Diabły Henderson

Okładka książki Diabły Henderson Martyna Keller
Okładka książki Diabły Henderson
Martyna Keller Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Diabły Nevady (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Diabły Nevady (tom 3)
NieZwykłe
2022-03-09
2022-03-09
Romans i erotyka romans literatura polska

Niestety ale najsłabsza część, mało nie brakło bym zrobiła DNF, ale dotrwałam do końca.

Diabły Hendreson
Tom 3

Jest to trzeci i ostatni tom, z serii Diabły Nevady.

Mercy i Gabriel pod wpływem chwili, biorą ślub w Las Vegas. W stylu, z którego słynie to miasto. I choć nie żałują tej spontanicznej decyzji, to na razie nie planują dzielenia się, tą informacją. Zresztą, teraz ich myśli krążą wokół pojedynku Gabriela, od którego wszystko zależy. Na szczęście mężczyzna wygrywa, co ugruntowuje jego pozycję, w świecie bokserskim.
Wydaje się, że małżeństwo im służy. Ale czy na pewno? 🤔
Para zaczyna mieć przed sobą, coraz więcej tajemnic. Mercy nie potrafi odpuścić tego, co wydarzyło się w przeszłości. Co to za wydarzenie? 🤔 Nagle obok Gabriela, pojawia się inna kobieta. Co na to Mercy? 🤔
Małżeństwo jest zbudowane, na dosyć kruchych fundamentach.
Czy związek przetrwa? 🤔
W pewnym momencie, w ich małżeństwie pojawia się pierwszy poważny kryzys. Czy uda im sie go przetrwać? 🤔
Na te pytania, odpowiedzi znajdziecie, jeżeli sięgniecie po książkę 📙📖.

Z niecierpliwością czekałam, na ostatni finałowy tom serii, o Mercy i Gabrielu. Historia bardzo mi sie podobała. Z każdym tomem autor pisał coraz lepiej. Ten tom czytało mi się szybko i dobrze. Moją uwagę przykuła okładka. Jest troszeczkę inna niż okładki poprzednich tomów. Książka trzyma w niepewności cały czas. Mercy i Gabriel są moimi ulubionymi bohaterami.
Podczas czytania targały, mn a przeróżne emocje. Od płaczu, po śmiech.

Polecam Wam tę serię 📚 📖 ❤️ .

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️ .

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Diabły Hendreson
Tom 3

Jest to trzeci i ostatni tom, z serii Diabły Nevady.

Emocjonująca

Emocjonująca

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wybitnie nie polecam. Historia ciekawa, ale tak tępo opisana, że nawet przekartkowanie tej książki uważam za stracony czas.

Kocham tą książkę, jeśli ktoś się zastanawia nad przeczytaniem to bardzo polecam. Czytałam też poprzednie części i stwierdzam, że jest to bardzo fajnie napisana książka i już zawsze będzie miała specjalne miejsce w moim serduchu.

Trzeci tom serii, który zdecydowanie należy do tych najbardziej zaskakujących! Bo tego co tu się zadziało, nie przewidziałabym nigdy!
„Diabły Henderson” to trzeci tom, w którym poznajemy losy Mercy i Gabriela, więc tym razem, przed sięgnięciem po ten tom, obowiązkowo musicie nadrobić dwa poprzednie. ☺️
Po przeczytaniu „Diabły Vegas” miałam nadzieję, że w trzeciej części autorka da bohaterom odsapnąć. Połączy ich losy na zawsze, bez większych przeszkód. Jak ja się cieszę, że to takie proste wcale nie było. W ich świeży, tajny związek wkradają się kłamstwa, niepewności i obawy. Niedomówienia i pierwsze małżeńskie kłótnie. Gabriel nadal podbija sportowy świat, za to Mercy nie może uciec od przeszłości.
Sam początek historii należy do tych spokojnych, gdzie przybliżamy się do bohaterów. Poznajemy ich w nowych rolach jeszcze lepiej. Jest tu bardzo uczuciowo. Nie brakuje zbliżeń i miłosnych uniesień. Dni gorszych jak i lepszych. Jednak w pewnym momencie zaczyna się tak jakby „druga część” książki. I tu tak sielankowo już nie jest, a mrocznie i niebezpiecznie. Nagłe wydarzenie, które zburzyło mój cały zbudowany świat. Fabuła nabrała szybkiego tempa i ogromnych emocji. Większość tajemnic zostaje ujawnionych. Poznajemy rodzinne sekrety, cała akcja została poprowadzona w sposób naprawdę przemyślany. Od bohaterów czuć strach i desperację.
To naprawdę świetna książka, zaskakujący trzeci tom serii i świetna seria.!Autorka po raz kolejny pozytywnie mnie zaskoczyła, więc… czekam tylko na dalsze losy i odpowiedzi piętrzące się w mojej głowie! ☺️☺️

Po przeczytaniu „Diabły Vegas” miałam nadzieję, że w trzeciej części...

Najlepsza z trzech części. Dużo emocji. Polecam

Najlepsza z trzech części. Dużo emocji. Polecam

Mercy i Gabriel są po ślubie w stylu, z jakiego słynie Las Vegas. Zdecydowanie żadne z nich nie żałuje swej decyzji. Świat do którego należą nie do końca im pozwala cieszyć się kolejnym krokiem w ich związku. Ukrywają małżeństwo przed wszystkimi. Z biegiem wydarzeń najbliższe im osoby dowiadują się o ich sekrecie.
Obydwoje są skupieni na swojej karierze. Starają się pogodzić pasje ze związkiem. Niestety dziwne incydenty, które przytrafiają się Mercy po felernym napadzie skłania ją do drążenia odpowiedzi na pytanie: Dlaczego? Dziewczyna swoimi obawami nie dzieli się z Gabrielem, który niejednokrotnie prosił aby odpuściła przeszłość i budowała z nim przeszłość. Oboje zaczynają mieć przed sobą sekrety i niedomówień. Dodatkowo obok „diabła” zaczyna kręcić się inna kobieta, co dostrzega Mercy, tym samym dając jej do zrozumienia, że Gabriel jest jej. Mąż krytykuje zachowanie żony i staje w obronie praktycznie obcej kobiety...
Mercy i Gabriel co raz bardziej oddalają się od siebie. Ich małżeństwo wisi na włosku i w trakcie kolejnej kłótni Mercy opuszcza posiadłość męża i znika nie pozostawiając za sobą żadnego śladu...

Trzeci tom z serii „Diabły Nevady” i tym samym kontynuacja historii Mercy i Gabriela. Pierwsza połowa książki była dla mnie trochę nudna co spowodowało, że dość ciężko mi się ją czytało. Za to w drugiej połowie autorka wystrzeliła z akcją jak z procy. Wyjaśniło się parę wątków, ale powstały kolejne bez odpowiedzi. Także już coś wiem, ale nie do końca hihi.
Ten tom zdecydowanie był dla mnie emocjonujący i ta para nie ma lekko, a mimo to po każdym upadku podnoszą się i walczą.
Mam mieszane uczucia co do tej serii, ale bardzo polubiłam główne postacie. W dodatku powinien pojawić się kolejny tom, ale póki co nie doszły mnie słuchy na ten temat. Mam nadzieję, że autorka nie zostawi nas z niedomówieniami.

Obydwoje są skupieni na swojej karierze. Starają się...

„Zasypiamy blisko siebie, nie wiedząc, że tak naprawdę każde z nas cofa się o krok. I pewnego dnia znajdziemy się dalej, niż moglibyśmy przypuszczać.”

Napewno wielu z was ma książki, które poleca dosłownie każdemu i które mają specjalne miejsce w waszych sercach. Seria „Diabły Nevady” jest dla mnie czymś takim. Od pierwszych stron byłam już pochłonięta dalszą historią bohaterów, za którymi tak bardzo zdążyłam zatęsknić. Gdy czytałam ją po raz pierwszy, nie chciałam się oderwać. Bohaterzy dopiero poznają uczucie prawdziwej, bezwarunkowej miłości, co wpływa na nich naprawdę dobrze. Jest wiele szczęśliwych, zabawnych jak i pikantnych momentów. Sport, który gra w tej serii ważną rolę, ani trochę nie poszedł w odstawkę. Wręcz przeciwnie, autorka wydaje się wciąż udoskonalać swoją wiedzę i opisy o boksie oraz łyżwiarstwie figurowym. Na ich drodze stoi wiele przeszkód, z którymi nie zawsze potrafią sobie poradzić. Trudna przeszłość ciągnie się za nimi do upadłego, nawet bardziej, niż sami bohaterzy mogliby pomyśleć. Wiele wylanych łez, tajemnic oraz strat, które doceniamy dopiero, gdy jest już za późno.
Mercy i Gabriel to jedna z moich ulubionych książkowych par. To, co ich łączy wręcz czuć i przeżywa się razem z nimi. Są dopracowani i z charakterem razem jak i osobno. Spełniają się zawodowo, a przede wszystkim Gabriel, który ma przed sobą walkę, na którą czekają tysiące. Niestety nie zgadzają się we wszystkim, co doprowadziło do wielu sekretów i kłótni. Aż w końcu obu to przerosło. Jak każdy mają limity, które zostały przekroczone. Patrząc na późniejsze zdarzenia, zrobiliby wszystko, żeby cofnąć czas. Szczerze dawno nie przeżywałam tak jakiejś książki. Potrafiłam śmiać się do rozpuku, żeby następnie dusić się własnymi łzami. Uwielbiam styl autorki i wszystko od niej biorę w ciemno i zawsze kończę z kolejną ulubioną historią. Emocje, które przeżywałam przy tej części są po prostu nie do opisania. Wiele rzeczy z poprzednich części zostają wyjaśnione, a ja nie potrafiłam dojść do siebie widząc, jak to wszystko łączy się w całość. Z każdą kolejną częścią jest coraz lepiej, więc nie wiem jak przeżyje czwartą. Mam nadzieję, że sięgnęliście już po tą serie, a jeśli nie to naprawdę polecam całym sercem. Zachęcam do podzielenia się swoimi opiniami w komentarzu, z chęcią przeczytam również o waszych wrażeniach.🤍

"Diabły Henderson" to trzecia część Diabły Nevady. Z tą serią jestem od początku i nie mogłam się doczekać tego co znów przygotowała dla nas autorka.
Poprzednie dwa tomy mi się bardzo podobały, więc koniecznie musiałam poznać ciąg dalszy historii Mercy i Gabriela, którzy pomimo życiowych zawirowań skradli moje czytelnicze serce.
Martyna kupiła mnie tą serią od samego początku. Idealnie poprowadziła całą historię, świetnie wykreowała bohaterów i miała genialny, nieszablonowy pomysł na fabułę. Jej pióro jest lekkie, a to w jaki sposób pisze, powoduje iż odlatuje w świat przez nią przedstawiony.
"Diabły Henderson" to bardzo emocjonująca książka, która poruszy Wasze serca i spowoduje, że niejedna zła poleci. Istny rollercoaster emocji.
Sądziłam, że dwa poprzednie tomy były przepełnione mnóstwem emocji i bólu, ale to co dostajemy tutaj przeszło moje oczekiwania.
Całą historię czyta się szybko i przyjemnie, a z każdą kolejną stroną z jeszcze większym zaciekawieniem i bez chęci oderwania się od niej.
Mercy oraz Gabriel od początku mają pod górkę i mam wrażenie, że z każdą kolejną częścią ta górka jest coraz bardziej stroma. Gdy już by się mogło wydawać, że w ich życiu wszystko się ułożyło i miedzy nimi pojawia się słońce, zaraz coś się burzyło jak domek z kart.
Polecam wszystkim tę serię i czekam na czwarty tom (o ile będzie). Pamiętajcie by przed sięgnięciem po tę powieść koniecznie zaopatrzyć się w chusteczki i jakieś alko!

Martyna kupiła mnie tą serią od samego...

• Wattpad
  • Do kupienia