Wielka podróż małego Mila

Data 1. wydania:
2008-01-01
Michał Kłobukowski

więcej Więcej

Milo bez przerwy się nudzi, nic go nie interesuje i wszystko wydaje mu się stratą czasu, jest stetryczałym i skupionym na sobie dzieckiem.

Wszystko zmienia się gdy wyrusza w niesamowitą przygodę do miejsc baśniowych i fantastycznych, gdy poznaje coraz to bardziej wymyślne postaci, i odkrywa moc przyjaźni oraz bezinteresownej pomocy.

Milo uświadamia sobie, że życie wcale...

• 100 książek Amazon
  • Wydane w 2000-2009