Drelich. Prosto w splot

2021-03-24

Wyróżniona opinia i

Drelich. Prosto w splot

przeczytanych książek 312 napisanych opinii 211

Moje pierwsze spotkanie z autorem, niezły styl pisania, książka dopracowana, jednak sama fabuła... Kiepska. Wątek główny mało interesujący, może gdyby były jeszcze jakieś ciekawe wątki poboczne byłoby lepiej. Miałam duży zawód gdy zrozumiałam, że tutaj nic więcej nie będzie się działo.

lubię Ćwieka, chyba jeszcze nie czytałam książki tego autora która by mi się nie podobała, po prostu. Klimat fabuły skojarzył mi się mocno z serialem Lupin z Netflixa, ale i tak myślę ze warto przeczytać.

Średnia ocen nie klamie.
Polecam

Średnia ocen nie klamie.
Polecam

Książka - niespodzianka! Kolejny przykład jak nie należy oceniać książki po odstręczającej okładce. Bardzo mi się podobało aż do finału. Niestety końcówka trochę rozczarowuje - stąd nie ma 10 w gwiazdkach. Jakby autorowi brakło pomysłu na finisz - albo bardzo gonił go termin oddania książki.
Czekam na serię z Drelichem. Czuję się już fanką :)

Ale poza tym REWELACJA! Wartko, sprawnie, gęsto, barwnie, smakowicie, pomysłowo !...

Moje pierwsze spotkanie z Panem Ćwiekiem i muszę przyznać udane. Przyjemna, wciągająca i trzymająca w napięciu książka sprawiła mi dużo frajdy. Lubię takich bohaterów i mam nadzieje ze znowu się spotkamy.

Mam pewną słabość do autora (Kłamce i Chłopców bardzo lubię), więc zawsze sięgając po coś z innego obszaru boje sie, ze autor polegnie i zrobi czytadło. A tu wciągnęłam w jeden wieczór. Dobra akcja, ciekawi bohaterowie, odrobina czarnego humoru.. Dzieje sie, oj dzieje.

Nie będę się rozpisywać - to po prostu kawał dobrej powieści sensacyjnej. Jak zwykle u Ćwieka, dobrze pomyślani bohaterowie, zwłaszcza ci drugoplanowi, dynamiczne, zabawne i zupełnie pozbawione sztuczności dialogi, ciekawa fabuła – tylko czytać.

Świetnie napisana powieść sensacyjna, pełna zwrotów akcji i niespodzianek, ciekawe postacie, dające się lubić bądź nie, ale ważne, że wzbudzały emocje.
Dzięki Drelichowi chociaż na chwilę odblokowałam głowę na coś innego niż newsy i za to punkt więcej.

Jakub Ćwiek doskonały w swoim fachu :)
Przyjemność poznawania perypetii Drelicha "opowiedzianych" głosem Filipa Kosiora to dodatkowy plus książki!

Jakub Ćwiek doskonały w swoim fachu :)

Na półkach: , , , ,

Fabuła interesująca, ale zbyt obszerne i szczegółowe opisy trochę zniechęcały do dalszego czytania. Bohaterowie zapadają w pamięć, ale cała historia już niestety nie.