Undercover Princess

Okładka książki Undercover Princess Connie Glynn
Okładka książki Undercover Princess
Connie Glynn Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Kroniki Rosewood (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Kroniki Rosewood (tom 1)
Penguin Books
2018-06-28
2018-06-28

choć seria jest 13+ i raczej kierowana do młodszych czytelników, to osobiście super się na niej bawiłam. Autorka poszalała z fabułą i ogólnie książka mi się podobała. Można się wciągnąć.

Książka "Księżniczka incogito"

Jedyne czego chciałam od zawsze to : NIE BYĆ księżniczką a teraz siedzę z osobą która ma na ich punkcie obsesję.

Lottie Pumpkin straciła matkę. Mieszka z ciocią i pewnego dnia dostaje się do Rosewood Academii. Jest to najbardziej prestiżowa szkoła na całym świecie. I tam poznaje. ...

Eleanor Prudens Wolfson księżniczkę Maradawii. Elle Wolf to przykrywką by być w Rosewood Academii. Jest incogito. Niestety nie ją uznają za księżniczkę (chodź nie chciała nią być ) tylko ... Lottie. Chodź Ellie to wsumie na rękę.

Lottie poznaje Jamie'go czyli przydatnego ochroniarza księżniczki Maradawii.

Miałam wielką nadzieję że spełni się ship JamiexLottie ale nie...... chodź tego dowiemy się nieco później.

Czy Lottie uda się udawać księżniczke do końca?

I czy coś czycha na życie księżniczki Maradawii?

PRZEPRASZAM za błędy

Książka "Księżniczka incogito"

Eleanor Prudens Wolfson księżniczkę Maradawii....

To było… średnie, ale myślę, że gdybym sięgnęła po tą serię gdy miałam może 10 lat, spodobałaby mi się.
Bohaterki były dziecinne, stereotypowe. Fabuła też taka średnia, koniec nie powalał.
Taka bajeczka dla dzieci.

(Bardziej szczegółową opinię znajdziesz na moim bookstagramie: lost_in_bookworld
Zapraszam 😚❤️).

Taka bajeczka dla dzieci.

Zapraszam 😚❤️).

Super seria, bardzo wciągająca oderwać się nie mogłam.

Super seria, bardzo wciągająca oderwać się nie mogłam.

Na początku książka była dla mnie nudna, zaczęłam ją czytać chyba w maju... Sięgnęłam po nią kilka miesięcy później, i BARDZO mi się spodobała, polecam! 💗

Na początku nieciekawa, ale później jest lepiej.

Na początku nieciekawa, ale później jest lepiej.

Rzadko daję 10 gwiazdek książkom, ale O.M.G.
To prawdziwe arcydzieło! Dostałam tą książkę na Mikołajki, więc szczególnie ją cenię.
Opowiada o dwóch przeciwieństwach:
Zbuntowanej księżniczki Ellie, oraz marzącą o tym zaszczycie biedną Lottie. Okazuje się, że lądują... W jednym pokoju!
Jak ułożą się losy dwóch przeciwieństw? I kto będzie starał się otruć Lottie? Czytajcie! ( Oczywiście, jeśli chcecie, nikogo nie zmuszam 😉🙈)

Rzadko daję 10 gwiazdek książkom, ale O.M.G.
Opowiada o dwóch przeciwieństwach:

👑Księżniczka incognito👑
7/10
Bardzo przyjemnie się czyta!
Zaczęłam to czytać około… w Lipcu? I niedawno wzięłam tą książkę do ręki, bo chciałam wystawić opinię przyjaciółce. No i stwierdziłam że nic z niej nie pamiętam więc zaczęłam czytać od początku:)

Fajni bohaterowie, autorka raczej nie zanudza. Chyba tylko dwa razy się zgubiłam w fabule ale to nic takiego. 🫶🏻✨💎

Tak w dwóch zdaniach książka opowiada o Lottie i Ellie. Lottie marzy o tym aby zostać księżniczką, a Ellie nią jest, i dała by wszystko aby nią nie być i zamienić się w zwykłą, beztroską nastolatkę!

Naprawdę warte przeczytania! Polecam!

🤍HerBooks🤍

👑Księżniczka incognito👑
7/10
Bardzo przyjemnie się czyta!

Tak...

Mega polecam, wspaniałą książka równie wspaniałej autorki. Super jest to jak przeplata się tam romans z nastoletnimi problemami oraz lekkim fantasy.

Teraz to chyba moja ulubiona książka !!

Teraz to chyba moja ulubiona książka !!