Wredny Kurdupel

Okładka książki Wredny Kurdupel Małgorzata J. Kursa
Okładka książki Wredny Kurdupel
Małgorzata J. Kursa Wydawnictwo: Lira Cykl: Malwina i Eliza na tropie (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Malwina i Eliza na tropie (tom 3)
Lira
2021-10-18
2021-10-18
komedia kryminalna

Piękne okoliczności przyrody, dobry tytuł, ale mało realne zdarzenia i za dużo polityki!

Zdecydowanie najsłabsza z całej serii. Zagadka kryminalna dość banalna, ale przede wszystkim... po co wpychać do lekkiej komedii tyle polityki? W moim odczuciu to było niesmaczne.

Za dużo polityki, wyrażenia "ja pimpolę" oraz "Domiśka" działały mi na nerwy. Pani Kursa ma specyficzny styl pisania, po przeczytaniu pod rząd trzech części przygód Malwiny i Elizy mam ich dość:) Poza tym książkę szybko się czyta, jest sprawnie napisania, jest trochę humoru.

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Znudził mi się styl Małgorzaty Kursy.

Znudził mi się styl Małgorzaty Kursy.

Autorka jak zawsze nie zawodzi. Bohaterki w formie...

Autorka jak zawsze nie zawodzi. Bohaterki w formie...

Wprawia w wesołkowaty nastrój.

Wprawia w wesołkowaty nastrój.

Polubiłam tą serię, ale tym razem jakiś wymęczony ten suspens, odrealnione stosunki międzyludzkie, dużo tłumaczenia, zbiegi okoliczności, pełne narkozy. Jeszcze tylko brakuje zaników pamięci i byłaby brazylijska telenowela ;)

“Wredny kurdupel to trzeci tom serii pt. „Malwina i Eliza na tropie”.
Malwina i Eliza znowu w terenie. Miał być relaks, cisza i las a jest… trup. Przecież to nie ich wina że zawsze trafiają tam gdzie się coś dzieje. Kto pomoże policji w śledztwie? No wiadomo że nie ma lepszej pary do tego zadania 😉
Z przyjemnością czytam, od początku polubiłam bohaterki i zawsze jestem ciekawa co tym razem wykombinują. Nie sposób ich nie lubić. Świetna, lekka komedia kryminalna, idealna na weekend. Polecam!

“Wredny kurdupel to trzeci tom serii pt. „Malwina i Eliza na tropie”.
Z przyjemnością czytam, od początku polubiłam bohaterki i zawsze jestem...

Ujmuję jedną gwiazdkę za koszmarną wersję lektorską audiobooka.

Ujmuję jedną gwiazdkę za koszmarną wersję lektorską audiobooka.

• Audiobooki
  • Kryminały