Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte

Joanna Mokosa-Rykalska Wydawnictwo: Wielka Litera literatura piękna
Wielka Litera
Wielka Litera
literatura piękna

,,Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte" Joanna Molosa-Rykalska
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10⭐
81/2021
Mistrzyni ciętego humoru, słownej szermierki i jechania po bandzie!
Poznajcie Joannę. To Bareja w spódnicy – w loży szyderców czuje się jak ryba w wodzie. Siedzi z tyłu, ale czujnym okiem skanuje każdą sferę życia. Wykpi, obśmieje, wścieknie się, sama niejedną gafę palnie, czasem...

Zabawna, lekka i przyjemna. Prawdziwa, w pełni odzwierciedlająca życie współczesnego rodzica :-D

chcesz sobie zdecydowanie poprawić humor? lekarz zalecił ci śmiechoterapię? Koniecznie sięgnij po tę książkę! Przezabawna, lekka i przyjemna - zarówno książka jak i główna bohaterka, naprawdę mozna popłakać się ze śmiechu!

Zabawna opowieść kobiety po 40.

Kobieta kobietę zrozumie, ale nie zawsze się ze sobą zgodzą. Natomiast matki rozumieją się bez słów.

Joanna Mokosa-Rykalska postanowiła podzielić się z nami, nie tylko mamami perypetiami z własnego życia osobistego oraz licznymi obserwacjami, w których to jej bąbelki, mąż i przyjaciółki dbają, aby chwil dla siebie miała wystarczająco, czyli prawie tyle co nic.
Bardzo się...

Nie umiem powiedzieć o czym jest ta książka, bo to naprawdę „opowieści z dvpy wzięte”, ale jedno jest pewne - jak ja potrzebowałam takiej lektury! Książkę poleciła mi koleżanka zapewniając, że czeka mnie terapia śmiechem. I miała rację! 😁

Ta książka to złoto. Co ja się uśmiałam, to moje. Rzadko mi się zdarza, żebym popłakała się ze śmiechu przy czytaniu, a tutaj zdarzyło...

Joanna nie jedna gafę palnie, rozbawi, wykpi, czy nawet obśmieje.
Szczera babka, z którą na pewno się polubicie. Nie owija w bawełnę. Kto by nie chciał szczerej do bólu przyjaciółki? Książka jest dla osób, które mają dystans do siebie, nie są obrażalskie i lubią się pośmiać z codziennych spraw. Zamiast się załamywać, lepiej obrócić wszystko w żart i kroczyć śmiało przez...

Lekkie, łatwe i przyjemne. Choć czegoś zabrakło.

Jeśli szukacie książki na poprawę humoru ,to polecam :-D

Na półkach: , , , ,

Dziwna jest to pozycja, z jednej strony "lekka" i "do pośmiania się", a z drugiej, otrzymujemy tak dużo tych historii, że później już nie jest do śmiechu. Dodatkowo, niektóre opowiadania jakby już gdzieś zasłyszane np. Pani bez portfela, pani z długa spódnicą i schody ruchome, mąż i pomylone piętro. Mimo wszystko, momentami bywa zabawnie, a postrzeganie świata przez...

• 2021
  • Legimi
  • Na czytniku
  • Przeczytane w 2021
  • Ksiazki na poprawe humoru

Joanna Mokosa-Rykalska Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte Zobacz więcej