Upoważnienie do szczęścia

Katarzyna Grochola Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Seria Owocowa literatura piękna
2003-03-13
2001-01-01
Prószyński i S-ka
literatura piękna
2003-03-13
Seria Owocowa

przeczytałam 4 lata temu (2016) i nie pamiętam jej na tyle, żeby oceniać

Interesujący zbiór a raczej zbiorek ośmiu opowiadań. Najbardziej podobały mi się "Ostatnie walentynki" i "Nie lubię kobiet". Polecam.

Wiem, że są różne opinie na temat tej książki, ale to moja ulubiona! Wracam często do lektury.

To moja pierwsza książka Katarzyny Grocholi. Są to krótkie opowiadania o miłości, niektóre z bardzo zaskakującym zakończeniem. Polecam, gdy ma się ochotę przeczytać coś lekkiego, w miarę szybko. Grochola zostawia również pole do refleksji, nie mogę spłaszczać jej opowiadań. Najlepiej samej/samemu się przekonać.

Moja pierwsza książka Grocholi. Nie przepadam za książkami które są złożone z kilku opowieści. Wszystkie opowiadania raczej przewidywalne i niezbyt ciekawe. Ze wszystkich naj bardziej spodobało mi sie ostatnie, różniło sie od reszty tym że napisane z humorem.

Ciekawe historie. Najbardziej zaintrygowała mnie "Zdążyć przed pierwszą gwiazdką".

Niby babska literatura, ale mężczyznom polecam też zerknąć. Opowiadanie "Nie lubię kobiet" to kwintesencja relacji damsko-męskiej.

Dawno czytana ,ale lubię Grocholę więc była fajna

Dyskusje