Pytania o męskość. Kamil Pawelski w rozmowie z dr Ewą Kempisty-Jeznach

Okładka książki Pytania o męskość. Kamil Pawelski w rozmowie z dr Ewą Kempisty-Jeznach
Ewa Kempisty-JeznachKamil Pawelski Wydawnictwo: Wydanie własne poradniki
poradniki
Pytania o męskość. Kamil Pawelski w rozmowie z dr Ewą Kempisty-Jeznach
Wydanie własne
2021-04-20
2021-04-20
męskość kryzys męskości feminizm relacje psychologia depresja medycyna

więcej Więcej

Godzina czytania. Rozmowa porusza po lepkach kliszowe tematy związane z życiem mezczyzn, w żaden nie wchodzi głębiej. Jej fragmenty są porozdzielane krindżowyni cytatami z filmów, chyba dla zwiększenia objętości.

Niestety powiela mity takie jak jedzenie soi zwiekszajace stężenie estrogenów lub ćwiczenia kobiet wzrost testosteronu które wielokrotnie zostały obalone...

Spodziewałem się więcej konkretów, "książka" na godzinkę czytania. Strasznie irytują strony z krótkimi, napisanymi wielką czcionką, nic nie wnoszącymi fragmentami tekstu, który akurat czytamy, dodane chyba po to żeby "książka" wydawała się dłuższa, gdyby nie te fragmenty i cytaty "książkę" można by umieścić w średniej długości artykule w magazynie forbes....

Polecam przeczytać każdemu tę książkę

• NwB
  • 52/2021
  • Psychologia/Seks
  • Koniecznie
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Pytania o męskość. Kamil Pawelski w rozmowie z dr Ewą Kempisty-Jeznach