Warchlaki. Miłość w cieniu Piramidy

Okładka książki Amelka vs. Mozaika Michał Ambrzykowski, Krzysztof Budziejewski, Nikodem Cabala, Jarosław Ejsymont, Nika Jaworowska-Duchlińska, Tomasz Kaczkowski, Adam Kmiołek, Maciej Kur, Dagmara Matuszak, Adam Święcki, Dominik Szcześniak, Małgorzata Szymańska, Andrzej Włudecki
Ocena 8,4
Amelka vs. Moz... Michał Ambrzykowski...
Okładka książki Postapo. Antologia Krzysztof Budziejewski, Daniel Gizicki, Joanna Karpowicz, Grzegorz Pawlak, Mikołaj Ratka, Mateusz Skutnik, Małgorzata Szymańska
Ocena 6,3
Postapo. Antol... Krzysztof Budziejew...
Okładka książki Profanum #2 Daniel Gizicki, Grzegorz Janusz, Jan Mazur, Tomasz Niewiadomski, Robert Sienicki, Mateusz Skutnik, Małgorzata Szymańska
Ocena 6,8
Profanum #2 Daniel Gizicki, Grz...

Niezły zbiorek z kilkoma lepszymi i kilkoma gorszymi szortami. Na minus bardzo niska jakość niektórych skanów lub/i (nie znam się na dpd) druku. No i dosyć typowa przypadłość okołozinowych rzeczy - trudno stwierdzić, czy powstała dla satysfakcji twórców, czy czytelników.

Dodaj cytat z książki Warchlaki. Miłość w cieniu Piramidy