Wbrew wszystkiemu

2021-04-16
II wojna światowa żałoba

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Książka wzbudza wiele emocji; złość, podziw, wzruszenie. Wciąga od pierwszego zdania i nie pozwala odłożyć się na półkę. poruszająca , zmusza do przemyśleń. Zakończenie zaskakujące. Jednym słowem ;) petarda

Historia taka jak w książce Dziewczynka z Sobiboru, ale tamta zdecydowanie lepiej napisana.

Książka pierwsza klasa nie da się jej odłożyć bardzo wciągająca czekam z utęsknieniem na kolejne pozycje

Świetna książka, która potrafi zainteresować czytelnika. Po odłożeniu ją na chwilę zaraz chce się do niej wrócić.

Dodaj cytat z książki Wbrew wszystkiemu