Księżniczki

Okładka książki Strasznostwory Nina Igielska, Paulina Wiktoria Wojciechowska
Strasznostwory Nina Igielska, Paul...

Opowiadanie kryminalne.

Trójmiasto.
Pięć zaginionych dziewczynek. Dwie z nich nieodnalezione. Pozostałe martwe.

Wojciech Warecki to doktorant psychologii, który pomaga policji od sześciu lat. Prywatnie jest mężem i ojcem Julki.

Szósta dziewczynka zostaje porwana. Poszukiwania trwają. Z nieoczekiwaną pomocą przychodzi pewien chłopiec, Kubuś.

...

Krótka forma. Szybko postępujące wydarzenia. Zakończenie, które jest zaskakujące, ale jednocześnie zadziwiająco przeraża.

Opowiadanie kryminalne.

Trójmiasto.
Pięć zaginionych dziewczynek. Dwie z nich nieodnalezione. Pozostałe martwe.

...

Krótka forma. Szybko...

W Gdańsku porywane są małe dziewczynki. Modus operandi zawsze jest ten sam – dziewczynka ma siedem lat. Mimo starań gdańska policja nie może pochwalić się sukcesem – trzy dziewczynki zostały znalezione martwe, a dwie nie zostałe odnalezione. Kiedy ginie kolejna, której wiek nie pasuje do wcześniejszego schematu, do śledztwa zostaje włączony psycholog i policyjny doradca, Warecki. Czy uda się odnaleźć porwaną dziewczynkę żywą?

„Księżniczki” to krótkie opowiadanie Niny Igielskiej, nagrodzone w ramach konkursu "Kryminalne opowiadanie z Trójmiastem w tle". Opowiadanie krótkie, ale z zaskakującym zaskoczeniem.

Jeśli macie Storytel, warto się skusić.

Rewelacyjne opowiadanie kryminalne. Nie spodziewałam się tak nieoczekiwanego zakończenia. Powalające opowiadanie. Zło bywa wszędzie, ale tam?!

Potworne zbrodnie, ciekawa postać Kubusia i zaskakujące zakończenie. Polecam!

Potworne zbrodnie, ciekawa postać Kubusia i zaskakujące zakończenie. Polecam!

• Audio
  • Przeczytałam w 2024 roku