Kup teraz - 3 oferty w cenie od 16.58 zł do 22.50 zł

Poligraf
Eden
fantastyka, fantasy, science fiction
Eden

Bardzo ciekawa pozycja dla fanów fantastyki i podróży. Autor ponad przeciętnie wprowadza do powieści motywy historyczne i biblijne oraz świetnie nakreśla bardzo możliwy obraz niedalekiej przyszłości. Polecam.

Jak na debiut pisarza to pomysł super. Wartka akcja, chociaż czasami zbyt szybka. Bohaterowie mieli okazje spotkać wiele ciekawych postaci na swojej drodze i ciekawie zwiedzało się te światy chociaż czasami chciało się jeszcze zostać w danym miejscu. Ogólnie przystępna i pełna akcji pozycja.

Na półkach: , , , ,

Na wstępie zacznę od tego, że nie czytam ani fantastyki, ani niczego innego co nie jest realne – czyli duchy, zjawy, nadprzyrodzone moce odpadają. Jednak coś zmieniło moją decyzję, tym czymś była książka Pana Mariusza Brzeziny o tytule „EDEN. Jabłko wszechrzeczy”, mija to się z moim obecnym gustem literackim, ale nie mogłam się oprzeć okładce, jest po prostu prześliczna,...

• 2019
  • Recenzenckie/Sztukater.pl