Mano D'onore

Aga Kalicka Wydawnictwo: Inanna Cykl: Mano d'onore (tom 0.5) literatura obyczajowa, romans
Inanna
Mano d'onore (tom 0.5)
literatura obyczajowa, romans
2021-05-13

Sięgnęłam dopiero po przeczytaniu pierwszej części, ale świetnie się składa, bo mogłam zobaczyć jaką przemianę przeszli bohaterowie. Myślę, że lepiej przeczytać przed rozpoczęciem pierwszej części, bo będzie łatwiej zrozumieć pewne kwestie.

Fajny wstęp do książki ,poleca

Lekkie pióro i dużo humoru. Fajne wprowadzenie, polecam poczytać przed sięgnięciem po pierwszy tom i zobaczyć jak dorosły postacie, o których jest dalsza historia. Dobrze się bawiłam i czekam na kolejny tom!

Rewelacyjnie napisane opowiadanie! Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Jest w nim dużo humoru i zabawy słowem, za co bardzo cenię styl i twórczość Agi Kalickiej. W tekście autorka niezwykle umiejętnie przedstawia wykreowaną przez ciebie rzeczywistość i rysuje charaktery postaci, z którymi będziemy mieć do czynienia w trakcie trwania całej serii. Już w tym momencie sprawia, że...

• Cykl: Mano d'onore (d)
  • Polscy autorzy