Nie ten dzień

Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl literatura obyczajowa, romans
9788366352087
motylewnosie.pl
romans erotyka sensacja miłość nienawiść mafia seks namiętność pożąanie literatura polska relacje damsko-męskie
literatura obyczajowa, romans
9788366352087

"Nie ten dzień" autorstwa Agnieszki Kowalskiej — Bajor należy do tych książek, które wywołują szereg emocji, począwszy od strachu po radość i euforię, a jej przeczytanie zajęło mi niecałe 2 dni, choć śmiało mogłabym ją pociągnąć jednym tchem.

Dominika przeszła w życiu sporo. Jej mąż w rocznicę ślubu popełnił samobójstwo, zostawiając ją samą pełną smutku i cierpienia. Nie...

Dominika załamuję się, kiedy jej mąż, przykładny strażak popełnia samobójstwo. Jej rodzina wpada na pomysł wysłania jej samej na wycieczkę. Swój wypad postanawia wydłużyć odwiedzając swoją przyjaciółkę. Wracając do hotelu chce pomóc poszkodowanej kobiecie. Zostaje porwana i pomylona z Lerreną - córką ukraińskiego gubernatora. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że...

~Dominika chciała pomóc rannej kobiecie, lecz w chwili, kiedy szukała dla niej ratunku została porwana. Łudzące podobieństwo do Lerreny, córki gubernatora sprawia, że trafia w ręce bezwzględnych i niebezpiecznych bandziorów. Aleksandr chcąc zapewnić nietykalność swojej działalności zmusza Nikę/Lerę do ślubu. Dziewczyna wie, że jej jedyną szansą na przeżycie jest udawanie...

Bardzo cieszę się z tego nabytku.
Nie ten dzień autorstwa Agnieszki Kowalskiej-Bojar to zdecydowanie mocna, wstrząsająca i brutalna historia, która nie tyle pokazuje pewne rzeczy i sytuacje, co zmusza do zadawania sobie pytań.
Ile jesteśmy w stanie przetrwać i nadal być szczęśliwym? Jak dostosować się do patowej sytuacji? Ile jesteśmy w stanie wybaczyć? Czy warto dawać...

Dominika nie ma łatwo. Najpierw jej mąż, przykładny strażak popełnia samobójstwo a później zostaje pomylona z Lorreną, córką ukraińskiego biznesmena, na którego parol zagiął Aleksandr. Nika jest sobowtórem tak idealnym, że Sasza nawet nie przypuszcza, że popełnił błąd. Młoda kobieta już wkrótce zostaje zmuszona do poślubienia zimnego i bezdusznego mafiozy. Czy uda jej się...

Rzadko kiedy historia w książkach, które czytałam do tej pory ruszała z kopyta i to z takim impetem. No po prostu autorka zaczęła z grubej rury, i wiadomo było od razu, że to nie będzie lekka i przyjemna lektura. Brutalność wylewa się z niej od pierwszej sceny. Więc jeśli ktoś lubi Darki, to " Nie ten dzień" będzie pozycją Must Have i Must Read. Ale do rzeczy

Na...

"Pocałunek był namiętny, był jak pieszczota warg, języka, oddechów. Dawało się w nim wyczuć narastające pożądanie, niechwytną tęsknotę za czymś trudnym do opisania zwykłymi słowami i wzajemne zauroczenie. Wilgotny, pełen pasji pocałunek sprawił, że oboje stracili kontakt z rzeczywistością, powoli tonąc we własnych pragnieniach."

"Nie ten dzień" to książka, która od...

Książka, którą trzeba koniecznie przeczytać.
Gorąco polecam!

To jest książka, którą każda fanka prawdziwych romansów musi mieć na swojej półce. Wciągająca akcja, wyraziste postaci, świat mafii, a w trakcie wiele uczuć, pasji i namiętności. Książka wciąga od pierwszego słowa i pozostaje w głowie na długo. Jestem przekonana, że o autorce będzie jeszcze głośno.

Mocna książką, zdecydowanie nie dla grzecznych i przyzwoitych dziewczynek. Mocno polecam!

Dyskusje

• 8. Premiera - Sierpień