaba

dwie poprzednie super, ale tę część ledwo wymęczyłam, naprawdę słaba

Napiszę to, co poprzednio - fajna książka na parę godzin rozrywki. Tu akurat na kanwie tematu "zbrodnia w biurze".

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

• Storytel
  • EmpikGo

Dodaj cytat z książki Podejrzany bez dwóch zdań