Komnata głodu i chłodu

Okładka książki Komnata głodu i chłodu
Magda Chruścińska Wydawnictwo: Manufaktura Słów literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Manufaktura Słów
2021-07-09
2021-07-09

więcej Więcej

Cudowna, prawdziwa książka.

Po przeczytaniu debiutanckiej książki Magdy Chruścińskiej w naszym umyśle rodzi się wiele refleksji. Tą najważniejszą u mnie była myśl, aby doceniać to, co mamy, aby cieszyć się tym, co daje nam życie. A te nie zawsze bywa łaskawe, nie zawsze los obdarza nas pomyślnością. Jednak to, co najważniejsze dziś możemy żyć w poczuciu bezpieczeństwa, wolności, której nie mogli...

Dodaj cytat z książki Komnata głodu i chłodu