Faded Gray Lines

Okładka książki Faded Gray Lines Cora Kenborn
Okładka książki Faded Gray Lines
Cora Kenborn Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Carrera Cartel (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Carrera Cartel (tom 2)
Kindle Edition
2018-06-28
2018-06-28
mafia kartel porwanie

Okładka książki City of Thieves Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
City of Thieves Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Tainted Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Tainted Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Bad Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Bad Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Cast stones Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Cast stones Cora Kenborn, Cathe...

2056

"Faded Gray Lines" opowiada historię Mateo Cortesa, najbardziej zaufanego człowieka Vala Carrery z "Blurred Red Lines”, który nie jest typowym mężczyzną kartelu. Ma w sobie coś słodkiego i chciałam dowiedzieć się więcej o jego osobowości i za jaką kobietą on tak bardzo tęskni.
Mateo nie miał łatwo i dotarł do rangi porucznika w kartelu, którym jest teraz, ponieważ pokazał Valowi swoją lojalność. Ale zanim zbliżył się do szczytu w ich hierarchii, Mateo spotkał osobę, która mogła być partnerką jego życia, gdyby tylko życie, które wybrał, nie postawiłoby się pomiędzy nimi.
Okazuje się, że nie mogą być razem, a życie w pewnym momencie im o tym przypomina i rozdziela ich na 4 lata, pozostawiając za sobą bagaż tajemnic. Kiedy znów się spotykają, widać wyraźnie, że miłość nigdy nie wyblakła, zwłaszcza, gdy wierzą, że byli pierwszą i jedyną miłością. Przeznaczenie postanowiło dać im szansę, ale muszą wyjaśnić, kim są i co ukrywają, inaczej to nie zadziała.
Leighton Harcout popełniła błąd. Duży błąd. Z tego powodu potrzebuje pomocy Brody’ego swojego brata i wyjeżdża do Houston. Ale tym razem trudno będzie się uratować. Nie tylko z powodu tego, co zrobiła, ale także dlatego, że jest otoczona przez bestie, które chcą jej głowy lub ciała. Musi dokonać mądrego wyboru, aby wyrwać się z tego bałaganu i chronić ludzi, których kocha.
Ta historia jest pełna akcji i niespodzianek w każdym rozdziale. Nie można odetchnąć, bo wszystko zaczyna się toczyć od pierwszego rozdziału i do końca w historii nigdy nie ma statycznego momentu. Ponieważ jest to romantyczna, trzymająca w napięciu historia, są dobrzy i źli ludzie, ale autorka miesza ci w głowie, więc nigdy nie wiadomo, kto zrobił to lub tamto, dopóki ich występek nie zostanie ujawniony, i nigdy nie jest to, kogo/czego się spodziewasz. To, co lubię w tej serii, to te momenty szoku i zaskoczenia, kiedy to, w co wierzyłeś do tej pory, jest kwestionowane i ciągle zadajesz sobie pytanie, co się stanie i jak bohater lub bohaterka uratuje siebie.
Teraz kolej na historię Brody’ego i Adriany Munoz/ Marisol Carrery. Ciekawe, którą z nich ona tak naprawdę jest?

Książka szokuje od pierwszych stron i zaczyna się niezłym przytupem. Później akcja nie zwalnia i trzyma nas w napięciu odkrywając stopniowo sekrety, wprawiając nas w osłupienie. Czytając książkę czułam pełen wachlarz emocji, które czasami nie pozwalały usiedzieć mi w miejscu. Szczerze polecam książkę :-)

Książka tak zakręcona, jeśli chodzi o akcję, wciągająca od samego początku, że aż mi się podobała. Bohaterzy ciekawi, ich chemia znacznie mocniejsza niż Eden i Vala, bo miała swój początek cztery lata temu, kiedy to Leighton i Mateo zostali rozdzieleni i jedno obwiniało drugiego. po latach spotykają się znowu w niezbyt sprzyjających okolicznościach, bo Leighton ma dostarczyć dowody obciążające kartel Carrera...

• Mafia
  • Oddziałowujące