Sherlock Junior i niedźwiedź z Londynu

Thilo Petry-Lassak Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Sherlock Junior (tom 1) literatura dziecięca
Miłosz Urban
Media Rodzina
literatura dziecięca sherlock holmes nauka angielskiego angielski dla dzieci londyn
Sherlock Junior (tom 1)
literatura dziecięca
Miłosz Urban

Re-we-la-cja! Bardzo mądry pomysł na połączenie przyjemnego (czytanie) z pożytecznym (nauka angielskiego). Piękna szata graficzna, interesująca zagadka. Dodatkowo można samemu wcielić się w detektywa (niektóre zagadki wymagają bardzo bystrego oka). Uciechę będzie miał i dorosły i dziecko.

Na półkach: , , , ,

Jeden z ulubionych cyklów mojej czwartoklasistki.
Przyjemność czytania, połączona z nauką angielskich słówek i satysfakcja z rozwiązywania zagadki razem z Sherlockiem.
Książki w cyklu (łącznie cztery) są fajnie wydane: każda okładka w innym kolorze i w tym właśnie kolorze są napisy w języku angielskim.

Nowa rewelacyjna seria detektywistyczna dla dzieci. Uwielbiamy takie książeczki, w których dzieje się wiele ciekawych i tajemniczych wydarzeń. Ogromny plus za styl pisania, wplecione angielskie słówka ktore pomagają uczyć języka angielskiego. Zabawna, dowcipna i ciekawie zilustrowana książeczka. Syn był zachwycony. Czekamy na kolejne części.

Świetny pomysł na naukę języka - za pomocą wplatania słów i zdań w historię dwóch młodych detektywów. Chyba nigdzie wcześniej się z tym nie spotkałam.

Ciekawostki, rozwiązywanie zagadki detektywistycznej i nauka angielskiego w jednym. Połączenie, które mi a przede wszystkim mojej córce bardzo odpowiada. Czekamy na kolejne tomy!

Bardzo fajny pomysł na naukę języka angielskiego. Tekst w książce jest w języku polskim, a co któreś zdanie w języku angielskim. Dzięki temu dziecko uczy się nie tylko znaczenia ale widzi szeroki konspekt zastosowania. Dość duże litery i przerwy między wierszami powodują, że książka doskonale sprawdzi się u początkujących czytelników. Treść, to bardzo fajna detektywistyczna...

• 2020
  • Do kupienia