Okładka książki Znajdź spokój wewnętrzny. Pomoc dla DDD i DDA w odzyskaniu emocjonalnej trzeźwości
Tian Dayton Wydawnictwo: Feeria Seria: Nowy początek poradniki
poradniki
Nowy początek
Feeria
2021-06-16
2021-06-16

więcej Więcej

Mam 23 lata i jestem dorosłym dzieckiem alkoholika. Od 6 lat zmagam się z depresją i stanami lękowymi. Nigdy nie miałam okazji, albo nawet nie szukałam takowych okazji, aby sięgnąć po książkę, która mogłaby mi pomóc. Uważałam, że takie pozycje są nastawione na zysk i mówią same oczywistości. Tutaj pozytywnie się zaskoczyłam. Książka otworzyła mi oczy i już wiem nad czym...

Na półkach: , , , , ,

"Charaktery alkoholików mogą być różne, ale to, co dzieje się w ich domach, nie różni się bardzo od siebie; zawsze występuje napięcie i niepokój, ból i poczucie winy." – niejednokrotnie wypowiadała się Janet G. Woititz, znana w kręgach DDA terapeutka.

Przebywanie, wzrastanie w takim dysfunkcyjnym domu prowadzi do stanów depresyjnych, drażliwości i stresu, dolegliwości...

Pięknie rozpisane, z czym wiążą się konsekwencje bycia DDA oraz w jaki sposób poradzić sobie z tym

• 2021
  • DDA